FIV la Cluj 37

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

cristina esti o dulceata de aia dulce ,dulce.....deabia astept sa ne intalnim personal.....bineanteles ca si cu restul ....dar cu tine este ceva anume ,nu stiu ce dar este...asa explicatie nu ai mai primit niciodata

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

georgi.....sunt cu gandul la tine.....Doamne ajuta

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Multumesc alinuta de apreciere,la fel simt si eu,parca ne cunoastem de-o viata...
Si eu de-abia astept sa ne intalnim multi si tie;ti-am trimis poza,cred ca ai primit-o.
Eu acum ascult melodiile de la bruni ca la servici trebuia sa scot imprimanta din priza pt. a le asculta si pe cand vroiau colegele sa listeze numa' vedeau ca iar am scos-o hi hi hi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

hiiiiiiiiii.....ce-mi vazura ochisorii....cristina de este tare frumoasa si eleganta .....in pozele ce le-ai trimis prima data parca ierai alta ,culoarea la par mult mai deschisa si putin mai ,,plinuta,,....stai pana cand nu ti se urca nervi la cap ,nu vroiam sa spun ca erai garasa dar in poza asta pe care ai trimisi esti foarte MISTO

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

da nu ma insel deloc,ma-m mai uitat odata la poza si trebuie sa recunosc ca ce am scris mai sus este foarte adevarat...esti MISTO

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Multumesc,cum pot si eu ,atunci eram cu caciula in cap,ca iarna,de-aia m-am gandit sa-ti trimit una mai recenta,ca mai mult mi se vedeau doar ochii in pozele vechi
Ochelarii trebuie sa-i schimb.
http://www.youtube.com/watch?v=LpaKRr7Do-Q

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



De-abia astept alinuta sa vii in ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

stiti la ce ma gandeam....oare cum o sa fie intanirea ,cum vom incepe discutia ...Buna eu sunt alina si ...pe cuvantul meu ca am emoti...

hai ca va-m sticat de cap cu gandurile mele,dar sunt singurica acasa si am vreme sa meditez

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Alinuta,ti-am trimis un PM,sunt curioasa ce zici la el
Ma duc la unsi sa mai fac ceva prin casa.
Vorbim mai tarziu daca mai intrati si voi;alinuta nu ne-ai plictisit;ce face lacky?;il pup si pe el
la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Corina,frumos program ai avut azi,scuze tot am vrut sa-ti zic

Mergi la inceput