ursitoare botez

ursitoare botez | Autor: delsim

Link direct la acest mesaj

Ati avut asa ceva?Cum este momentul? Merita banii? Invitatii s-au distrat?Cu ce firma ati facut?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Aoleu!Sa nu ma auda nimeni ca-mi stric imaginea!
Da,eu am pus o masa,in a 3-a zi de la nasterea puilor,cu multe aperitive si dulciuri si sucuri,ca sa imblanzesc ursitoarele!
Ca s-au infruptat sau nu,nu stiu,dar sunt convinsa ca au fost multumite pt. ca puii mei au scapat de soarta cruda care ii astepta!
Desigur si Dumnezeu s-a indurat de lacrimile mele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

b.nica nu se refera la asta ci la botez cand sunt chemate niste domnisoare dragute si care fasc un fel de atmosfera, joaca un rol....

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delsim spune:

Da, ma refeream la ce spune Bulinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Eu nu am chemat ursitoare la botezul lui Cosmin care a avut loc la sf lui aprilie anul acesta. Motivele au fost urmatoarele:
- momentul este mult prea lacrimogen, eu sunt f. labila emotional si as fi plans de mama focului
- deja mi se pare cam perimat (am fost la mai multe botezuri si toata lumea isi pune ursitoare...)
- am preferat de banii pt ursitoare sa chem animatori pentru 2 ore pentru copilasii invitatilor astfel s-au distrat si copii si s-au mai relaxat si parintii putin ca au scapat de puradei de pe capul lor.

Decoratiunile din baloane , inclusiv niste bebelusi din baloane care au fost pusi pe masa au fost f frumoase si au fost "kilarite" de copilasii invitati inca de la inceputul petrecerii au fost facute tot de firma cu animatori/ursitoare... .
Vi-i recomand cu caldura pe cei de la Jolly Club. Sa-l cereti pe Cristi de animator sa se joace cu copii.. merita toti banii... si practica si preturi de bun simt. Ii gasiti pe www.jollyclub.ro (daca se considera reclama... rog moderatorii sa scoata link-ul).

Distractie placuta la botez... cu sau fara ursitoare.

LILIANA COSMIN ANDREI (28.01.2010) si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

www.dropshots.com/teonic" target="_blank">POZE


"Exista un singur copil frumos pe lume, si este al fiecarei mame!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delsim spune:

sa stii ca ai dreptate...m-am gandit ca o sa coste cam mult ursitoarele pentru cateva minute si nu cred ca merita investitia , mai ales ca vin vremuri grele...
La un animator personaj m-am gandit in final insa sa vedem daca isi aduc invitatii copiii ca daca nu sunt cel putin 4-5 , iar nu merita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

La noi au fost 12 copii si chiar ajungeau la 20 daca veneau toti cu copii dar n-au avut curaj... apoi cand au vazut ce distractie maxima a fost pt copii le-a parut rau parintilor ca si-au lasat copii acasa.
Eu am chemat special animatori pt ca stiam ca vor fi copilasi multi de venit.
Peste 2 sapt un coleg de-al sotului meu care a fost la noi la botez , face botezul pt fetita lui si chiar ne-a cerut tel animatorilor special pt copii... Pana la urma botezul este o petrecere de copii... nu dureaza cat o nunta deci multi prefera sa-si ia si copii cu ei.

Oricum... va doresc distractie placuta cu sau fara animatori si sa ne pove cum a fost!

LILIANA COSMIN ANDREI (28.01.2010) si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

www.dropshots.com/teonic" target="_blank">POZE


"Exista un singur copil frumos pe lume, si este al fiecarei mame!"

Mergi la inceput