Burtici cu ursuleti de nov - dec 2010 (49)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

Doura!

Ana
19

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cor-cora spune:

Lore Monica -bun venit ,sarcini usoare si la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ral_eli spune:

am tras cu ochiul la odiseea delfinasilor de iulie-aug si a sosit ieri primul delfinas! m-am emotionat asa tare ...
va dati seama? urmeaza mamicile de sept-oct si apoi ursuletii nostrii toata lumea imi zice sa ma bucur de perioada asta dar eu abia astept sa vina bebelul

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pissi78ro spune:

Girls, am o intrebare. A mai facut cineva 2 echo de 12 saptamani? Ca eu am programare la 2 dr si as vrea sa le fac pt a auzi 2 opinii.
Problema este ca mi s-a decalat una din programari si ar fi una dupa alta, la o singura zi distanta.Oare e periculos? Nu stiu ce sa fac deloc.

11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorin7774 spune:

Pisi, mie pe perioada internarii mi-a facut eco din doua in doua zile, ca sa suprevegheze marimea hematomului....mi-a zis ca nu e nici un pericol pentru bb.

Doar ca eco de 12 saptamani dureaza mai mult, pana prinde pozitiile corespunzatoare sa-l masoare pe bb. Nu cred ca e vreo problema.

-----------------------------------------
LOREDANA, mamica de MIRUNA CAPSUNA
cu ajutorul lui Dumnezeu
14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cor-cora spune:

Pissi-eu am facut doua eco morfofetale de 12 sapt.Ba chiar am comparat translucenta nucala si restul masuratoriilor.Inafara sexului se asemanau una cu cealalta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns celesta spune:

Hop si eu cu vesti proaspete de la eco
E bine, sanatos, 150 g, 12 cm si eeeeeeeeeeeeee Noi inclinam parca mai mult spre baietel, dar ne bucuram extrem si pt fetita, sa dea Dumnezeu sa fie sanatoasa, asta conteaza cel mai mult.
In doua saptamani trebuie sa ma programez pt morfologia fetala, deci o mai vad atunci ca azi nu a colaborat prea mult si nu s-a lasat pozata

18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunam spune:


Celesta felicitari pentru fetita! Sa fie anatoasa, fericita si iubita!


MIRUNA cu Emanuel Alexandru si Iustin Adrian 18 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

celesta felicitari pt fetita



alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)
si 17+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns celesta spune:

Miruna, Alexa multumesc

18+

Mergi la inceput