FIV in Ungaria 107

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Motzishor spune:

Simonia, ti-am scris un email. Inca nu am facut nimic cu cazarea. Abia ma rezolvat cu avionul. Mai cauta si tu. Trebuie sa fim gata saptamina asta, sa incep si eu sa fac bagajele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina_anam spune:

Atena
Imi pare tare rau, parca si eu imi puneam sperantele in reusita ta.
Doamne da sa treci cat mai repede peste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

atena,imi pare rau...te imbratisez...doare al naibii de tare...insa trebuie sa mergem mai departe

pup toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adria42 spune:

Atena,imi pare tare rau! Sa-ti dea Dumnezeu putere sa mergi mai departe!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sonya_mea spune:

Citat:
citat din mesajul lui atena_77

fetelor, din pacate nu am reusit nici de data asta, ieri am facut testul de sange si bhcg este sub 1,20. Deocamdata iau un pic de pauza de la asta, mai vorbim. Urez succes tuturor fetelor in focuri si celor cu reusite.



Offff atena , imi pare tare rau, multa putere si tie si sotului si poate pana la urmatoarea incercare descoperiti cauzele esecurilor .
Incepe sa-mi fie si mie frica de un esec

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sonya_mea spune:

Samira, Aditule multumesc mult de raspuns.

Mai fetelor , am mai multe probleme, care ma ajuta?

1. de la servici nu pot sa-mi iau concediu mai mult de 2 sapt, adica 14 zile si vad ca voi ati stat si pana la 3 sapt. Cum sa fac, imi bag eu medical, da ce spun la servici, ce am ca nu vreau sa zic ce fac unde merg , ce scuza bagati voi pe la sefi, poate imi dati si mie o idee. Faza e ca atunci cand ma intorc vreau sa stau acasa pana la beta, deci inca 12 zile de medical

2. problema majora, apelez la veterane : am primit tratamentul de stimulare si nu stiu cat si de unde sa-mi cumpar. Fiti atente - am pt primele 5 zile ,2 amp de Menopur (adica 150 UI) si Gonal F ( 2 zile cate 2 amp si celelalte 3 cate 1 amp) . Gonalul vreau sa-l iau la pen, ca am inteles ca e mult mai comod, da nu stiu cum sa calculez cat sa iau …sa iau de aici pt toata perioada de stimulare? Sa iau doar pt primele 5 zile? Voi ce ma sfatuiti? Acolo stiu ca nu este menopur, este merional …stiu ca e cam acelasi lucru dar, iar nu stiu ce sa fac, sa-l iau de aici pe tot, daca imi creste doza…eu de unde sa stiu cat sa iau. Plus ca daca iau de la noi menopur doar pt primele 5 zile, de acolo tre sa iau merional…e ok?

Va pup si va doresc o saptamana racoroasa ca wk asta ne-am topit rau


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

gabriela succes azi la test!
alexandra sper sa fie cu
atena si eu am trecut de 2 ori prin asta si stiu ca a doua oara e mult mai greu, dar iti vei reveni!

Cand voi fi mamica, JUR sa nu-mi ranesc pruncii nici cu vorba, nici cu mana, nici cu fapta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxi25 spune:

atena, imi pare rau! multa sanatate si putere sa treci peste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RETAM spune:

Atena si multa putere sa treci peste necaz
Sonya multe dintre fete si-au luat tratament di romania ca este mai ieftin decat la unguri ...Farmacia Tei din Bucuresti ti le livreaza acsa faci comanda online si daca nu iei la pen e si mai ieftin si acul e asa de subtire ca si la pen in cutie o sa gasesti de toate au un site de unde poti comanda aproximativ cam cat ti-ar trebui si daca nu iti ajunge mai iei de la ei diferenta
La servici nu stiu cum poti jongla ca eu nu am nevoie de jonglerii eventual angajatii mei fac asta cu mine
Va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sonya_mea spune:

Retam , stiu ca gonalul si menopur-ul trebuie sa stea la rece, ei cand trimit acasa, le trimit in gentute frigorifice? Ca asa pe canicula asta...sincer nu m-as risca.

Mergi la inceput