FIV la Cluj 37

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

eu am dormit toata dupamasa, ma pun si invat
mi ar fi placut sa vin si eu la intalnire , dar trebuie sa plec in franta, dar vor mai fi ocazii sigur..
va las o melodie frumoasa..

value="http://www.youtube.com/v/CnkPiuPYLlk"



"Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgetani spune:

Dragele mele pe toate si va multumesc ca va ganditi la mine
maine voi merge sa fac testul din sange si sper cu ajutorul lui DD sa fie un raspuns pozitiv

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Georgi,sunt si eu cu sufletul alaturi de tine sa vii cu vestea buna si sa ai bebelus sau bebelusi sanatosi

Bruni,super melodie,n-am cuvinte,si versurile-s faine si clipul;trebuie sa o bag la "favorite"
Multumim si spor la invatat,ca pe noi tot aici ne gasesti,adica poti sa sporovaiesti oricand cu noi;invata tu ca-s importante examenele si cand faci o pauza noi te asteptam tot aicea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Am fugit si eu la putina treaba prin casa.
Tuturor spor in tot ce va propuneti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Georgi,da doamne sa ne faci capitolasul asta norocos,ca imediat se deschide altul pentru noi restul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

am aparut si eu ....am fost putin harnicuta astazi am facut putina ordine si am facut cumparaturi pt ca astazi nu a fost asa de cald

cristina ...cine stie poate ai dreptate ....dintr-o alta viata.....lacky este foarte bine ...moare de cald ,mai mult sta pe gresie si doarme ca daca face mai mult de vreo trei pasi ii pica curul jos
brunadria....spor la invatat si poate o sa ne intalnim odata
georgi ....

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Da,saracii,le e tare cald,la fel si la ai mei;eu le tot fac baie cu stropitoarea si tare le place;bine ca sunt bine cu totii.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Fetele,care se mai inscrie la intalnire?
Bruni,criadema ca nu veniti.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

si eu asa am fact anul trecut ,tot timpul la-m udat , si a facut o iritatie de piele ,sti bubite micute care il mancau ,saracutu,se scarpina intruna si la-m dus la doctor si a spus ca ne e voie sa fie undat tot timpul pt ca caini au un fel de grasime pe piele care ii apara de tot felul si eu i-am spalato,si asa a facut iritatie asa ca ai grija.....

va las plec si eu la un dus si dupa la nani...pofta mare la cafea si maine pe cand ajung acasa georgi sa ne dai vestea cea buna .....
cristina

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

lasa cristina ca ne facem noi de cap ...o sa le scriem si la restul cum a fost si o sa le facem pofta ....data viitoare sigur vin si ele

buburneak

Mergi la inceput