Prietene la bine si la greu - 27

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Buna seara,
am aparut si eu rapid sa las un caxtron de vixine xa rontaiti in timp ce va uitati la nixte poze la ceax aniverxar pentru noi .
De baut ar mai merge cate ceva, dar avand in vedere ca ne-am dezmatat azi noapte, luam azi o pauza xi bem maine, poate o xcoatem xi pe Lavi din butoi, ca doar o xa-l xarbatorim pe fiu-xau!
Eu de azi xunt fara ajutor catvea zile xi nici macar vremea nu e de partea mea, axa ca trebuie xa xtam in caxa xi xa o xuportam pe maxlina murata(xoacra).

mami Ilina merci de pm, am trimix inapoi.



Ramona ,
dependenta de dragostea barbatilor din viata mea:


DOMINIC ANDREI
(26/10/2009) si a lui tati Stefi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

RamoniXX, vazut placut, si ras la maslina
Hai Lavi, scoate capusoru de dupa butoi si povesteste aici tot!

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Lavi xa xtii ca noi te iubim xi din lixpa ta xuferim !
Multu frumox pentru urarea de azi xi xa xtii ca ma gandexc la tine. Poate reuxim xa vorbim maine, daca nu te induri de noi xa mai vii pe aici.

Ramona ,
dependenta de dragostea barbatilor din viata mea:


DOMINIC ANDREI
(26/10/2009) si a lui tati Stefi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Lumi, ma tot gandexc la "very deep " converxatia aia de azi noapte. incet incet incepi xa dai xi tu din caxa .

Ramona ,
dependenta de dragostea barbatilor din viata mea:


DOMINIC ANDREI
(26/10/2009) si a lui tati Stefi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Laura xa xtii ca xi eu banuiam ceva ceva axeara. Prea aveai tu bateriile incarcate la ora aia, da axteptam xa te "dexchizi" .
Eu parca tot cu groaza ma gandexc la artificiile alea. Dupa 9 luni...vai de .....mea.

Ramona ,
dependenta de dragostea barbatilor din viata mea:


DOMINIC ANDREI
(26/10/2009) si a lui tati Stefi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Oare manuta lui Shtephy ce o mai face? Nu a mai reuxit xa incare poxe cu nazdravanii ei xi eu le tot axtept, ca ma topexc dupa blofoxul xi dupa cretulina ei .
Maine nu mai pap nimic, ca axtept xa vina Andre cu bunatati de la maxa fextiva .

Ramona ,
dependenta de dragostea barbatilor din viata mea:


DOMINIC ANDREI
(26/10/2009) si a lui tati Stefi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Sa traiasca Xoricelul xi mamica lui dragutza, xa fiti fericiti xi xanatoxi


Monis - cum qr fi sq scrii qsq, pqi, gqtq, se duce vedereq noqstrq, dqr de drqgul postqrilor de lq tine citim orium, numq sq scrii

Lavi - treci incoa cu butoi fara butoi, te asteptam sa ne povestesti ce si cum

Raluca, mamica de Remus Andrei(8 nov '09)
Poze BUBU
asa creste Bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns na_bo spune:

buna fetelor
am revenit si eu dupa ce am pus casa la cale si va invit la un tortulet cu visine

sunt cam obosita dupa atata curatenie,macar daca a plouat nu m-am plictisit in casa

noi suntem bine, Amalia sta in fundulet si rade toata ziua. Acum ne pregatim de plecat in concediu, deja sunt stresata cu bagajele.

pup dulce pe toata lumea

Natalia, fericita de Amalia Maria!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

buna seara

am prins si eu o farama de net, sper sa pot sa scriu 2 vorbe. apas apasat pe a

Monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coquelicot spune:

Buna seaaara,

Poftiti pe bancuta, nu se admit artificii, taste indaratnice, ploi, somn drept scuze.
Avem un Xoricel de sarbatorit si o sezatoare ca sa insailam ultimele detalii pe rochita Chiarei.

Intrebare ghicitoare pentru animarea bancutei la ceas de seara:
Ce sarbatoreste Romaniaca in Bucuresti am vazut pe Kiseleff, Aviatorilor si la autobuze arborat drapelul.
Sper sa nu imi dati o explicatie la mintea gainii si sa ma fac de toata capisoaneala.

Dozz, Bine ca ai amintit de lapte de capra pentru ca si eu am cautat mult ce tip de lapte sa folosesc pentru branza si iaurtul capisonului.
Caci, pentru scopul asta le vor folosi fetele, nu ca atare. In fond, prudentele acelea mentionate se aplica si la laptele de vaca.Eu cautam sa aflu ceva depre diary products din capra.
Oricum, in afara se tot recomanda prudenta in utilizarea lactatelor daca bebe este inca [suficient] alaptat si introducere abia pe la 8-9 luni.

Am vazut lapte de capra la dozator in Piata 1 Mai, pentru cele interesate.

Pfoai, am trait sa il vad si eu pe Matei astazi seara mancand regulamentar precum Bubu, dadea din picoare, nu smulgea lingurita, deschidea gura si se intindea spre caston.
SI apoi a bagat si lapte.




mami de MATEI -TUDOR (10.11.2009)

Mergi la inceput