Mamici de Sept-Oct'10 alaturi de David (87)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RalucaElenaM spune:

Buna Dimineatza!
Ieri am fost la eco si-am vazut bebelina...care saptamana trecuta a fost o neastamparata, acum dormea adanc, cu un piciorush indoit si celalalt drep, o manutza sub cap iar cealalta manutza pe cap sau in guritza, s-a miscat somnoros putzin mai cu spatele ce ?! daca ne era somnik, in legatura cu crampele musculare, dna doctor mi-a recomandat o banana pe zi pentru ca sunt de la LIPSA DE POTASIU, sare nu mai am voie deloc si apa cat de multa desi beau intre 3 si 5 litrii pe zi(am retentie de la sare si apitza e oprita de tesuturile mele si ar trebui sa ajunga si la bebelina), trebe si 2 pahare de laptic pe zi, este totul OK, avem si stomacel si vezicutza deci deja noi alimentam"" si producem singurele
Bebecris dna doctor e o bombonica dulce! eu mai merg pe 29 iulie, succes pe 28 cand mergi tu.
Maya71si eu fac la fel cu melcii saracii, in schimb de rame sunt speriate ca de bombe.
App de melci: Un melc bate la usa unui urs. Iese ursul, se zgaieste, nu vede pe nimeni, dupa care se uita in jos si da de melc. Enervat, il ia pe melc de guler si-l azvarle cat poate de departe. Dupa 6 luni se aud iar batai in usa ursului, care iese din casa si da cu ochii de melc. Melcul, nervos: - Ia asculta, ba, ce-a fost faza asta de adineauri ?...





25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chichiutza spune:

Lora distractie placuta la salonel! Si de ce nu si-un pensat, si poate si-un vopsit mic! Eu vineri merg, nu stiu cum scap din santierul asta,m dar sambata trebuie sa ajung la o intalnire la nivel inalt in familia sotului!

Cristina 25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chichiutza spune:

Raluca felicitari pentru bebelina sanatoasa si frumoasa!
Gata acum chiar plec!

Cristina 25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela.n spune:

Neata burtici

Raluca, felicitari pt bebelina sanatoasa si somnoroasa

Anna, vreau si eu langosi

Ana, hai ca mai ai putin si termini si cu dentistul

--------------------------------------------------
Sunt o cu de 24+

Minunea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pianna spune:

Neatza burtici!

Ce specialitati gatiti astazi?


22+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

Ana, Camisv, Lora, Office, felicitari pentru semnaturi noi. Toate sunt tare frumoase . Sa o tineti tot asa pana la 40 s.
Lora, sa te bucuri de relaxare, asa ne simtim si noi mai bine si mai uitam de kg.
Raluca, felicitari pentru vestile bune. Nu-i nimic ca bebelina a fost somnoroasa, a stat linistita sa o vedeti mai bine
Va pup

mamica de Maria Lavinia si 25+ cu Elena Elisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalucaElenaM spune:

Mariuk felicitari pentru rochitzele, foarte frumoase sunt! Is tare curiosa cat de "mari" sunt , sa faci si alb, galben , portoaliu.
Eu is cam nebuna, nu SUFAR ROZ si nici bleu, nush ce am cu culorile astea da imi par prea ...lipsite de originalitate.

25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui RalucaElenaM

Buna Dimineatza!
App de melci: Un melc bate la usa unui urs. Iese ursul, se zgaieste, nu vede pe nimeni, dupa care se uita in jos si da de melc. Enervat, il ia pe melc de guler si-l azvarle cat poate de departe. Dupa 6 luni se aud iar batai in usa ursului, care iese din casa si da cu ochii de melc. Melcul, nervos: - Ia asculta, ba, ce-a fost faza asta de adineauri ?...





25+



Ana24+ Maia Elena


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

RalucaElenaM felicitari pentru bebelina gingasa, draga de ea...

Azi schimb si eu semnatura...si lenea creste si vremea asta nu ma ajuta deloc...nu stiu cum e pe la voi dar aici e jale...ploua, ploua... Oricum din ce am vazut pe la stiri nu-i asa rau ca in alte parti, macar atat...



25+ si mamica de Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crina-s spune:

NEata burtici si nu numai!

Ana, Camisv, Lora, Office felicitari pentru semnaturile frumoase!La mai mare!

Raluca felicitari pentru somnorila!Sa creasca mare!

Lora rasfateala placuta!

Dragelor va doresc o zi perfecta!


26+

crina cu

Mergi la inceput