"Puiuti de Randunici 2008!! (423)"

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Ce Zane frumoase si relaxate!

----------------------------------------------------
Ai reusit? Continua! N-ai reusit? Continua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dudurutza spune:

Ma gandeam si eu ca Gecko ar putea fii, poate se indura si da si ea un bombocino racoros

Am vazut frumusetile marinarului la soare te poti uita, dar la ele nici vorba.......ptiu, ptiu frumoaslor

Mihatp, ce faci? Esti doar ocupata asa-i?

pentru rebe cea imprietenita cu olita. Stiu ce bine e, de cand si Daria se pisuleste/kk-ceste la olita, ii multumesc mamei mele si pentru asta



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Astazi Stefan a avut primul concurs la karate. A luat centura alb-galbena, nu o mai are doar pe cea alba! Am stat si eu sa-l vad jumatate de ora, a durat o ora toata demonstratia. Insa Matei nu a mai avut stare in partea a doua, cand devenea mai interesant... asa ca am iesit . Oricum, mi-a placut de el, ca, desi este incepator, se pricepea destul de bine! Are abia o luna jumatate si a invatat o multime de lucruri (flotari , sa sara coarda, sa faca spagatul... bine, nu pana jos...).

----------------------------------------------------
Ai reusit? Continua! N-ai reusit? Continua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

ce faine fete am vazut, Sanzi si Ralu
Nicoleta, felicitari karatistului, tot inainte!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Cami,va fi bine fetita!Sunt sigura ca e tare incantata
Ce dolofanica e Rebe-e tare deicioasa!Si Razvan asa a crescut.Vazui si Mandra de Noruta ,Zana micasi baietii Oanei!
Luny,Mufa sa aiba o vacanta minunata cu bunicii
Naty,Simo-Mimo-sanatate copilasilor
Tonic,doar miercuri ii facem analizele ...mai e ceva de asteptat
Zoze,ce mai faci???Poze cu burtica-vezi ca eu mereu te-am ascultat si am pus
De Gecko si mie imi este DOOOR si sunt sigura ca ne va anunta cand se va naste bebe
Bravo Stefan.si sotul meu a fost mare karatist,centura neagra si multe medalii castigate la concursuri in Ungaria!
Clau,ce nasol cu bubele alea.Si noi avem tantari ca sunt piscata de picioare..culmea e ca doar eu.Trebuie neaparat sa iau aparat de-ala pt tantari si muste !

Siluan inca e ragusit,dupa 2 sapt de la laringita..bine si de la urlete!
Maine e inmormantarea,merg si eu cu David!Dar nu am o bluza neagra care sa ma mai incapa..off

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Gata si ai mei in pat, inca se hlizesc pe-acolo...maine dimineata mergem la piscineala cu Vlad, abia astept sa ma balacesc!

Nico, n-ai ghicit, dedish=senvish

Luny, unde pleaca pana la urma Mufarin cu bunicii? ce suuuper!! cred ca o sa-i fie tare bine la racoare si aer curat

Clau, multumeesc! Bravo Rebeccutei pt. chilotei! si Stef a fost azi mult mai bine ca ieri, doar o data a facut pe el, in rest doar la wc . Sunt convinsa ca intr-o saptamana o sa se obisnuiasca fara pampers! tu ii mai pui la nani? eu pun si la pranz si seara...

Kya, super pozele




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

ce Zane frumoase am vazut

nico felicitari lui stefan

ioana tin pumnii stransi si sa ne aduci numai vesti bune

va si noapte buna

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Aaa, pt. piscaturi de tantari si alte insecte eu le dau cu fenistil gel, e tare bun! si am luat un spray anti-tantari si le mai dau seara pe piele.

Nico, felicitari lui Stefan!!! in ce a constat concursul? sper sa mearga si Vlad pe la toamna...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Bubulina, da, ii mai pun la nani si la pranz si noaptea. Draga de ea, mai devreme cand am culcat-o era aproape adormita si mi-a zis : mami, fac pipilica. I-am spus sa faca linistita ca are pampers pe ea si a adormit imediat . Era tare obosita mititica, n-am vrut sa-i stric somnul cu olita. Balaceala placuta maine![pup

Ramo, noapte buna mami.]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Bubulina, mi-am dat cu fenistil prima zi cu ciupiturile, dar cred ca mai rau am facut. Mi s-au umflat urat unele dintre ele, acum am gleznele umflate si rosii, tocmai mi-am pus niste gheata.

Mergi la inceput