FIV Europa (32)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anais74 spune:

Ralu Multumesc! Asa cum spunea si sisipisi, undeva trebuie sa existe o explicatie pentru toate astea...chiar daca pentru moment nu intelegem de ce...
Si mai ceva: as dori ca acel copilas care va veni in viata noastra sa fie o binecuvantare, o minune.... nu un obiectiv!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ralu_mv spune:

Eu il voi considera o minune oricum ar fi, si cred la fel pentru oricine la care bebe (sau barza aia ciufulita pe care am zarit-o intr-o primavara) intarzie atat de mult sa apara.
Obiective intr-adevar avem deja prea multe in viata (din cele obisnuite) ca sa mai poata parea si copilul un obiectiv. Copilul e mult mai mult dpdv psihologic, si minune e foarte potrivit sa fie numit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisucmic spune:

Buna fetelor dragelor!
Sper sa iti regasesti Sisipisi optimismul, din toate lucrurile frumoase ale vietii - viata frumoasa e de fapt un scop important, si copiii pot veni si altfel, prin adoptie de exemplu...
Succes tuturor celor in focuri!

Intrebare: are cineva de vanzare Progesteron injectabil??? Daca da, va rog trimiteti-mi un PM! As avea nevoie peste vreo saptamana.

Pupaturi


Pisuc Mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

pisucmic, daca nu au fetele de aici Progesteron injectabil, gasesti la mica pubicitate (Proluton depot):
http://forum.desprecopii.com/forum/classViewAds.asp?CatId=16&Pageno=3
Bafta!


20+
mutatia MTHFR C677T heterozigota + mutatia protrombinica (G20210A) heterozigota + mutatia PAI 4G/4G homozigota
insuficienta venoasa cronica bilaterala
FIV1 reusit, Wunschbaby Viena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sisipisi spune:

rezultat APCR 5,1 cu limitele mai mari sau egal cu 2,5, deci foarte bine; luni ma duc iar pentru hormonale; nu se pupa nimic. HCG a iesit <0,1, iar la femeile cu menopauza ar trebui sa fie >8. Deci nici pomeneala de menopauza; am suisuri si coborasuri, parca sunt intr-un roller coaster; abea astept 2 august sa vad ce parere au cei din Viena.
La noi, caldura mare, greu de respirat......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ralu_mv spune:

LA MULTI ANI, PITICI PRETIOSI DE ELENADA !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Multumesc frumos pt urari Raluca. Sa te ajute Dumnezeu sa iti vezi visul cu ochii.

Bafta multa fetelor si sa va ajute dumnezeu sa va tineti copilasii in brate.


elena fericita de pitici pretiosi Ana Maria & Matei Stefan - 18 iulie 2009

Piticii mei iubiti


Povestea noastra in Tabu

***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sisipisi spune:

anticorpi-antispermatozoizi negativ; inca o cauza eliminata; din ce in ce mai frustrant. sanatosi da fara copii.......si tot ploua ploua ploua, ca la tropice; zilnic, cel putin o data pe zi;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anais74 spune:

sisipisi,e o veste buna! Asa cum spui, mai elimini o cauza de pe lista. Stiu cat e de frustrant...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisucmic spune:

Bafta multa fetelor! Sa fie cati mai multi beblusi draguti prin jur de la voi toate!
Sunteti atat de nemaipomenite, in 2 zile am primit Progesteron injectabil cat sa stau linistita pana la 1 luna... apoi mai vedem, macar sa ajungem acolo! Balanta, ma bucur ca esti inca printre noi, la capitolul de incercari

Acum mai am o intrebare: stie cineva cum sa gasesc Femibion in Romania? Mereu am intrebari

Pisuc Mic

Mergi la inceput