Unde sa merg la mare cu copiii in Romania?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns B_Zara spune:

Hotel California - Cap Auroranu are spatiu de joaca in hotel, dar la 50 de m are un babyland propriu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anuc spune:

Uite, am intrat pe net sa vad la majoritatea hotelurilor pe care le-ati specificat si in poze arata bine, as merge la toate. Chiar nu suntem fitzosi sau snobi, in schimb tin la curatenie ca doar merg cu copiii dupa mine...daca hotelul si plaja ar fi curate....ar fi minunat...dar nu sunt numai hotelierii de vina...din pacate...



Mami de Ioana&Filip


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

eu tot zic ca la Dana in Venus e super. nu e ieftin dar e multa verdeata, nu e aglomerat, si e indicat ptr copii. http://www.hotel-dana.ro/ro/index.htm

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

roxanaz - cat de departe este de plaja? au plaja lor?
pentru un bebe de 1 an si 3 luni este ok mancarea, am ce sa-i dau sa manance?

multumesc mult

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 1 anisor si-un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Gianina, nu e pe plaja si nu au plaja lor. dar drumul pana la plaja inseamna maxim 10 minute in pas de copilas adica. se traverseaza o strada si sunt 600m sa zic. depinde ce mananca copilasul de 1 an si 3 luni. daca accepta borcanele ai putea sa iti faci un stoc cand treceti prin selgros/metro ca sa ai o siguranta. restaurantul stiu ca e ff ok. acum 2 ani a fost o prietena cu copilasii, o fetita de 4 ani, alta de 1 si ceva. stiu ca nu au avut probleme cu mancarea.

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anuc spune:

Roxana, chiar arata bine hotelul, i-am trimis link sotului si l-am pus sa sune, sa vedem, oricum noi ne-am trezit tarziu, nu cred ca mai gasim ceva pentru 2-3 saptamani de acum inainte. E nasol ca nu e chiar pe plaja, DAR hotelul arata bine!

Mami de Ioana&Filip


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gologanii spune:

Bulgaria
cu siguranta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anuc spune:

Pana la urma, cea mai frumoasa statiune de la noi e tot Albena

Mami de Ioana&Filip


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anuc spune:

Da, si Hotel California din Jupiter arata bine, dar parca mie mi se pare ca H Delta (am inteles ca tot de ei apartine) arata si mai bine. Ma incant locul de joaca si faptul ca e aproape de plaja, c la cate caram dupa noi....
/

Mami de Ioana&Filip


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

Anuc, in Jupiter/Cap Aurora plaja nu e grozava, si sant pietre in apa.
E drept ca am fost acum multi ani, poate le-au scos

Eu sant indragostita de Saturn, n-or fi hotelurile super-lux, desi s-a deschis si unul de 4 stele (Cleopatra), dar toate sant pozitionate langa plaja... ai iesit pe usa si dupa 10 metri esti in nisip.

Sufar enorm ca nu se primesc si caini in Saturn din cauza asta am fost anul trecut la 2 Mai si anul asta vrem sa incercam Bulgaria.

Ingrid si Cristi 7 ani

Mergi la inceput