Burtici cu ursuleti de nov - dec 2010 (52)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns allexxia_m spune:

si daca tot sunt la capitolul asta cu ce ni se mai intampla ....
voi aveti arsuri?
eu am niste arsuri destul de intense pe esofag, imi vine parca sa stau cu gura deschisa sa-mi iasa flacarile din gat asa de rau am arsuri cate o data ...
nu stiu daca are vreo legaura cu mancarea caci nu pot spune ca am arsurile imediat dupa ce mamanc ci dupa ceva timp
voua vi se intampla asta?

20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns celesta spune:

Citat:
citat din mesajul lui allexxia_m

si daca tot sunt la capitolul asta cu ce ni se mai intampla ....
voi aveti arsuri?
eu am niste arsuri destul de intense pe esofag, imi vine parca sa stau cu gura deschisa sa-mi iasa flacarile din gat asa de rau am arsuri cate o data ...
nu stiu daca are vreo legaura cu mancarea caci nu pot spune ca am arsurile imediat dupa ce mamanc ci dupa ceva timp
voua vi se intampla asta?

20+

Eu am avut intr-un timp, in ultima vreme insa nu... dar din ce am auzit nu scapam de asa ceva, mai ales in trimestrul 3.

19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

Celesta, ma bucur, dar nu mai vreau dezbateri pe subiecte legate de Dumnezeu. Fiecare are credinta lui, important e sa credem in EL si in puterea LUI, mai departe, ma repet, Faca-se voia TA, Doamne!
M-am uitat ieri si parca tot nu aveai caruciorul roz pe prima pagina... o rugam pe Allexxia?

Ana
20

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

Allexxia, eu!!!! Asta vroiam sa intreb, dar am fost "ocupata" cu anumite ganduri... Ma rog, ideea e ca de cateva zile am niste arsuri inexplicabile, mai ales ca apar nu imediat dupa ce mananc, ci la catva ore dupa! Deci, astept si eu raspunsuri!

Ana
20

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amelia_ilie spune:

Si eu mai am arsuri cateodata, dar clar este in functie de ce mananc. Adica mi s-a intamplat dupa Pasti, cand mancam destul de aiurea, amestecam destul de mult mancarea...
Se mai intampla cand mananc fructe si nu astept un timp pana sa mananc masa normala (de obicei respect asta, din experienta) sau cand mananc anumite dulciuri (rar in ultima perioada).

13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexxia_m spune:

celesta gata cu caruciorul roz la listula
scuze, nu am vazut cererea, deobicei fac pe loc cand se cere o modificare in lista

20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns celesta spune:

Citat:
citat din mesajul lui allexxia_m

celesta gata cu caruciorul roz la listula
scuze, nu am vazut cererea, deobicei fac pe loc cand se cere o modificare in lista

20+

multzu Allexxia...
Nu-mi faceam griji ca nu apare in lista e timp, important e sa fie sanatoasa bebelina... Intre noi fie vorba, nu prea suport rozul dar alta culoare reprezentativa nu era...

19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexxia_m spune:

deci arsurile sa fie in functie de ce mancam?
nici eu nu le am in fiecare zi si tot asa ca si ana_o la ceva timp dupa ce manac ....
si eu mananc fructe si nu tin deloc cont de perioada care trebuie sa treaca pana la masa sau dupa masa
defapt nici nu prea as avea cum, ca manac putin si des mai ales in ultimul timp ca imediat cum incep sa mananc ma satur si imi simt burta asa plina incat nu am incotro decat sa mananc putin si mai des

20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexxia_m spune:

celesta te inteleg perfect cu rozul
oricum eu incerc sa ma impac cu ideea caci deja am primit de la sora mea hainute de fetita toate roz
asta e, important este sa-i placa ei, ca fiecare cu gusturile ei, in nici un caz nu am degand sa-i impun gusturile mele

20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns syl spune:

letzi ce analize de trombofilie ? In ce constau? Nu ma pricep.

12+

Mergi la inceput