FIV la Cluj 38

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Da,chiar e faina varsta,pe atunci doar chiuleam de la practica si mergeam la bazin la Olimpic hi hi hi;ce vremuri faine,fara griji...
Distractie placuta,fain ca mergeti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Da,fara alcool musai,am mai citit si eu pe net cand credeam ca-s gravida,ca alcoolul e foarte nociv.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

am mai vb cu cineva despre endometrul si a spus ca este ok si ca nu trebuie sa intru in panica ...zicea ca intre 11 si 13 ar trebui sa fie pana la IA si ca cu siguranta ca va fi atata daca in z 8 de cm este de 7 ....acuma cum o vrea bunul Dumnezeu .....nu vreau sa fiu asa ca si la prima IA ...stresata ,am avu emoti,am incercat din orce sa caut un moft de gravi si asa mai departe ...de acea ziceam eu ca o sa fie mai bine data asta ca imediat dupa IA vin acasa si ma intalnesc cu voi ,familia si restul prietenilor si trece timpul repede si nu ma gandesc atata ca na ...acuma se intampla sau nu

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

draga de tine ce iti faci tu griji pt mine ....atunci am obiceiul sa beau alcool cand imi vine CM de suparare in rest nu ,chiar deloc

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

cristina ce vreme aveti ....ca ma-m uitat pe pro tv international si au aratat o ploie zdravana in cluj ...pe sapt ce vine ce vreme zic la meteo?

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Da,mai sunt multe zile pana la IA ,2 mm ma gandesc ca sigur creste cum zici tu si mai mult;foarte bine faci ca vii acasa,o sa fii tot timpul ocupata si nu te gandesti atata,si cred te si odihnesti mai mult;hi hi hi,asa faceam si eu,eu eram de-a dreptul crizata;si prietena mea cea mai buna a zis ca le exagerez cu crizele



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

A plouat foarte tare,acum nu mai ploua,dar a zis cod galben tot weekendul;am inteles ca si la voi a plouat;mai bine ploua acum si pe cand veniti voi sa fie vreme buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Nu stiu pe saptamana viitoare si chestia asta cu codul,tata mi-a zis-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

da vezi tu cum este cu stresul asta nu e bun la nimica suntem constiente de ascest lucrul dar nu il punem in practica

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

E bine ca nu prea bei alcool,si eu doar cand iesim cu prietenii,dar si atunci putin;nu ca n-as putea dar ma abtin ca nu stiu ce-as face daca m-as imbata,poate as trage un streaptis hi hi hi sau mai stiu eu ce;nu mi s-a rupt niciodata filmul hi hi hi,tie?

Mergi la inceput