Deva-Hunedoara sau apropiere ...2

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aditapop spune:

Citat:
citat din mesajul lui david_lucian

Ceau.
Luna viitoare puiutul va merge la gradi privata de pe Kogalniceanu. Te tin la curent cu detalii, acum nu stiu prea multe. Am inteles ca e 2 mil. pana la 12, fara mancare. In schimb vor invata engleza si nu numai. Juniorul implineste 2 ani in ianuarie:)
Daca ti-e mai usor pe mess : monibujanovschi.

O zi frumoasa !!!


Moni, mersi de raspuns
Ti-am trimis azi ceva pe mess, ai primit?

POZE NAZDRAVAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns david_lucian spune:

Te-am adaugat in lista....te astept cu drag sa vorbim :)
O zi frumoasa tuturor!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

aditapop, ha, ha...azi ne-am intersectat cu carucioarele pe Kogalniceanu, in jur de ora 16.30 ...mi-ai parut cunoscuta de undeva si chiar mi-a trecut prin cap ca tu esti...si acum m-am uitat la pozele voastre si ...
Pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditapop spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mi-Ka

aditapop, ha, ha...azi ne-am intersectat cu carucioarele pe Kogalniceanu, in jur de ora 16.30 ...mi-ai parut cunoscuta de undeva si chiar mi-a trecut prin cap ca tu esti...si acum m-am uitat la pozele voastre si ...
Pup

Mamica fericita cu cele doua printese:Alexia (12 sept.2006) si Andreea (11 mai 2009)


Tare faza!
Pai sa ma opresti data viitoare cand ma vezi!

POZE NAZDRAVAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditapop spune:

Fetelooooor, unde sunteti???
LA MULTI ANI!
NU plecati de tot!

RAZVAN IN CONCURS ap.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicaosoian spune:

Dupa o lunga absenta revin si eu putin pe la voiAs vrea sa va doresc La Multi Ani pt 2011 si multa sanatate!
fetelor cum e timpul la Deva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns godzila spune:

Buna fetelor,
Eu m-am mutat recent in Deva si ma bucur sa va gasesc, desi cam slabuta miscarea.
Am 2 pici, o fata in clasa 1 si un baiat de aproape 5 ani. Mi -ar palcea f tare sa impartasiti si cu mine experienta de devene.
O zi minunata,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns godzila spune:

Citat:
citat din mesajul lui godzila

Buna fetelor,
Eu m-am mutat recent in Deva si ma bucur sa va gasesc, desi cam slabuta miscarea.
Am 2 pici, o fata in clasa 1 si un baiat de aproape 5 ani. Mi -ar palcea f tare sa impartasiti si cu mine experienta de devene.
O zi minunata,




Da chiar nu e nimeni pe aici?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Devence dragi, acum v-am 'descoperit' Si eu sunt din Deva, dar sunt in Canada de mai bine de 10 ani. Mai scrie cineva pe aici sau subiectul e abandonat?

Mergi la inceput