Burtici cu ursuleti de nov - dec 2010 (50)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns SS-Tzuky spune:

Multumesc fetelor, mult de tot, sunteti tare dragute.
Sper sa reusesc sa ma adun si sa ma pot bucura din nou de acest copilas...Nu mai stiu de unde sa imi adun puterile, el e indiferent, maica-sa ma crede o nebuna, ai mei sunt ingrijorati... m-am apucat de strins lucrurile, poate gasesc ceva de inchiriat, nu cred ca as avea copil sanatos cu atita stres si plinsete, nu. Ma lasasem de o saptamina si de fumat, aseara am reinceput, pur si simplu n-am mai rezistat, am sa ma las cit de curind, doar sa am un pic de liniste, ma simt oribil sa fac asta copilului meu.
Va multumesc ionca o data pentru incurajari. Va pup, aveti grija de voi, sa fiti sanatoase si fericite si bebici scumpici si veseli va doresc!

http://lbdf.lilypie.com/wZbip2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ral_eli spune:

m-am uitat pe blogul acela trimis de doura cu retete. e o nebunie! sunt f sanatoase si din poze par si gustoase
link-ul asta il salvez la favorite!

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunset_zuzi spune:

fetele care raman singure weekendul asta: nu va este frica sa dormiti singure in casa? mie imi e fff frica asta este inca un motiv pt care ma duc la mama, ca mi-e frica sa dorm singura

Doamne ai grija si de noi 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amelia_ilie spune:

Multumim pentru capitolul nou !

Tzuky, iti doresc sa gasesti linistea de care aveti nevoie si tu si bb. O sa fie bine pana la urma, o sa vezi. AI grija de voi si lasa tigarile, ca nu-ti fac bine nici tie, daramite lui bb...



12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ral_eli spune:

Citat:
citat din mesajul lui sunset_zuzi

fetele care raman singure weekendul asta: nu va este frica sa dormiti singure in casa? mie imi e fff frica asta este inca un motiv pt care ma duc la mama, ca mi-e frica sa dorm singura

Doamne ai grija si de noi 16+

nope. ce e drept ca dorm mai linistita cand este el acasa, dar eu am un somn de iepure, aud orice miscare asa incat nu ma pot lua hotii prin surprindere

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunam spune:


Neata, cu intarziere!!!

Tzuky, subscriu la sfaturile Simonei (Msymo), aceasta este atitudinea castigatoare. Trebuie sa te gandesti numai la ce este bine pentru tine si pentru bebe, atat. Bebe este cel mai important acum si trebuie sa ai grija de voi, sa te bucuri de sarcinba pentru ca este o experienta de neuitat.

Fetelor sunt doborata de caldura, este ingrozitor...nu cred ca as fi avut curajul sa ies din casa.

Ma pliciseeeesc , nu am rabdare de nimic. elevizorul e inutil, de citit nu am chef si nimic nu ma atrage, pe net nu am ce sa mai inspectez... noroc cu Sudoku








MIRUNA cu Emanuel Alexandru si Iustin Adrian 18 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

va recomand laptele de nuca(tot de pe blog-ul ala-la bauturi gasiti reteta)..am facut azi 1 data si imi place f f mult..doar ca am pus mai multe curmale decat ea..a iesit divinnnnn



alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)
si 17+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunset_zuzi spune:

Citat:
citat din mesajul lui mirunam

Fetelor sunt doborata de caldura, este ingrozitor...nu cred ca as fi avut curajul sa ies din casa.

Ma pliciseeeesc , nu am rabdare de nimic. elevizorul e inutil, de citit nu am chef si nimic nu ma atrage, pe net nu am ce sa mai inspectez... noroc cu Sudoku










MIRUNA cu Emanuel Alexandru si Iustin Adrian 18 +





o revista merge?

Doamne ai grija si de noi 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MSymo spune:

Doura, helpppppppppp!
Barbatul meu se plimba pe faleza in deriva. Poti sa-mi spui cate ceva important de vizitat - vazut?

Symo 20+ Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

symo pe faleza acum e cam soare..anyway pe acolo nu prea are de vazut chestii..doar rawche rocks(alea mari care apar la mine in unele poze in background)...si mai jos e plaja publica...daca are chef are shrimpy pe partea cealalta a strazii cum merge pe faleza...acolo este un fast food cu peste si fructe de mare...in downtown daca ajunge are multeeee magazine si terase..e cam aiurea daca e singur..la ora asta e trafic oribil...langa shrimpy e magazin de dulciuri divine...daca are vreun libanez sa-l duca neaparat la jeita cave (nu e in beirut) este o pestere superba ..poti sa te plimbi cu barca putin inautru ...sa-l duca si in jounieh (alt oras)_..acolo poate sa urce cu teleferique pana sus la harissa-o biserica ..din curte se vede f frumoas golful jounieh...are neaparat nevoie de cineva cu el pt ac a;ltfel e cam greu sa se orienteze ...daca are timp sa-l duca cineva si la baalback (templu roman f bine conservat)..ala e mai departe dar merita vazut..daca ii place pestele si fructele de mare neaprata sa incerce pt ac aici se gaseste f fresh si multe feluri(sunt restaurante pe faleza cu peste )..offff eu nu am net acum ..astept sa vina ca sa-ti pot trimite mesajul..



alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)
si 17+ cu

Mergi la inceput