Pufuleti de Ianuarie-Februarie 2010 (87)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

neata fetele,multutumim de cafea si bunatati danyelana
am vazut poze
ayanna nu mai fi suparata imi pare rau ca shtrumfitza e maraita...alex se freaca mai tare la gingii la maselutze ...je declara castigatori toti pufuletzii!
cat despre minitoys...era cu plata la livrare,deci nu am pierdut bani cash...doar nervi...care tot bani valoreaza pana la urma ...dar asa se invata omul minte sa fie bataios si reclamant[pup alexutzzza si miremia pt sprijin moral]
MS din pacate,stiu ce inseamna...eu sunt cea care strange astfel de animale de companie din parcuri,mijloace de transport in comun sau chiar de pe strada ...nu stiu metoda eficienta decat vanatoarea lor..."munca de ocnas" prin haine copiilor cu multa atentie...sau bagat rapid la spalat hainele cand spune mariuca "mamai,m-a piscat"... sa treaca repede...recunosc,mie imi vine sa port zgarda antipureci...

mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)



asa creste Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

mandruta multumesc de reteta

mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)



asa creste Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Mariucasara merci de raspuns, si eu ii dau completare cu lapte, la fel, nu ii dau mai mult ptr ca mi-e frica, el ar mai manca, bine uneori se plictiseste de mancatul cu linguritza si se foieste, se murdareste si atunci imi pierd eu rabdarea si incheiem masa de piure si trecem la alpte.

Scutura hainele in cada, asa ii vezi , scutura bine, cearseafuri, pijamale, incearca sa identifici in ce moment al zilei va pisca si ce haine purtati atunci, ei de regula raman pe langa corp, pe langa oameni, altfel nu supravietuiesc. La mine nu se intampla sa fie cine stie ce saltareti, de obicei ramaneau in aceleasi haine (de regula alea de noapte) si ma piscau noaptea, sau ramaneau in cearseaf, pe timpul zilei nu plecau de acolo, adica nu e pericol sa te trezesti cu ei pe peste tot...

de Yannis


AMR 6 kile (de fapt numai 4 pana la momentul 2 liniute)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

articol despre excursia facuta de radu la jibou www.ovidan.ro/?p=articles.details.3776" target="_blank">aici
in ultima poza se vede si printul meu,cel cu bluza de trening galbena

mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)



asa creste Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamidepuiuti

articol despre excursia facuta de radu la jibou www.ovidan.ro/?p=articles.details.3776" target="_blank">aici
in ultima poza se vede si printul meu,cel cu bluza de trening galbena

mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)



asa creste Alex


Pare mare gradina aia botanica!

de Yannis


AMR 6 kile (de fapt numai 4 pana la momentul 2 liniute)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

sa il laud putin pe alex...... a dormit de la 9 aseara pana la 5.30 azi dimineata...a papat si apoi iar somn pana la ora 9

mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)



asa creste Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza

Citat:
citat din mesajul lui mamidepuiuti

articol despre excursia facuta de radu la jibou www.ovidan.ro/?p=articles.details.3776" target="_blank">aici
in ultima poza se vede si printul meu,cel cu bluza de trening galbena

mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)



asa creste Alex


Pare mare gradina aia botanica!

de Yannis


AMR 6 kile (de fapt numai 4 pana la momentul 2 liniute)

are bea poze mai multe de la gradina aceasta

mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)



asa creste Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

LML pufuletilor: vlad si teodor

mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)



asa creste Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamidepuiuti

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza

Citat:
citat din mesajul lui mamidepuiuti

articol despre excursia facuta de radu la jibou www.ovidan.ro/?p=articles.details.3776" target="_blank">aici
in ultima poza se vede si printul meu,cel cu bluza de trening galbena

mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)



asa creste Alex


Pare mare gradina aia botanica!

de Yannis


AMR 6 kile (de fapt numai 4 pana la momentul 2 liniute)

are bea poze mai multe de la gradina aceasta

mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)



asa creste Alex


Alea cu pod si cu toate cele tot din aceeasi gradina sunt?

Miremia ce mai faceti? Delfi e tot maraita? sper ca azi sa fie intr-o dispozitie mai ok

de Yannis


AMR 6 kile (de fapt numai 4 pana la momentul 2 liniute)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

am scris un mesaj de pe telefon, luuuung...mi-a luat vreo 20 de minute...si cand sa dau send...ce credeti...
daca nu dormea bobitza il dadeam de perete

vroiam sa clarific ceva: NU AM CASTIGAT concursul acela.Cel putin nu inca.
vorbeam cu Ayanna pe mes si-i spuneam ca a disparut din concurs si fetita aceea cu zeci de mii de voturi si ca acum e bobitza pe primul loc. Dar cu sistemul asta nou de votare oricand ne poate depasi altcineva! Cred ca a inteles gresit..anyway,
Ayanna, de ce te consumi atata cu concursul asta nu te inteleg, esti chiar funny, tu crezi ca CINEVA DINTRE NOI L-A LUAT VREO CLIPA IN SERIOS? Ne jucam si noi de-a concursul, ar trebui sa radem, nu sa ne consumam...chiar deacuma vb prea mult despre el la modul serios...da-l incolo de concurs de doi lei, nu vezi ce de-aiurea-i facut.Merita? Pai bine a facut frate-tu ca l-a fraudat, ca daca-s prosti si permit, asa le trebuie! Bravo lui ca e baiat destept si a avut ambitia s-o promoveze pe nepotica lui.Scopul scuza mijloacele
As fi vrut si eu sa-l vad pe frate-miu ca se zbate asa pt bobitza, mi-ar fi crescut inima...but..
Asa ca, revino-ti ca daca nu iti mai fac o surpriza, de data asta vin cu lopata la tine si-ti dau bataitza


Pup strumfitza cu codite si pe mama ei care se consuma inutil!

_
Lorex, mama de martzishor cu bobitza de aur ...a inimii mele...

VOTAM BOBITZA LA PRIMUL EI CONCURS


01.03.010 Every moment spent with you is a moment I treasure..
_

Mergi la inceput