Mamici de Sept-Oct '10 - alaturi de David (82)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vanyy2009 spune:

fetele ...wow dar ce atmosfera ati creat nu se plictiseste omul cu voi

Multumesc de felicitari fetelor, si cum ziceam aici e ziua si capitolul.....cine face unul nou?


25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexuza

FETELOR EU NU MAI POT DE EMOTII , MAI ESTE PUTIN SI PLECAM LA DR

Burtica de 28 +


Bafta la medic! Te asteptam cu vestile bune!

Alina-Mirela 29+Maria si mami de DAVID (27.06.2007)siMATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui oramona

Chiar nimeni nu stie daca sperma are rol in declansarea nasterii? Eu am citit pe net ca ar avea o substanta care influenteaza.
Astept pareri

mamica de Maria Lavinia si 25+ cu Elena Elisa


Asa am auzit si eu! Zicea o data o mamica ca face dragoste ca sa i se declanseze nasterea! Era la termen si vroia sa nasca!

Alina-Mirela 29+Maria si mami de DAVID (27.06.2007)siMATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanyy2009 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alynta27

Ana creste mai lent decat la bic! Acum depinde de felul fiecareia! Eu si de pensat ma pensez mai rar ca nu creste repede!

Alina-Mirela 29+Maria si mami de DAVID (27.06.2007)siMATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra


Moama ce tare de tine.....la mine inainte sa raman gravi crestea mai greu adica la 3-4 zile incepea.....dar acum uff creste super repede

25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanyy2009 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alynta27
Am facut varza cu picior de porc- ca am poftit zile in sir dupa a voastra! Si am mai facut si ciorba cu carnita de la acel picior! Acum merg sa le fac baietilor pizza! Si gata pe azi!

Alina-Mirela 29+Maria si mami de DAVID (27.06.2007)siMATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra


Bey m-ati inebunit cu mancarurile voastre ...acum vreau si eu varza

25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns septoct2010 spune:

CAPITOL NOU

Mergi la inceput