LMA - Copilasi de Iulie-August 2004 * 50

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata!
Ioana, trebuie sa va amanati vacanta?? uff, ce pacat. bine ca nu-s mai multe bubite si mai ales ca Maria e intelegatoare.
Danule, succes mult la examen azi!
Cori, ce faci, unde esti??
ma duc sa ma uit la poze, revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Neata, neata - sa-mi traiasca sotul, sa fie sanatos, sa fie mintos ca de iubit, il iubim noi!!! La multi ani!!!!
Sa va spun ca eu, ca o tuta, am uitat de dimineata sa-i spun la multi ani???
Da' ma scot eu azi...

In rest mai avem o zi, de azi ma apuc de facut bagajele si joi dimineata la 7:15 plecam catre mare!!!!!!

Roller - multa bafta!!
Ioana - fata cea cuminte!
Daria - U R the best!
Rox - cum e in casa noua? V-ati obisnuit?
Cristalina - tare John, a innoit fetele, asa imi place ca si sotul meu de cite ori pleaca se intoarce incarcat cu hainute pentru astia mici, se descurca aproape la fel de bine ca si mine...

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Neata!

De cand cu vacanta asta a Mariei (si scosul biberoanelor la Ioana , am ajuns la lapte cu linguritza) ajung dupa 9.30 la serviciu

Ioana, nervi de otel. Imi pare rau ca trebuie sa va amanati vacanta. E bine ca Maria este intelegatoare (ale mele fac niste bube oribile de la tzantzari, se scarpina pana le da sangele! Seamana cu mine, recunosc . De asta am si executat vaccinul ca altfel se buboshau nasol...)

Gabi, sa-ti traiasca sotul , multi ani fericiti impreuna!
(Eu tre sa recunosc ca John se descurca tare bine la cumparat haine, uneori mai bine ca mine .)
Mai aveti putin...unde ziceai ca mergeti!?

Dana, bafta maxima! La ixamini
Noi ne plimbam dimineata pe racoare de la 9.00 si dupa amiaza de la 18 (dar scurt, numai pana la 19 pentru ca noi suntem cu culcatul devreme...si e o chiraiala de copilasi pe afara cand ma culc eu, mama mama!)

Daria, chiar asa, niste energie nu aveti...si optimism ca am vazut ca si din ala ai...:))) Bravo tie!

Ma duc sa-i iau shefului ceva de mancare, tre' sa-l imbunez (John e director general delegat zilele astea ...eu ii zic "delegatu'" ...si azi doamna care ii cumpara cornuri cu ciucalata are concediu, asa ca e cam nerfos )

O zi excelenta sa avem!

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

'Neazta!

Carmen, frumoase pozele dar mai ales domnishoara! O pierzi repede!

Ioana, bine ca nu e o forma urata... Acu' sa nu cobesc dar la Matei au iesit bubele in reprize, mai intai pe trunchi, fata, cap, apoi pe maini si ultimul val pe picioare... Cel mai greu au trecut cele iesite intre degetele de la picioare! Dar nepotelul meu a avut 5-6 bubitze in total, asa ca se poate! Pupici sa treaca repede!
Cu vacantza... mai bine mai tarziu decat niciodata, eu am anulat-o si anul acesta...

Gabi, sa iti traiasca sotul, sa fie sanatos!

Dana, bafta maxima!

Monica, la noi numai Petro cumpara haine inclusiv pentru mine. saptamana trecuta mi-a cumparat 7 rochii si recunoaste ca are nevoie de terapie anti-shopping...

Daria, tinem pumnii stransi da' nu ne zici nik? Eu nu mai dorm noaptea de curiozitate...mmmm.... isi schimba jobul, se marita, emigreaza...mmm....

Olivia, Simona, Andreea (P)?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

nu cred ca emigreaza ca parca vroia sa-si schimbe casa sau s`o hi razgindit? hmm...
multumim de aprecieri, azi avem a treia serbare cu baletu`, simbata mergem la tirigong tot cu baletu` si de saptamina viitoare pleaca in vacanta la bunic`sa;)) azi ion a plecat in excursie de`o saptamina la borsa
gabi 7 rokii? bravo, buni barbatii astia la casa omului;))
edit, cristal, sa nu`i lipseasca nika sefului, vez` masaju` de rigoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Nu, nu emigrez/mut ca n-am castigat la lotto sa ma mut la CT
La noi fu furtuna ieri, azi e racoare. Maine Giuli vrea la strand, om vedea
Sa stiti ca nu duc lipsa de nergie si zambete, asa ca apelati cu incredere.
Leeloo, sa-ti traiasca jumatatea
Sunt prin zona ...

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

da, da, sa-ti traiasca consoarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

intrebare pt cine are aer conditionat, ma intereseaza marca si daca steti multumiti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmenp

intrebare pt cine are aer conditionat, ma intereseaza marca si daca steti multumiti

tzucurei de tzucurei 1, 2, 3


Multumesc fetelor!
Eu am Daikin, sunt foarte multumita pina acum!
Roberta, 7 rochii??? Vreau si eu....

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Carmen, io zic ce am la servici: Panasonic, merg ca nebunele

In alta ordine de idei, am mai baut un 3in1 si tot coma sunt.
Desi aseara ne-am intins cu Giulik in pat pe la 8 juma` ... si ne treziram la 7 juma azi

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput