Colectia de toamna - iarna 2005, acum mari!!! (10)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_alinus spune:

Ina sa iti traiasca Bobita! Sper ca pe la ora asta au trecut durerile!
Iar Rachelitei un felicitari pt absolvirea cu brio a grupei mijlocii :))

Ce mai stiti de Crissy si Beatrice? Sunt ot in spital?

Lavi sa va intremati pana maine si sa aveti o vacanta pe cinste! Fain si detaliat traseul. Si noi o sa facem 1500 km in prima faza, pana in Nisa, o sa ne oprim pe drum 2 nopti dar nu stim unde! Ehei, dar noi mai avem pana in august!

Feli o sa detaliez despre romancele de aici cand am o stare mai....neutra

Vazut poze din Turcia si Bulgaria cu fetele cucuiete! Frumoase poze, locuri, numai bune de facut pofta de plecat! Sa va fie de bine!

Da, da Coco avant chanel tare frumos, de fapt actrita Audrey Tautau e atat de bine in rol.
Daca vreti sa va destindeti cu o comedie faina, frantuzeasca, va recomand " La doublure" asta daca intrati in stilul pur frantuzesc, Eu cunosc actorii principali ( masculini) din spectacolel gen one men show si sunt super, unii din cei mai tari de pe piata frantuzeasca actuala. Si o alta comedie, un imens succes poate ca a rulat deja si in Buc, " Bienvenue chez les ch' tis" , acceasi one men show in rol.





Alina (DPN 6.11.2010) si Amalia 17.11.2005

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65487" target="_blank">Povestea nasterii Amaliei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Bobita scump, LA MULTI ANI cu sanatate si implinire!
Ina, sa va traiasca feciorasul si sa va fericeasca zilele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Lavi, Pot sa vin cu voi in vacanta?
Sanatate maxima pentru fete!

Bb_Alinus, Nu mai prea zicem noi nimic, e aglomeratie maxima pe-aici (la mine la servici), pe cand acu' 2-3 luni eram cu un picior in somaj, acum ma intreaba daca sunt dispusa sa lucrez mai multe ore pe saptamana.
Ne pregatim de sarbatorit 4 iulie-le american, asa ca avem un weekend plin inainte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Howdy!

Wooow, 2 ani de la nasterea mult-iubitului Bobita! Sa fie sanatos, voios, fericit si mai ales iubit! Inutza draga, vezi cum ti s-a indeplinit visul?

Si eu m-am gandit intens azi la Crissy si la draga de Beatrice! Speram ca sunt bine si ca primim vesti bune curand!

Lavi, daca te decizi s-o iei pe Meems cu tine, MUSAI ma atasezi si pe mine!Cum mai sunt fetele cucuiete?

Feli - chiar ma gandeam zilele trecute ca ti-a placut unde ti-am recomandat io sa mergi! Trust me, daca vrei cireasa de pe tort: Marmaris, Club Turban.Superbe pozele de la mare! Mi-au placut la nebunie. Vremea insa nitel cam capricioasa. Noroc ca nu esti tu o mare fana a soarelui. Ma bucur mult ca v-a priit vacanta!

Madau- veselie mare in pozele voastre! La ce hotel zici ca ati stat?

Coralia, m-ai terminat cu pancakes-urile tale! De 2 zile numai la ele visez si nu am apucat sa le fac.


Maine dimineata ma duc sa-i fac bufnitei pasaport de-ala nou.Sper sa nu fie coada mare la Iorga.

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Madau, ce faine-s pozele voastre!! Acuma am apucat si eu sa le vad. De vis resort-ul, iar Istambul-ul e pe lista mea de orase care trebuiesc neaparat vizitate.
Imi place ca nu mai esti atat de... serioasa :) in poze. Iti sade bine zambitoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Ura, fetele s-au reparat, Silvia n-a mai facut febra ieri, a fost in forma, si-a facut temele de vacanta iar aseara am fost sa-l sarbatorim pe Filip. (cu acordul parintilor, le-am zis treaba cu febra)
Se pare ca a fost one-day-show, Doamne ajuta!
Nati nu mai tuseste, drept pentru care azi plecam. Am stat pana la 2 sa termin bagajele, sunt chiauna, un ultima saptamana am dormit foarte putin.

meems se pare deci ca s-a cam iesit din criza in economie, cred ca acum sunt in criza guvernele.

Noki multumim de intrebare

Crissy Doamne ajuta, sper ca sunteti bine!

Alinus multumim de recomandari de filme!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coralia76 spune:

Neatza,

Lavii yuhoo s/au reparat fetele...so...have a nice trip!.Si la mine chestia cu pregatitul bagajelor e cea mai obositoare la plecarea in concediu, dar ce mai conteaza cand aveti asa frumuseti de vazut!

Nokiieri am facut si savarinele,tot dupa o reteta gasita pe net care mi/a facut cu ochiul si au iesit dementiale.Ce sa mai zic ca ieri pe la 5 dupaamiaza umblam prin oras dupa tava speciala de copt savarinele ...si abia am gasit intr/un magazinas de cartier in care am intrat dupa ce ma saturasem efectiv de umblat prin carrefour,kaufland..etc

Am vazut si noi poze de vacanta foarte frumoase de Feli si Madau.Turcia mi/a intrat in vizor de vizitat,poate la anul ..ca e cam departe si solutia optima ar fi avionul ,ori eu cand aud de el brr...
Alinusimi place tare mult Missa,are o figura speciala...si are un zambet foarte frumos .
Meems sunteti frumosi toti,Rianna e rupta din tine bucatica cu bucatica !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Noki bafta la pasapoarte! Poate acum e mai liber, noi, in mai, am asteptat 1,5 ore

Lavi drum bun si vacanta placuta! Frumos traseu.

Coralia habar n-aveam ca exista tava speciala de copt savarinele. Ce bine ca ai rabdare sa gospodaresti.

Ce-mi zice Ilinca aseara:
- Mami, am vazut la bulgari ca unii copii vin la mare de cum se nasc.
- Cum, mami, de la maternitate vin direct pe plaja?
- Cam asa. Erau multi bebelusi pe plaja.

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

pesimistul este un optimist bine informat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Feli

Compliment de la Nati, in timp ce ma dezbracam.
-Ce bine arati mami, ca fetele de la televizor! Ai si sutien, ai si chiloti...

(deci cam asa sunt imbracate fetele de la televizor in zilele noastre)

Meems superbe pozele voastre de la picnic + plaja pe malul lacului (lac era, nu?) Mi-au placut tare mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

am vorbit cu Crissy, de aseara a inceput Beatrice sa respire singura. Din pacate mami se lupta cu o infectie, face febra, dar sa speram ca scapa cat se poate de repede de belele.

Lavi tare!

Mergi la inceput