Mamici si Gravidute Italia -73-

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica2008 spune:

seara fetele
in sfarisit am si eu putin timp liber sa intru.denis imi ocupa tot timpul deoarece a inceput sa merga singur si trebuie sa stau numai dupa el ca imi este frica sa nu cada.in rest suntem bine mergem pe plaja cand este cald.lui DENIS ii place la disperare sa se joace in nisip,abia daca reusesc sa il iau cand trebuie sa plecam acasa.la olita facem progrese ,facem cacuta numai la olita si pipi inainte si dupa ce dormim.ce mai suntem bebei mari deacuma
NELIA vazut pozici cu voi sunteti ff frumosi
GEORGYIULI vazut si pe GIULIA ce mare sa facut si frumoasa foc
alexandra nu reusesc sa vad pozele tale
fetele va pupic pe toate si poate reusesc sa intru mai des

monica mamica fericita de denis stefan 8.07.2009
http://s603.photobucket.com/albums/tt113/monica2008_album/denis-stefan/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica2008 spune:

ALE gata vazut printisor cu ochi albastri frumos foc.ce repede a crescut si ce mare pare

monica mamica fericita de denis stefan 8.07.2009
http://s603.photobucket.com/albums/tt113/monica2008_album/denis-stefan/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camicreata spune:

yoana multam ca ne-ai bagat la prefetiti.
Sa dea Dumnezeu un capitol plin de vesti bune si bucuriii

http://picasaweb.google.it/camicreata24

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Neata!
Trebuie neaparat sa imi fac si eu album pe picasa

Ginger super vestile ...ai niste copilasi smecherasi

Ioana nu pot vedea nimic deocamdata

Raluk multa sanatate fetei

Georgy ma bucur ca era vina pc-ului si nu ne-ai uitat

Andreea , super mamicuta...hai ca mai ai putin si vine sorella

fug sa trezesc baiatul ...pup mamici si bebici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yoanag spune:

neata fetele
va las cafeaua fierbinte
cum e la voi fetelor ca eu dimieata zi de zi tre'sa adun ca de pe o zi pe alta e inapoi
dezordine se face..praf nu va mai spun zi de zi tre' sters
si seara mi-e lene sa spal vase si le mai las pe dimineata
Roxali-cind ai timp fa-ti si tu cont
Andreea-daca ti va fa si tu
destul ca anuntam aici cine pune poze si le vedem noi in privat fara sa punem link-ul
mai vb,o zi buna



Mami de Giulia -20 iunie '07-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eleni87 spune:

Buna dimineata, fetelor. Ma bucur sa ma regasesc in listuta gravidutelor impreuna cu viitorul meu strengar. Merci yoana ca nu ai uitat si de mine.

Azi am de facut curatenie in toata casa, si nu am nici o tragere de inima, mai ales ca nu am ajutor. Parca m-as duce la plaja, insa deja e destul de greu de respirat aerul de afara, si aici e f cald. Si ma mai sperie gandul ca in orice moment m-ar putea lua contractiile sau sa mi se rupa apa pe strada, asa ca prefer sa stau mai pe langa casa.

Nafi, cand m-am nascut eu era noaptea de inviere. Deci, Riccardo e berbecut, ca si mine. Tu stai la Verona, de acolo am luat-o pe cateaua mea, Kira. Dintr-o satra de 12 catelusi, am adoptat-o pe cea mai sexy catea, care acum e in Romania si mi-e un dor imens de ea:(

Eleni 35+
Viitoare mamica de
Evenimente remarcabile in viata mea http://picasaweb.google.com/alinasucaliuc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LAlexandra spune:

NEATA!
de azi pana duminica suntem singurei acasa, asa ca intru acum sa va salut, ca nu stiu cum voi mai avea timp. Daca nu intru zilele astea sa nu ma dati disparuta
multumesc de cafea

Mami de printisor Alessandro - 15.04.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LAlexandra spune:

Monica, bine ai revenit. Trebuie sa fie tare scump Denis acum ca merge, sa ne faci niste pozici

Mami de printisor Alessandro - 15.04.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ginger00 spune:

YOANA n-am inteles nimic ce trebuie sa fac...am uitat si gata...scrie-mi pasajele pe PM ca macar imi raman si cum am un minutel fac album.Eu aveam pe flicr dar l-am anulat si nu mai stiu cum sa fac...
Nelia - si eu ma mir ca vorbesc asa bine prichindeii mei dar nu toti sunt la fel.Am un finutz care e mai mare cu 2 luni (ai mei sunt si nascuti prematur) si inca nu leaga propozitii sau nu stie sa exprime in vorbe ce vrea .
Acum am intrat de la servici ca azi nu am responsabilii ca sa-mi gironzoleze in giro asa ca profit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LAlexandra spune:

Ginger, abia astept sa reusesti sa pui poze. sa iti vad prichindeii. Cati anisori au?

Mami de printisor Alessandro - 15.04.2010

Mergi la inceput