LMA * Copilasi de Iulie - August 2004 * 51

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata!
Gabitz welcome back! hehe deci asa distractie cu jumatati in concediu. macar ati apucat sa dormiti, ceeace nu e rau . ma pregatesc si eu sufleteste pentru la anul, poate atunci om putea sa plecam cu totii pe undeva.
ma apuc de munci... sa aveti o zi exceptionala!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

'Neatza la ora 2...

Iar e liniste pe aici, se vede ca e vremea vacantelor...
Eu am o stare aiurea, aseara al-ma lasat pe Matei plangand ca vrea acasa, nu se mai intelege cu bunica, ea e plina de nervi si reprosuri, copilul nu are nici o vina...Si am fost nevoita sa il las acolo dar i-a promis bunicul ca il duce azi la pescuit - si sunt plecati de dimineata...

In rest, avem un pic de soare azi, sper sa nu il deochi. In week-end ne propusesem sa mergem la munte dar mi-e frica cu inundatiile astea...

O zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

mneata
La multi ani Tudor!!! Mitzu sa iti traiasca baiatul, sa fie sanatos, iubit, fericit, sa va aduca numai bucurii!!
chiar ca liniste tare de tot
noi ca de obicei - munca, acasa, circ. patrick e intr-o perioada "din aia". asa ca azi e in pericol sa nu mai mearga la film (toy story 3). ieri de nervi si de oboseala a adormit imbracat la el in pat la 18.45 (!!!!!) si a dormit vreo 12 ore.
cam asta de la noi.
o zi exceptionala tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

TUDOR

Buna dimineata si de la noi. Eu sunt coma, aseara Giulia cu trupa au vrut biciclete ... asa ca intr-o mana tineam cainele, in ailalta juma` de ghidon si in gand injuram O`fo`greu Giulik era singura cu roti ajutatoare, asta n-a impiedicat-o sa le zica tuturor ca de aia ca o lasa mama`sa

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

La multi ani Tudor
Sa va traiasca flacaul Mitzura si sa va aduca numai bucurii impreuna cu surioara lui!

Io's capie... Pen' ca daca ma trezeste Ioana dimineata (5-6) nu ma mai ia somnul...ih. Ieri mi-a dat trezirea la 6, azi la 5.30 asa ca acum ma resimt.
Sper sa treaca ploile si instabilitatile astea ca de fiecare data cand se inoreaza mi se invartesc creierii in cap.
O zi frumoasa sa avem!

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

LA MULTI ANI, TUDOR!

Eu sunt happy pentru ca in sfarsit ni s-a aprobat creditul, luni semnam...
Si ca sa nu fie totul roz, am o zi de kko...

Da' trec toate... Important e ca luni si marti am concediu, va dati seama ca stau 4 zile cu Matei?

Va pup, o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

la multi ani, tudor! mitzu, sa`ti traiasca ficioru`
si iost hepi. is hepi intii ca e soare si nu mai vad bahluiu` sub geam umflat. apoi ist hepi pen` ca la ct nu mi`a iesit nika neuro, cica o usoara sinuzita. si cel mai hepi ist pt ca`mi cat belete pentru vacanta;))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:


da' nu te cam alinti?? si casa si vacanta???

Citat:
citat din mesajul lui carmenp

la multi ani, tudor! mitzu, sa`ti traiasca ficioru`
si iost hepi. is hepi intii ca e soare si nu mai vad bahluiu` sub geam umflat. apoi ist hepi pen` ca la ct nu mi`a iesit nika neuro, cica o usoara sinuzita. si cel mai hepi ist pt ca`mi cat belete pentru vacanta;))

tzucurei de tzucurei 1, 2, 3


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

La multi ani Tudor, sa cresti mare frumos si destept...si sa fi fericit alaturi de familia ta frumoasa.

Gabiza-Robi felicitari pentru credit. Dar de ce ai zi din aia de...iar sunt englezii pe capul tau?

Roxi cum mei si Pat care pare asa cuminte are perioade din astea?

Noi iesim numai cu rolele acum, deja ne-am perfectionat. partea nasoala e ca-mi da mie palpitatii ca nu vrea casca..dar viteza vrea...si nu prea stie sa se opreasca.

Azi merge in excursie...nu am idee unde, cica la un castel prin apropiere.

Va pup...ma duc sa scol manzica.



Liliana
Poze- martie 2008 ; Poze 1 ; Poze 2 ; Poze 3 ; Poze 4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Am englezi pe cap, 3 bucati noi pe saptamana :)
Da' azi am reusit de dimineata sa ma cert cu husbandul, apoi cu seful roman de m-a apucat plansul, apoi sa descopar ca am gresit niste date importante in sistem acum cateva luni si au ajuns la client...Am bagat deja un Calmogen, desi de o buna bucata nu mai iau medicamente.
plus... am ales o faianta si gresie pentru o baie de la o firma de fitze si am descoperit ce tzeapa am luat, e un model vechi, care se gaseste prin hypermarket-uri de vreo 4 ani si pe care ei o vand cu un pret pe masura mofturilor...Si am apucat sa platim o parte asa ca azi ne batem sa ne dea la schimb faianta pentru bucatarie, macar aia arata bine...

Voi tot singure?

Mergi la inceput