"Puiuti de Randunici 2008!! (423)"

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Pfiuu, as vrea sa spun, nu e niciun secret, dar m-as abtine pana aflu exact. Hai ca va spun, da? Maine.

----------------------------------------------------
Ai reusit? Continua! N-ai reusit? Continua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Nico ok, noi nu ne-am plictisit oricum. Strangem degetele si maine

Alinuscka

Clau pentru mancarimile blandelor de tantari ajuta foarte mult frunza de partunjel. De fapt sucul din frunza. Striveste-o putin si pune peste piscatura. Calmeaza pielea, roseata si mancarimea.


Mami si Sanziana


God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

deci am mancat cartofi prajiti cu fripturi si carnati!!! asortati cu o tona de mujdei!! mult a trecut de la asa ceva.. va dati seama in ce fel ma simt?..
daca stiti ceva de Gecko, sa spuneti! eu sper sa-i fi trecut whatever it was si sa revina pe craca, cu vesti frumoase
so, cine a facut capitol?
Zozeeeeeeeeeee!!!!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Na seara

Am reusit si am masurat copilasii , deci Stef are 90 cm si 13,5 kg, de-aia pare grasan ca e mai pitic . Vladut are 115 cm si 21 kg

Ai mei se joaca frumos cu plastelina, Stef tip aca vrea "dedish" , ia sa vad, ghiciti ce?

Reviiiin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

http://family.webshots.com/photo/2258411830101922855UaXGft Niste poze de la o plimbare de weekend la palatul Mogosoaia.



Mami si Sanziana


God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Kya, am citit si eu de frunzele de patrunjel pentru mancarimi, dar eu am acum gleznele umflate si ma dor. Deja nu ma mai mananca, e mai nasol de atat...offff!

Bunn, acum la sfarsitul zilei pot spune ca Rebecca a facut azi numai la olita...si pipi si kk. Nici-un pampers consumat!

Dupa ce am trecut-o pe lapte de vaca a inceput sa se constipe destul de puternic si a trebuit sa fac tot felul de combinatii de fructe blenduite in iaurt. Dar saracuta cand vedea ca-i prepar nu mai voia sa pape. Asa ca mai nou prepar si-i pun rapid in paharut mic de danonino si-i asa de incantata de ele. Mananca cate 4 paharute o data...azi i-am facut para, piersica si iaurt, combinatie care pusa la ea in castronel nu o suporta ,se stramba, plange...si cand mi-a venit ideea cu paharutul de danonino a fost excelent ...a zis ca-i place, ca e tale bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Daciana, nici eu nu cred ca tuseste de la geamul deschis...ai mei dorm cu geamul deschis in cracii goi,fara sa se inveleasca cu nimic, mancam inghetata zilnic, dar nu din aia betonata, o las sa se inmoaie cat de cat si ling lingura, nu se simte rece in gat , plus ca pe caldurile astea stam si cu AC dat drumul,dar nu in aceeasi camera...stam desculti pe gresie...chiar nu ii cocolosesc deloc...

Stef tuseste de 3-4 ori pe zi, noaptea deloc, dar are inca muci destui, iar ma chinui sa-i scot ca urla...cand respira nu se aude harait, doar cand tuseste Azi termin si Prospanul si nu stiu ce sa mai fac...il las asa sa- duc la dr...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Ce frumoasa e Zana cu lochita rosie cu buline si ochelari de soare asortati! O frumusete si ea si mami!

Bubulina, am vazut pozele de pe facebook, foarte frumoase.

Luny, sa-ti fie de bine! Lasa ca merge cateodata un dezmat din asta, nu te simti vinovata ca nu te ingrasi dintr-o masa.

Fug sa bag mandra la dus si apoi la nani...( nu eu) Ehee, eu mai am alte trebi pe aici...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Bubu, dentist!

----------------------------------------------------
Ai reusit? Continua! N-ai reusit? Continua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

http://family.webshots.com/photo/2445352710101922855rShtzd Si cateva de la munte. Fug repede la baita si nani, si revin mai incolo


Mami si Sanziana


God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput