INSEMINARE 67

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_wanted spune:

o sa ma duc, poate vrea Doamne-Doamne sa ne dea si noua un bb ca tare de mult si muuuuult il dorim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_wanted spune:

oana 26 ce valoare ai avut in acea zi si sa inteleg ca ai un bebelus acum?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sensibila spune:

elenus26 – sa fie cu noroc FIVul si sa fie cu 2-4 ochisori !
Bobocica mea e bine creste. Avem 6400g si 62 cm sau cam asa ceva ca nu sta sa o masuram. www.youtube.com/watch?v=WgM6K9s-yPI" target="_blank">ne intoarcem singurica de pe spate pe burtica de 2 saptamani si multa lume mi-a zis ca e f bine ca deobicei se intorc mai tarziu.
Mananca bine s e f cuminte. www.youtube.com/watch?v=Nyx98UbUpLg" target="_blank">inotam de zor si ne place apa la maxim.

alinutahu & luminita33 – sa fie cu ochisori !

pinuta -0 acidul folic de 5 mg 1/zi trebuie luat cu cel putin 3 luni inainte sa ramai gravi deci daca Doamne freest nu prinde sa nu il opresti !

bb_wanted – ce ai facut cu beta ? sau test pe pi ? Ca sa fi insarcinata la beta trebuie rezultat mai amre de 5. Cu cat mai mare cu atat mai bine

Mami de Steluta Norocoasa Gia Darria nascuta pe 10.03.2010
IAD nr 3 reusita 16.06.2009 cu Dr Anca Moisa (prima IAD nereusita, a 2-a IAD avort menstrual)
Atat sunt de mare !
Poze Gia Darria / Botez Gia Darria
Poze ecografie Bebelina / Lucrusoare Bebelina
www.petitieonline.ro/petitie-p42643046.html " target="_blank">Spuneti NU abuzului sexual fata de minori!

"Copii trebuie crescuti pentru ei, nu pentru parinti." N. Iorga
"Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucuri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_26 spune:

nu mai stiu cat era valoarea dar am pierdut sarcina .
Acum astept armata rosie sa fac a 6a IA care sper sa fie cu noroc.
ti-ai facut beta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_wanted spune:

da am facut beta in ziua 10, dar nu vreau sa ma bucur prea tare ca nu stiu exact ce inseamna rezultatul( 2.02), am vb cu dr mi-a zis sa pun utrogestan si sa repet peste 4 zile, asa ca maine il refac
...somnoroasa sunt , ma dor sanii cand mai tare cand mai putin ,ma inteapa prin burtica si ma doare si spatele,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_26 spune:

bb-wanted, m-am uitat in analize si eu am avut in ziua 10 valoarea la beta 4.39,nu stiu ce sa zic la tine.
bafta si sper sa fie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_wanted spune:

pinuta, tu ce faci, cum te simti?parca zic eu esti in z11,nu?
oana_26, succes la urmatoare inseminare,
nici eu nu stiu ce sa mai zic, dar speranta moare ultima

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_wanted spune:

oana poti sa-mi spui ce s-a intamplat atunci, cat ai fost insarcinata?
si eu am pierdut o sarcina obtinuta cu IA, si nu mai stiu ce sa gandesc, ca totusi valoarea nu este negativa, e doar mica, dar ceva s-a intamplat acolo si mai departe de ce nu functioneaza?
dar cine stie poate ca maine rezultatul e bun si eu ma stresez degeaba acum....
sensibila tu ce crezi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_26 spune:

bb-wanted eu am pierdut 3 sarcini ,toate cu IA
dupa a 2a sarcina pierduta m-am dus la fundeni si am afalat ca am trombofilie,am urmat tratament dat tot am mai pirdut una.
acum am alta schema de tratament cu clexane si astept sa fac urmatoarea IA .
cred ca poti merge la Fundeni la dr. Uscatescu si ii spui toata povestea dar sa ai trimitere de la medicul ginecolog sau macar de la cel de familie.In cazul in care mergi sa ii spui neaparat ca faci IA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sensibila spune:

bb_wanted - NU TREBUIA SA FACI BETA ASA DEVREME
BETA SE FACE INCEPAND CU Z12 DAR CEL MAI BINE TOT IN Z 14

EU ZIC CA SUNT SANSE SA FIE SARCINA
SINCER,MAI ALES DACA A FOST O IMPLANTARE TARZIE NU AI LA CE S ATE ASTEPTI IN Z10. dAR CE ZIC EU SA TE ASTEPTI ?
EU STIU CA IN Z10 DEABIA SE IMPLANTEAZA ASA CA NU AVEA CUM SA IASA MAI MULT CA DEABIA SE IMPLANTASE, SAU NU SE IMPLANTASE INCA.
DEAIA PLZZZZZZZZZZ NU V-A MAI GRABITI !!!!!!!!

EU STIU CA AM FACUT IN Z15 SI AVEAM VALOAREA 46

Mami de Steluta Norocoasa Gia Darria nascuta pe 10.03.2010
IAD nr 3 reusita 16.06.2009 cu Dr Anca Moisa (prima IAD nereusita, a 2-a IAD avort menstrual)
Atat sunt de mare !
Poze Gia Darria / Botez Gia Darria
Poze ecografie Bebelina / Lucrusoare Bebelina
www.petitieonline.ro/petitie-p42643046.html " target="_blank">Spuneti NU abuzului sexual fata de minori!

"Copii trebuie crescuti pentru ei, nu pentru parinti." N. Iorga
"Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucuri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste"

Mergi la inceput