Burtici cu ursuleti de nov - dec 2010 (63)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns beatrice75 spune:

Si eu am schimbat semnatura!

21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexxia_m spune:

beatrice felicitari pentru semnatura, sa ajungi cu bine la cele 40 si tu si BB

22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca83 spune:

eu am luat 3 kg jumatate pana acum...

sugubinuto s-ar putea sa facem 2o de pagini pt ca suntem noi cele care stam la pat...



19+ si ingeras in ceruri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

allexia mutumim pt capitol nou ..da si me mi-a zis la fel sa-mi monitorizez tensiunea de 2 ori dimi si seara..eu imi iau de 3 ori pt ca am aparat si mi-e usr..de atunci nu am avut peste 11 ceea ce este f bine...
beatrice nu te freci intre picioare din cauza grasimii ci pt ca centrul de greutate se schimba..si noi ne transformam in ratuste ..toate patim la fel..dupa nastere te schimbi la loc



alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)
si 20+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca83 spune:

deci eu mi-am pus bine userul de ratusca

19+ si ingeras in ceruri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexxia_m spune:

doura si eu am aparat, mi-am luat in primele zile de mai multe ori dar acum cand am vazut ca totul este ok, si tot asa o am si eu, in jur de 11, nu mai insist.
mai ales ca eu nu fac prea multe eforturi ca mai mult stau acasa, dar acum dupa aceasta plimbare chiar am fost curioasa sa vad cum este caci am si urcat scarile si ma simteam eu obosita.

e bine ca a fost doar alarma falsa si nu avem probleme, sa fie asa fara probleme si de acum incolo

22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexxia_m spune:

ratusca ai fost tare cu asta !

22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Am revenit si noi din concediu. a fost f frumos, Arianna super cuminte.
Am venit miercuri seara si joi la pranz m-am prezentat la Z la reduceri. Mi-am facut de cap si i-am luat si lui Bubu cate ceva. apoi am dat o tura si pe la Prenatal, unde a venit sotul dupa mine si mi-a spus ca sangereaza cardul si sa ma opresc. am stat cam o ora in picioare in magazine si imediat am avut contractii, asa ca ieri si azi am cam stat in pat.

==========
Corina
Mamica de Arianna Maria si 22+

POZE CU PRINTESA
BEBE2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexxia_m spune:

BraveGirl bine ai revenit!
ne pui si noua poze din concediu sa va vedem?

ai grija de tine si de BB, cumparaturi mai ai tot timpul sa faci ca doar nu trebuie facute toate odata

22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sugubina spune:

Allexxia am luat azi pe la 17 prima oara (atunci mi-a sosit aparatu) si aveam 129/70. zic ca un pic mai bine. Mai vad si maine dimi si apoi seara..

beatrice si io ma frec! E gruaznic. Nu mai pot purta pantalonasi pe dedesubtul fustei/rochiei ca ma strang la burta si e si cald. Ma dau cu ulei de masline inainte sa plec, macar sa alunece. Incerc sa nu merg mult cand am fusta. Maine as vrea sa imi iau niste pantaloni cu burta, dar mai subtirei/sau trei sferturi. Am niste blugi, dar sunt inchisi la culoare si grosuti pt caldurile astea.

Joann sarumana ..Am acceptat si ma bucur mult de tot ca am doo fetite si daia am pus si caruturile..

Posibil ratusco sa facem douazeci atunc..Da si noi mai mancam..deh, mai dormim. Hai ca ma ia cu patucinizarea ca azi la pranz nu am domit.

Brave unde e prenatal asta? Cum is preturile?

sugubina +17 cu Puficele

Mergi la inceput