Sezatoarea canadiana (185)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zavalita spune:

La multi ani Simonna! La multi ani Agatha!

Nelia a plecat ieri in Romania in vacanta.
Vacanta placuta si tie laura oriunde te hotaresti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiion spune:

Monicutza am notat. Noi o sa ajungem acolo pe la vreo 10 cred. Chiar daca casa o sa fie cu fundul in sus, ca noi aterizam la mtl sambata. Dar oricum incerc sa te sun sambata seara. daca nu o sa fie prea mare nebunia. Daca nu o sa sun dimineata duminica.


La Multi Ani Simmona!!!! Cred ca anul asta a fost cel mai frumos din viata ta La mai multi asa de reusiti!!!!


La Multi Ani ! Agata!!!! Nelia ai ajuns cu bine?

Laura ce discutie interesanta... si pentru mine.
MQQM eu urmaresc cu sufletul la gura discutia. Cum adica pierzi esenta caraibelor?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaana spune:

la multi ani Simonna!!

copiii mei inca dorm!! TOTI! tudor a fost aseara la pool party, s-a dus taica-su sa-l ia la 11 acasa, iar fetele voiau sa stea treze pana venea tudor acasa

aseara am facut prajitura cu visine proaspete. un deliciu m-au ajutat amandoua fetele la facut si mancat

alina iti doresc sa fie asteptarea cat mai scurta!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simi spune:

La multi ani Simonna! Cu multe bucurii, impliniri si dragoste!

Nelia, la multi ani Agatei! Vacanta frumoasa in Rom!

Laura cum esti fara fetita? Eu simt ca ma urc pe pereti. Aseara m-i se parea ca aud pasii ei hotariti pe scari, am tresarit...Dar ea e foarte bine, vorbim zilnic la telefon, e vesnic pe fuga. Are o multime de prietene acolo, sta numai pe-afara. Sint fericita ca ea e bine, asta-i cel mai important!
Vacanta frumoasa tuturor! In prima din august plecam si noi pe undeva sa serbam cei 20 de ani de mariaj, pina atunci muncim cu drag.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simi spune:

mamaana, la multi ani mamei tale! Va pupam pe voi si pe somnorosii mici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiion spune:

Eu m-am saturat de schimbat adrese..... stiti cate greseli mi-au facut la posta? Ca n-am putut sa fac on-line...nu stiu de ce imi tot dadea o eroare.... Asa ca m-am dus la oficiu de posta direct am completat formularul si le-am lasat si o hartie imprimata cu numele noastre. Pt. 3 persone erau in total 6 greseli!!!! Marc-Adrian era scris Marc-Adian....ca sa dau exemplu... Am mai pierdut la serviciu 30 minute la telefon ca sa corijez asta....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankalaura spune:

LA MULTI ANI Simonna! Fericire si nenumarate impliniri iti doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doloress spune:

La multi ani Simonna! sa fii fericita si iubita!

La multi ani Agata Vacanta placuta Nelia et comp!


Mami de pitic Patrick(29.04.2008) si -DPN 15.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

La multi ani Simonna! Parca ai mai intinerit cu cativa ani de cand cu bebe mic acasa, nu?

La multi ani Agata! nelia, sa va bucurati de fata voastra frumoasa!

Ioi, ioi, discutii de vacanta, as pleca si maine!

Laura, sunteti tot intr-o petrecere sau tot intr-o munca de cand ati ramas singurei?

mamaana, anul asta mananc si eu visine din curtea mea si e asa de bine! Si zmeura, si vad ca am milioane de mure, astept rosiile si castravetii, fermier ma fac...
Si a mea a fost la pool party ieri, de acum ne bucuram de vacanta, iar eu mai mult decat altii ca nu mai pun pachet in fiecare zi! Lasa ca de la toamna pun pachet pentru doi, iar tu pentru trei!



Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

La multi ani Agata! nelia, sa va bucurati de vacanta!


La multi ani Simonna!


Donia, visine zici? Tocmai mi-ai amintit sa fac o vizita la Highland Farms sa-mi iau ladita

Laura, DR ??? Votez si eu Punta Cana is gorgeous , ca-n PP n-am ajuns. Vai vai si eu voi impacheta si despacheta toata vara asta

Daiopri, trimitem

Simi, vacanta in doi? Wow, cum o fi asta ca nu-mi mai amintesc?!

Denisa, nu ne-am mai auzit in wk

Si ca tot vorbeam de vacanta, mi-am amintit si eu sa descarc pozele de la Great Wolf Lodge din aprilie tocmai ca n-am apucat sa le descarc in 3 luni de zile . Le pun acum la contul comun. Lasa ca recuperez eu.


Va pup pe toate ca am intrat acum oficial in vacanta pt. doua luni......iuhuuuu, yeah

Cristina


Yasmine et Chris Anthony

The past is history, the future is a mystery, but today is a gift—that’s why it's called ‘present’.

Mergi la inceput