Deva-Hunedoara sau apropiere ...2

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

Ceau danuta 36, bine ati revenit din concediu. Cum a fost? Eu mai ca am uitat deja cum a fost . Fetele mele sunt bine, Alexia a fost toata saptamana la Brad, la bunici si numai maine mergem dupa ea ca vin ploile si nu o sa mai aiba ce face acolo, iar la Deiuta i-am facut marti vaccinul ROR si astept sa vad de maine incolo daca va face febra sau nu..sper ca nu...

Rodica, ne-ai uitat de tot de nu mai intri pe la noi??? Sper ca sunteti bine

Va pupam dulce, dulce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns david_lucian spune:

Buna fetelor....sunt deveanca de 1 an si profit de acest site sa mai cunosc mamici, sa nu ma simt singura. Am devenit mamica odata cu momentul in care am decis sa ma casatoresc, l-am luat "la pachet", cum zice el:)
Sper ca vreti sa ma adoptati si sa ne simtim bine impreuna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

david lucian, bine ai venit pe la noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Neata!

O cafea aromata doriti?
La noi ploua ,asa ca stam pe acasa..eu sunt schimbul 2 saptamana asta.Pe Miru n-o dam inca la gradinita,poate de la anul,caci mi-e groaza de imbolnaviri,plus ca n-as trezi-o asa dimineata...ea doarme si pana la 9-9,30

Bine ai venit David Lucian!

Restul fetelor,ce mai ziceti,ce mai faceti?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns david_lucian spune:

Hai ca vin la o cafea maine dimineata :)
Soacra l-a inscris la gradi de luna viitoare si are 1 an si 8 luni....astept sa vad daca se va acomoda.
Te astept sa vb.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditapop spune:

Buna, mamici!
Nu am mai intrat de un secol, eu activez mai des la ghioceii de martie 2009. Acum vreau sa va cer voua o parere, sper sa gasesc printre voi pe cineva din DEVA, in cunostinta de cauza
Piciul meu are 1 an si jumatate, cand implineste 2 ani eu musai sa incep serviciul, deci vreau/nu vreau trebuie sa gasesc o gradinita in Deva pentru el. Inca nu m-am hotarat si nici nu le stiu pe toate. Ar fi gradinita de langa noi, care apartine de biserica baptista, am mai auzit de o gradinita particulara si cam atat. In ultima vreme, am vazut reclame la gradinita Prichindel. Stie cineva mai multe, imi puteti recomanda ceva bun?
Multumesc.

POZE NAZDRAVAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns david_lucian spune:

Ceau.
Luna viitoare puiutul va merge la gradi privata de pe Kogalniceanu. Te tin la curent cu detalii, acum nu stiu prea multe. Am inteles ca e 2 mil. pana la 12, fara mancare. In schimb vor invata engleza si nu numai. Juniorul implineste 2 ani in ianuarie:)
Daca ti-e mai usor pe mess : monibujanovschi.

O zi frumoasa !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

aditapop, cred ca suntem vecine . Si noi stam langa gradinita baptista de pe Kogalniceanu si foarte des mergem si la joaca acolo in curte
La anul in mai si piticuta noastra cea mica va implini 2 ani si musai sa-i gasesc o gradinita particulara, dar pana la ora 16.30 - 17 din cauza serviciului...Asa ca si pe mine ma foarte intereseaza subiectul... .Am auzit de o gradi buna undeva pe la liceul de chimie in sus, o sa ma interesez mai mult maine si va spun.
Eu m-am gandit ca de la 2 la 3 ani sa o dau pe cea mica la particular, iar apoi la gradi de la Patria unde este deja si surioara mai mare .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Mi-ka,am uita sa-ti spun...a fost fain la bulgari,o experienta noua...dar cam scump,noroc ca am avut all inclusive..La anul ne orientam catre altceva..

Io-s cam in urma cu somnul,sper sa recuperez diseara si maine sa iesim cu Miru in parc,ca tot e sarbatoare si nu facem treaba

Va pupam


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditapop spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mi-Ka

aditapop, cred ca suntem vecine . Si noi stam langa gradinita baptista de pe Kogalniceanu si foarte des mergem si la joaca acolo in curte
La anul in mai si piticuta noastra cea mica va implini 2 ani si musai sa-i gasesc o gradinita particulara, dar pana la ora 16.30 - 17 din cauza serviciului...Asa ca si pe mine ma foarte intereseaza subiectul... .Am auzit de o gradi buna undeva pe la liceul de chimie in sus, o sa ma interesez mai mult maine si va spun.
Eu m-am gandit ca de la 2 la 3 ani sa o dau pe cea mica la particular, iar apoi la gradi de la Patria unde este deja si surioara mai mare .


Mamica fericita cu cele doua printese:Alexia (12 sept.2006) si Andreea (11 mai 2009)


Mica lumea!
Eu stau in blocul de langa biserica, in A3, am un pusti pe care il cheama Razvan, daca te uiti la semnatura poate ne recunosti

POZE NAZDRAVAN

Mergi la inceput