Pufuleti de Ianuarie-Februarie 2010 (84)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns al3csa spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris_mario

alecsa akm am vazut si eu pozele de la botez....un scump mini...nasa o sexoasa...dar tu??????????? si am o curiozitate...vacuta dc se numeste mulga si nu fulga

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

aici puteti vota o printesa




Eu ce?? Da stiu am pus cearceaful pe mine ca sa nu imi iasa colaceii afara . Vacutza este cadou din partea sotului de ziua mea .. inainte sa se nasca Mini si asa am botezat-o noi Mulga . Era fata noastra pana sa vina Bossu

de Yannis Andrei (23.01.2010)
DOAMNE DA-NE PUTERE SI SANATATE !!!
PozePoze noiPovestea nasterii

O definitie data mamei pe care am auzit-o candva, este "Cineva care spera pentru tine"
-Din "Cartea prieteniei, a lui Francis Gay"

"Stii? Eu m-am nascut ca am vrut sa fiu cu mama mea." -- Yannis

Vot pentru un pisoi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

Citat:
citat din mesajul lui iulenca

Neata fetele

Iar nu am reusit sa citesc dar am o intrebare arzatoare. V-au intrat banii de indemnizatii pe card luna asta celor din Bucuresti?


Iulenca

MARIUKU PUI DE IULENKA - POVESTEA NASTERII

VARSTA MARIUKU

www.flickr.com/photos/64178045@N00/sets/" target="_blank">PUIUTII MEI VLADIMIR SI MARIUKA

www.webshots.com/user/iulenca" target="_blank">TOT PUIUTII MEI IUBITI

www.dropshots.com/iulenca" target="_blank">MARIUKU MIK



nuuuuuuuuuuuuuuuuuu
nici macar noua din provincie

Bea de Ivan, iubirea noastra!

Doamne ajuta-ne sa fim sanatosi!

Poze


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

Citat:
citat din mesajul lui decenuela

Citat:
citat din mesajul lui Ruxita

azi iarasi mi-am chinuit copilu cu termometru in funduletz, si asa am empatizat cu el (ca stiu cum e!), si era agitat si plangea si bombanea si se scremea saracutzul... si a facut la chiuveta... zicea cineva pe aici (nu retin cine, cand citesc pe diagonala rareori ma uit la nickurile din coloana din stanga, daca se deduce e bine, daca nu - sunt "fetele", unele evident au stiluri inconfundabile si atunci le retii vrei nu vrei ... ex. Bea, decenuela, postarile lor sar in ochi cel mai mult, cris.m pentru ca foloseste culorile, s.a. - prea mare divagatia) ca bebeii se constipa de la morcov fiert si atunci daca baza supei era morcovul cu ce poate fi inlocuit? cartof? asta nu ingrasa? dupa consistenta kkcelului nu pare a constipatie, e ceva mai consistent decat diareea de pana acum, dar per total e un kkcel normal, de-o consistenta normala, adica moale si nu prea stiu cum sa procedez, sa-l mai chinui cu evacuarile fortate sau sa-i elimin din alimentatie orice il poate "constipa" gen morcov fiert? si fructele crude gen caisele intregi nu au efect laxativ?

Mamica de Bilabong, fericiti amandoi!


nu stiu ce sa zic ca nu sunt la capitolul...supe....adik fierturi. teoretic faptul ca dimi ii dai fructe creude ..ar trebui sa iasa ok...

sincer..la cate vitamine are morcovul...voi incerca sa i-l dau cat mai mult crud...
apoi...si fierte tot legume sunt...n-ar trebui asa sa constipe...desi vitamine...mai din parti. inceraca sa papi tu prune....


mie azi jiji mi-a fc kk consistent...si-am fost trista....i-am zis: of jijele...ai ff kk de om mare ....ce ma fac io..el creste...acusica lasa tatza...apoi se insoara

Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret

poze



AMR...se duc 1 cate 1....Doamne tine-le naravul...





vai ce tare esti!!!!!!!!!!!!!!
kk de om mare, lasa tztza si se-nsoara!!!!!!!!!!!!oooooooooffffffffff
nici nu vreau sa ma gandesc..............

Bea de Ivan, iubirea noastra!

Doamne ajuta-ne sa fim sanatosi!

Poze


Mergi la inceput