Va rog din inima ajutati-l pe Alex ca eu nu mai po

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Diana

Flori, mami de Eduard Stefan (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

draga mea daca nu am scris sa nu crezi ca nu ne gandim la voi multa putere iti trebuie si sa stii ca aici e cea mai buna familie din cate vei avea eu cateodata ii spun si la sotul meu ca fetele sunt mai ceva ca o fam, ca el asa ca .........
sa nu te lasi e grreu dar sa nu crezi ca nu o sa ai un ajutor caci alex e sprijinul tau si puterea ta credema caci stiu ce zic si eu am avut zile in care alex era groaznic plangea din orice si nu puteai comunica cu el si ma trezeam din somn cu frica ca poate peste noapte sa dus........
nu e usor dar pt el esti doar tu iar toate acele zile vor trece mai usor daca atunci cand iti ofera macar un zambet cat de mic il iei ca un izvor nesecat de putere caci pana la urma puterea noastra consta in a zambi in ciuda greului prin care trecem
fi tare si pt puiul tau zambeste mereu
maine sper sa ajung si eu la banca cu cat pot
te asteptam cu drag la noi la buzias oricand poti
putere sa ai si credinta caci dd vede tot si nu ne lasa

mamica de galusca alexandru gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Draga any iti multumesc din suflet pentru gandurile frumoase si incurajari. Acum vorbeam cu ai mei ca Alex aseara era cat pe ce s imi scoata un ochi. Cateodata e asa greu imi vine sa plang tot timpul nu am rabdare nu am chef de nimic.Dar stiu ca trebuie sa ma ridic si sa merg mai departe. Are si el perioade cand e vesel si e linistit dar si momente cand e tare agitat. Voi sunteti din Buzias? Noi pe 13 august ajungem la Buzias la recuperare. Sper sa ne putem intalni si sa stam de vorba. Alex al tau ce face? Cum se mai simte? Eu o te anunt aici cand venim la Buzias cu cateva zile inainte si eventual iti las pm cu nr meu. Va pupam si aveti grija de voi.

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Diana,m-a impresionat mult povestea voastra . Am trimis cativa banuti prin paypal si sper sa reusiti sa faceti gimnastica in continuare. Multa sanatate

Ani de Stefana (23.01.2008)
ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

iti multumesc din suflet pentru ajutor. Sa va dea Doamne Doamne nulta sanatate si tot ce va dorit voi. Nu stiu cum sa iti multumesc pentru ajutor. Sper ca in curand sa iti pot spune ca suntem mai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

am primit banii de la tine maine incerc sa ii transfer ca azi nu am reusit. nu ma prea pricep la asta.

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Sunt necajita tare Alex se musca iar foarte tare Nu mai pot cand il vad asa simt ca nu mai rezist. Si nici nu am cu cine vorbi.. Daca as putea face ceva sa il ajut dar nu am ce asa e boala. Sper sa nu mai ajung ca anul trecut sa il tin toata ziua legat de maini sa nu se mai muste ca nu as mai rezista sa il vad asa.

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Am licitat acum pentru niste produse pentru care expira anuntul in 4 ore si am vazut ca s-a mai prelungit perioada cu inca 23 de ore.
Nu conteaza asta, eu pot sa platesc marti si nu as vrea sa se prelungeasca prea mult, mi le poti adjudeca?

Le poti relista dupa aceea pentru ca nu le vreau.

Ma gandesc ca in felul asta castigi de 2 ori cu acelasi produs

Iti doresc putere si sa rasara soarele si pe strada voastra.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA

www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2

A DOUA MINUNE

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

buna,
am vazut ca majoritatea produselor sunt de la mine. sa inteleg ca nu vrei sa le trimit la tine?
bine ai venit la bazarul nostru.


Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Nu am nevoie de ele, le-as fi luat tot sa le donez, dar nu am cunostinte carora sa li se potriveasca.
Te-as ruga sa le postezi din nou dupa ce le platesc.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA

www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2

A DOUA MINUNE

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Mergi la inceput