Albinute & bondari de mar-apr '07 (142)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Siuta spune:

La multi ani cu sanatate si bucurii Roxanici !

Andreea, mamica de Anastasia

http://community.webshots.com/user/Siutaa?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rein spune:

La muuulti ani, Rox! cu rabdare si sanatate!
Imi place foarte tare ce am vazut din camera lui Rares, mi-ar placea sa vad si restul.

Te rog sa-mi faci si mie de ziua ta o praji cu crema de cioco si cu blat de cioco si cu crusta de cioco, ca eu la frisca si bezea si fructe zic pas.

Bune progrese ati inregistrat odata cu mutarea. Mi-ai dat o idee, cand ne-om muta noi sa-i spun barbatului ca in noua casa nu se fumeaza. poate ma crede.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Sunt mandra de toti copiii mei ,Maria a avut momentul ei ca fiecare dintre ei ,dar gata cu lauda ,ma intorc la munca ca tara ma cheama

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiancaM spune:

La multi ani, Roxana!!!! Sa stapaniti sanatosi casuta noua!!

Mami de Amalia si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menuet spune:

La multi ani Roxi si din partea noastraIti dorim numai bine si sa iti mearga din plin
Prajiurica cat despre camera.Superb!

Sanatate multa tuturorO veverita bronzolita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzuna spune:

La multi ani , draga noastra ROXANICI!

Apetisante prajiturele si foarte draguta camera flacaului. Felicitari tuturor pentru progresele din ultima vreme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radcarmen spune:

La multi ani Roxi!
Sa fii sanatoasa, fericita si sa te bucuri pe deplin de familia ta si de casuta voastra!



Noi avem ceva membri noi in familie.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

ce dulci si frumosi sunt!!!! imi vine sa zic, io cum iau unul?
(din pacate ratiunea... zisa STOP, nebuno!!!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Si mie dar am deja una bucata catel,5 pesti o broasca testoasa asa ca la mine ratiunea spune NO MORE

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

salutare, incerc sa tin si eu pasul cu voi dar nu prea i-mi iese, eu vreau dar ceva se pare ca nu ma lasa.


Asadar: LA MULTI ANI! BIKY

Sa ne traiesti, sa fii sanatoasa si sa ai in viata numai bucurii.

Cu o mica intarzaiere si sper sa ne scuze ii spunem si lui ROXI: LA MULTIA ANI!

Sa ai in viata numai bucurii, noroc si multa fericire, sa stapaniti sanatosi noua casa si sa va aduca RARESUL numai bucurii.

ALINA felicitari pentru baiet, sa fie sanatos, si amandoi sa va faca fericiti.

Legat de copii agresati in categoria asta se inscrie si STEFAN, si pot spune ca avem si noi parintii lui o parte din vina, tot timpul i=am spus sa nu loveasca, sa nu impinga, sa nu ia jucariile altor copii fara sa le ceara si multe altele, si ca drept dovada este un copil care respecta ce am vorbit cu el, dar el este cel care o incaseaza de fiecare data, sta asa senin in fata unui copil care i-l loveste cu diverse obiecte si daca nu intervin eu nu se da la o parte macar sa se fereasca.
saptamana trecuta am crezut ca mor, m-am intors o secunda sa ma asez pe banca sa-i dau IOANEI sa manance si l-am si auzit urland, in concluzie i-l impinsese un copil si cazuze cu capul de o bordura de ciment, am crezut ca innebunesc cand am vazut ce-a patit la cap, si mamica respctivului baiat spunea senina ca ea nu a vazut ce s-a intamplat, si culmea era ca era un baiat de nici 2 ani.
asa ca de atunci am incercat sa ii explic macar sa plece el daca vede ca cineva vrea sa-l loveasca.
hai ca m-am intins dar am si eu un of.

KITTY am vrut sa intru acum cateva zile sa-ti spun ca-mi pare extrem de rau pentru pierderea suferita, DUMNEZEU SA O ODIHNEASCA.

ELA cred ca am sa vin si eu pe la salina dar nu stiu cand, sa mai creasca IOANA ca sa o pot lasa cu taicaso acasa ca eu stiu ca nu au voie si copii asa mici. sa ne spui ce rezultate aveti.
si nu-ti mai fa probleme pentru toti copii needucati.



cata mami de STEFAN(9.03.2007) si IOANA(25.02.2010)

Mergi la inceput