Ghiocei de Martei-Aprilie 2009***224***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Ana, mult succes si rezultate linistitoare. Cunosc stilul asta de gargauni.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Pe un alt forum , cel cu copilul, sunt persoane care fac comanda sau aduc produse de pe amazon. Nu stiu exact procedura ca nu am fost interesata. Dar e bine sa incerci.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

anaan - bafta! sunt sigura ca o sa fie bine


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

sa va zic de fraierul asta mic al meu. deschide el dulapul de la bucatarie si vede o cutie de humana junior-lapte praf. care are un desen cu un ursuletz intr-o masina colorata. super incantat ia cu tia si incepe sa faca brum-bruum, si tot incerca sa o deschida. dupa vreo 10min ma prind ce credea copilul? ca e o masina in cutie. a trebuit sa o deschid, sa scot tot sa vada ca nu e mashinutza. atata dezamagire pe fatza lui de nu iti poti imagina


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Vai, Aris, ce tare a fost... Copil isctetz. Dezamagirea a fost mai mare.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

floric - daaa, asa dezamagit de ziceai ca nu are saracu' nici o mashinutza
cum e vremea la mare?

plec si eu acasa sa vad ce ii fac de mancare piticului si noua ca nici pt noi nu mai e mare lucru
pup gashca


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

e frumoasa vremea la mare

imi e asa somn si acum tre sa se trezeasca naty are o energie duracel

mai fetelor ai vostrii tot asa sunt? ea cat e ziua de lunga atunci cand nu doarme sta numai si numai in picioare ,nu sta nici 5minute sa se joace in fundulet ,ea face totul din picioare- ma oboseste rau.

_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mireal spune:

salut,tocmai s-a trezit Theo, eu am gacut o supa cu taitei cat a dormit el.sa vedeti ce mi-a facut ieri, a gasit o oja rosie si nu stiu cum a reusit sa o desfaca, era pe parchet, pe maini si pe haine, noroc ca l-a vazut tati si nu a bagat in gurita. stiti cum se curata oja de pe haine?Gaza, ce frumos e acolo,asa imi plac orasele astea curate si civilizate, nu ca la noiDyana, ce femeie idioata, stai linistita nu te mai agita, mergeti la alt medicFloric, m-a amuzat povestea cu aspiratorulAlina,Theo nu sta locului o clima azi s-a trezit la 8.30 si eu la 11 eram deja obosita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mireal spune:

diseara mergem la circ, sa vedem daca nu facem noi circ pe acolova las ca ma striga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Va multumesc pentru interes si ajutor, marea problema pare sa fie greutatea/dimensiunea coletului si/sau optiunea vinzatorului, in sensul ca magazinele care au produsul care ma intereseaza nu fac livrari in ro, iar pe ebay/amazon, fie vinzatorul nu are bifata optiunea de expeditie in RO (caz in care le-am trimis mail), fie trimit catre RO dar carti, dvd-uri, de-astea de dimensiuni mici, nu ce avioane vreau eu. ma rog, sa vad acu daca imi raspunde careva la mail, macar cu "I'm sorry but...".

Eu capiez/dau in depresie daca nu se potoleste cu ploile astea. Zi dupa zi expira un cod de ploi si e prelungit sau se da altul mai intens colorat. Ziceai de Natalia; pai si fiica-mea de cind a descoperit ce bine e sa mergi repede pe propriile picioare oriunde vrei tu, nu mai are stare deloc. Efectiv nu mai putem sta cu ea in casa, se plictiseste imediat, nu stiu ce jucarii sa ii iau pt virsta ei, alea vechi au "expirat"...si de doua saptamini tropaim dup-amiaza prin supermarketuri si mall...de ne-am plictisit. O fi misto in magazine, dar nu cind iti curg balele degeaba dupa diverse, si sa faci asta in fiecare zi, e cam deprimant. Da deh, in Iasi alte locuri de joaca acoperite decit cele din mall/carre4 nu sint...iar alea nu-s chiar ok pt 1,5 ani. In weekend chiar am vazut cum o "vlajgana" de vreo 6 ani a aterizat de pe tobogan direct peste niste pitici de-astia mici-mici care stateau in "piscina" cu bile...pai asta-i hal de supraveghere???



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput