Bv Tina,Ariana delfinasi de iul-aug 2010 (135)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

Fetelor ......miracol am dormit in noaptea asta de pe la 1 la 8 .

Racusor pup la fata, nu renunta la alaptatul la san. Pe mine ma apuca groaza, ce am sa ma fac eu cu doi , am avut numai vise tampite aseara, probabil unde am citit discutiile voastre, am visat ca nu aveam lapte si strangeam ca nebuna de sani, nu ieseau decat cateva picaturi, eram disperata.

Rodyka aseara eram in Spania cu tine pe plaja, aveai o fata si un baiat, m-am trezit buimaca, stiam ca tu ai fetita, nu inteleg de ce am visat baiat

http://community.webshots.com/user/Dragaica
Graviduta fericita 30+ de Tudor Sébastian si Félix Alexandru

AMR 6 + saptamani de stat la caldurica, Doamne ajuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

azi a fost liniste pe aicilea...eu imi astept sotul sa vina acasa cand o termina cu munca....si sa ii dau vestea despre vremea minunat de ploiasa de saptamana viitoare de la brasov....ce o sa se mai bucure cand o sa vada temp intre 16-23 grade celsius max fara soare....

Anca +31s ANA-MARIA AMR 4S si mami de astronaut Vlad-Mihail (05.11.2003)
POZE VLADUT


"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

POZE BURTICA si POZE SERBARE ABSOLVIRE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

eu aseara am aflat ca o prietena de a mea va avea tot fetita are 22s, sora mea tot fetita eu fetita si o cunostinta tocmai a nascut o fetita...aseara am visat numai bb-ii fetite care mai de care!

Anca +31s ANA-MARIA AMR 4S si mami de astronaut Vlad-Mihail (05.11.2003)
POZE VLADUT


"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

POZE BURTICA si POZE SERBARE ABSOLVIRE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

La noi anunta pe vineri-sambata aproape 30 si ceva de grade eu nu vreau, nu suport caldura.
Fetelor voi v-ati masurat burtica, cat aveti, la mine arata 115cm si 77kg, v-am spus eu ca ajung lejer la 80 kg

http://community.webshots.com/user/Dragaica
Graviduta fericita 30+ de Tudor Sébastian si Félix Alexandru

AMR 6 + saptamani de stat la caldurica, Doamne ajuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Proba de microfon! Deci sunt f mandra de mine, 35 sapt cu gemeni si inca n-am ajuns la spital!

Racusor, noua la Giulesti ne puneau glucoza pe sfarcuri, (glucoza ser de la farmacie) scoteau cu seringa, scoteau acul, si cand puneam bb la piept statea moasa langa noi si picura incet din seringa pe sfarc. Glucoza e dulce, se aruncau ca ulii pe tate ! Sugeau sugeau, vedeau ca vine doar lapte sarat si naspa dadeau sa se retraga, moasa iar pic=pic cateva picaturi. Am mai repetat si acasa cateva zile cu sotul si apoi n=a mai fost nevoie, a invatat sa traga corect la san.

Shery 35 & cu inimioara Alesia (30.10.2007)

AMR -2s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Otiliav

Cred ca e vorba de www.youtube.com/watch?v=vbrNt24eHVQ&feature=related" target="_blank">Tummy Tub

Si eu am fost tentata sa o cumpar la Elisa, dar am primit masuta de infasat cu cadita si am zis pas.

Mami de Ana Maria(18.12.2004) si Elisa Andreea (09.12.2008) si 32+ Iulia Alexandra



mai...deci e super tare si e de cumparat si in ro
al meu sot insa nu e convins ...zice ca m-am tzacanit si vreau sa bag copilul in galeata
rad de una singura pe aici....eu pe bune ca as cumpara asa.

Larisa 34+ cu Nectarie si mamica de Alexia (13 iulie 2006)
AMR 5+ saptamani pana la
http://www.flickr.com/photos/32393475@N00/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

poze la delfinasi... in iulie august ca asa scrie la odiseea noastra!

sa nu ii grabim!


eu nu ma mai laud cu kg ca arat ca o bila cu 12kg mai mult!

Anca +31s ANA-MARIA AMR 4S si mami de astronaut Vlad-Mihail (05.11.2003)
POZE VLADUT


"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

POZE BURTICA si POZE SERBARE ABSOLVIRE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

Citat:
citat din mesajul lui Sheritra

Proba de microfon! Deci sunt f mandra de mine, 35 sapt cu gemeni si inca n-am ajuns la spital!

Racusor, noua la Giulesti ne puneau glucoza pe sfarcuri, (glucoza ser de la farmacie) scoteau cu seringa, scoteau acul, si cand puneam bb la piept statea moasa langa noi si picura incet din seringa pe sfarc. Glucoza e dulce, se aruncau ca ulii pe tate ! Sugeau sugeau, vedeau ca vine doar lapte sarat si naspa dadeau sa se retraga, moasa iar pic=pic cateva picaturi. Am mai repetat si acasa cateva zile cu sotul si apoi n=a mai fost nevoie, a invatat sa traga corect la san.

Shery 35 & cu inimioara Alesia (30.10.2007)

AMR -2s





e bine de stiut pacaleala cu glucoza!saruman ade sfat e de tinut minte!

Anca +31s ANA-MARIA AMR 4S si mami de astronaut Vlad-Mihail (05.11.2003)
POZE VLADUT


"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

POZE BURTICA si POZE SERBARE ABSOLVIRE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nela_didea spune:

Citat:
citat din mesajul lui Sheritra

Proba de microfon! Deci sunt f mandra de mine, 35 sapt cu gemeni si inca n-am ajuns la spital!


Shery 35 & cu inimioara Alesia (30.10.2007)

[red]AMR -2s




Felicitari, chiar ca esti cea mai tare. Pe semne ajungi si la termen acusica.

30 + cu o de
AMR 9


Mergem inainte cu Doamne Doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarmenAlbu spune:

Citat:
citat din mesajul lui Otiliav

Cred ca e vorba de www.youtube.com/watch?v=vbrNt24eHVQ&feature=related" target="_blank">Tummy Tub

Si eu am fost tentata sa o cumpar la Elisa, dar am primit masuta de infasat cu cadita si am zis pas.

Mami de Ana Maria(18.12.2004) si Elisa Andreea (09.12.2008) si 32+ Iulia Alexandra




Da Larisa de asta e vorba, am vazut bebelusi si le place tare plus ca e mult mai comoda sa o pui unde vrei!

Letizia
Doamne Ajuta-ne!!!
33+ cu
AMR 6+

Mergi la inceput