FIV la Cluj 37

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Petruta,si eu sunt curioasa daca ti-a dat ceva analize in plus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

buna dragele mele ....vad ca daca nu stau cu ochii pe voi tot timpul va faceti de cap

cristina DC inseamna despre copii....auzi cristina da pe cine faci tu batrana?
corivio
cam peste doua sapt o sa fie intalnirea ,te asteptam cu drag ,pana acuma asa se vede ca numai eu si cristina facem prezenta dar haideti si voi faceti un pic de efort....va rog...felicitari pt finut si pt IA ...
georgetani
....tin pumni si sunt cu gandul la tine....brunadria esti fetita rea ....nu vrei tu sa te intalnesti cu noi?poate te razgandesti ....te asteptam cu bratele deschise
criadema...poate alta data ...vreau si eu la mare
am fost si eu la eco ,z4 de cm ,totul ok vineri dimineata la sange si eco iar pe 23 IA 2 care va fi cu ochisori

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

a uitasem ...de astazi iau closty 2/z iar in z 9 fostimonHP si pregnyl

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Alinuta,vine si petruta,pana in 25 mai estem,da de se mai strang musterii...
Auzi alinuta mai bine trece-ma cristinac2c,adica cristina cu 2 copii,a nu se intelege va rog cam to cam hi hi hi
Bruni,ascult la maxim piesa
la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Alinuta iubita,iti urez mult,mult succes,sa fie cu ochisori de data asta!
Bruni,e tare faina,nu se compara muzica ascultata normal cu cea ascultata la maxim


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

buna ziua fete!

va mai amintiti de mine? eu nu v-am uitat.
asa ca va tin la 220. :D

am hotarat sa mergem mai departe. vom face FIV in august-sept la biogenesis. nu mai aveam cum sa merg la Cluj desi iubesc acest oras.

voi ce faceti? vesti bune?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

ale ...draga te-am cautat la biogenesis dar nu ai avut postat decat un mesaj ....ma bucur pt tine ca esti bine si ca ai putere sa faci Fiv asa de repede.....eu am facut IA dar fara reusita ,pe 23 fac IA 2...

cristina ....misto 2 copii...ce frumos ar fi ....mersi de sustinere
ma duc sa ascult si eu melodia trimisa de brumi ca mi-ai facut pofta

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Buna ale!
Si noi ne bucuram ca nu ne-ai uitat si ca ne tii la curent.
Sa dea domnul ca de data asta sa fie cu ochisori,si sanatos
Te mai asteptam pe aici
Da,alinuta,ar fi frumos...chiar cu 3 ar fi frumos
Alinuta,tu si georgi sunteti cel mai aproape de
Ma duc si eu sa citesc ceva,sa mai dragalesc cateii,vreau sa ma spal si pe cap.
Va pup,va doresc o seara minunata!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

buna seara!
imi cer scuze ca nu intru asa des..nu din cauza grasului meu ci din cauza celor cu care stau in casa!nu ma lasa nici 5 min singura!si nu vreau sa afle nimeni problema mea!
despre mine..pana in iulie nu stiu nimic-am vb si cu directorul spitalului si nu se poate mai repede! asa ca..vad ce imi zic..si daca pot face histeroscopie aici-o fac ptr ca e gratuita si plus de asta sunt alte conditii..iar apoi ma programez la fiv! asa ca..sper ca incep si eu in septembrie..
toate fetele mele dragi!si tin pumnii ptr fiecare!
georgie sunt cu ochii pe tine!te rugam..avem nevoie de o reusita!
bruni-sa ma suni neaparat cand ajungi in frantia!
cristinuta,ale,alinuta,criadema-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

cristina....eu si la prima IA am crezut din suflet ca am sa reusesc ...dar dupa cum vezi ma-am inselat ...mi-am pus toate sperantele in IA dupa atatia ani de asteptare si consultati nici nu mi-a trecut prin cap ca nu o sa reusesc ....cu cat trece timpul mai tare si nereusitele se aduna cu atat ma tot gandesc la faptul ca poate este o problema pe care inca nu am descoperito ...astazi la-m inebunit pe doctor cu tot felul de intrebari si suspiciuni la care el foarte calm ....linistestete totul o sa fie bine ....nu cauta problele unde nu sunt...acuma te intreb eu pe tine daca nu sunt probleme atunci de ce nu vrea puiutul meu sa vina ?

acuma incerc sa ma inpac cu gandul ca poate repet poate o sa fie cu reusit dar nu mai pot spera asa tare ca si la prima ,cred ca la prima IA am fost prea sigura ca am sa reusesc de acea imi este asa de greu....scuze ca am scris asa de mult dar simteam nevoia sa ii spui cuiva ce se intampla in sufletul meu ...o lupta continua intre poate si a reusi
iti invidiez optimismul ...esti super .....mersi

buburneak

Mergi la inceput