Pestisori... pestisori... (61)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata si de la mine!

Multam de cafea Dany ... abia acum intrai pe mail si pe DC... si deci, abia acum vazui si citii PM-ul... e cam tarziu pt. intalneala amu... poate altadata Cristiana . Scuze .

Nici io nu prea am ce povesti ... totul vechi si cam la fel, bineinteles ... prevad o vacanta prelungita acestui subiect daca nimeni nu mai are nik de povestit ... eh, o venit vara , toata lumea pe afara cat mai mult, concedii, sejururi, etc.,... sesiuni ... noah, singurica sau/si cu 2-3 sirenete nu prea avem ce barbologeala face ... asta e... ... ... poate cand va revine cheful de vorba, mai dati si pe aici la o sueta ... va las amu, ma duc la ale mele ...

si o zi frumoasa la toate sirenetele ! &

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

neata le pestisoare
am baut cafeaua acum pregatesc ceva pt la prinz pt omu meu eu am stir si conopida fierta imi e lene sa gatesc ceva
In strada la mine au inceput asfaltarea sa te tii la camioane praf caldura suplimentara...si un zgomot
In rest nimic nou ma gindesc sa vin in ro unde-s atitea de facut....
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:



Am intrat sa mai dau un semn de viata... Raportez sesiune terminata cu bine... inclusiv diferentele din primul an

Mai am licenta si scaaaap... mama ei de facultate ... sunt in dubii daca sa ma inscriu la master sau nu... problema e ca daca nu o fac acum, nici ca ma mai apuc... Iar daca ma inscriu la master... nu stiu la ce... ca pe partea asat de contabilitate nu am nici o tragere... poate marketing sau finante banci... desi nici dupa astea nu ma dau in vant... 'om vedea

acum ma intorc la ale mele... n-am citit... poate reusesc mai incolo...


Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Hello!

N-am mai dat nici un semn ca numa probleme am avut in ultima saptamana...am ajuns cu taica-meu si pe la urgenta,tot rau,abia acum si-a mai revenit dar cred ca se amana operatia la ochi...abia astept saptamana viitoare de concediu,asta si-a luat tati ca sa stea cu Miru,ca taica-meu n-a mai fost in stare...
Printre altele am avut si o intalnire tare placuta,dar cam scurta, cu Cristiana(alias Marami)

Ely ti-am vazut pozele,niste frumosi...sa va traiasca finutul!Bafta la examene!

Pupici si sper sa revin cand mai am timp


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Ely , felicitari pt sesiune! Baga si master ca vorba ta daca nu acum cand esti antrenata mai tarziu iti v fi si mai greu .. cresc copii , incep scoala.

Cryna , imi pare rau .

Danuta , mult sanatate tatalui tau . Pupici Mirunicii!

Carma sper sa termine asflatrea repede si sa nu suferi prea tare de zgomot si celelalte inconveniente.

Incerc sa va pun niste poze recente , sa vad daca mai stiu parola .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Vedeti ca am pus cateva poze noi pe mail .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

fetili doresc si eu va rog frumos
parola mail,etc etc....nu va fie cu suparare
multumesc mult!
cm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


la ceas de noapte ...

Ely, felicitari pt. luarea tuturor examenelor, bafta la licenta si succes la alesul si facutul masteratului .

Danuta, muuulta sanatate tatalui tau . Or sa se termine toate cu bine , ai sa vezi .

Dany, vizionat noile pozici . Faine, faine . Dar, cam putintele ... Multumim pt. delectare .

Carma, ti-am trimis PM . Sper ca s-au linistit lucrurile in strada amu, ca sa poti dormi la noapte .

Nicoll, pe unde umbli?

Celelalte sirenete, & ...

Gata. Fug la . Noapte buna tuturor si vise placute ! &

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Citat:
citat din mesajul lui cryna77


la ceas de noapte ...

Ely, felicitari pt. luarea tuturor examenelor, bafta la licenta si succes la alesul si facutul masteratului .

Danuta, muuulta sanatate tatalui tau . Or sa se termine toate cu bine , ai sa vezi .

Dany, vizionat noile pozici . Faine, faine . Dar, cam putintele ... Multumim pt. delectare .

Carma, ti-am trimis PM . Sper ca s-au linistit lucrurile in strada amu, ca sa poti dormi la noapte .

Nicoll, pe unde umbli?

Celelalte sirenete, & ...

Gata. Fug la . Noapte buna tuturor si vise placute ! &

neata la o cafea
vizionat pfoto superrrrrrrrrrrr si iata aud armada....
Eu peste 2 ore o tai la dentist revin mai incolo
pupici si s-aveti o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

si o zi cat mai racoroasa .

Va ofer si cafea dar si ceva racoritor

Mergi la inceput