FIV in Ungaria 107

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui pogonici1977

probabil 6 FIV stiti voi ca au fost...
dar daca sau facut 25 si doar 6 au reusit????
anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti

ptr exemplul tau e usor de stabilit rata de reusita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonia spune:

cine este acum in budapesta? unde stati?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina_anam spune:

Poginici1977 legat de greci eu zic ca se poate si 100% intr-o luna, este o medie buna dar tre sa ai in vedere si nr de fertilizari pe care il fac. Dupa parerea mea cu tat nr de pacienti e mai mare cu atat se reduce acel procent.
Te-ai gandit sa mergi la ei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina_anam spune:

Simonia esti la Budapesta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Alina, prinzi cu degetele de la o mana un colacel, inclini acul putin, introduci si injectezi. Nu mai stiu daca la gonal am inclinat acul, dar parca nu.
Broscuta, nu stiu daca mutatiile se fac la Fundeni. Eu ti-as recomanda sa faci tot ce iti face Uscatescu la Fundeni si apoi sa mai analizezi problema. Activeaza-ti PM-ul sa-ti trimit mesaj!
Gabitu, Felix, !

9+
incepand cu anul 2010 voi fi o fericita!


MTHFR C677T heterozigot, proteina S 51%, PAI 4G/5G heterozigot
Am avut un vis: mergeam pe o plaja iar Dumnezeu pasea alaturi de mine, iar pasii ni se imprimau pe nisip, lasind o urma dubla... Atunci mi-a trecut prin minte ideea ca fiecare din pasii nostri reprezentau o zi din viata mea. M-am oprit ca sa privesc in urma... Dar am observat ca in unele locuri in loc de doua urme nu mai era decit una singura.Am revazut filmul vietii mele. Locurile in care nu se vedea decit o singura urma corespondeau cu zilele cele mai intunecate ale existentei mele: zile de neliniste si de rea-vointa, zile de egoism sau de proasta dispozitie, zile de incercari si de indoiala, zile de nesuportat... Zile in care eu fusesem de nesuportat. Si atunci intorcindu-ma spre Domnul am indraznit sa-i reprosez: Totusi ne-ai promis ca vei fi cu noi in toate zilele! De ce m-ai lasat singur in zilele cind aveam cea mai mare nevoie de Tine? Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate...
Dupa Ademar Barros, poet brazilian.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Motzishor spune:

simonia, miine poate reusesc sa intru pe messenger. Eu am decis sa merg la hotel Charles vezi aici:

http://www.budapesthotelstart.com/booking/chosen-hotel.php?lang=en&cityID=1&hotelID=4&arr_date=2010-07-09&dep_date=2010-07-30&num_single=1&num_double=0&num_triple=0&num_more=&start=0

A mai fost cineva la acest hotel? E la 3,6 km de clinica si preturile par ok daca se face rezervare pe termen mai lung..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Motzishor, vad ca te-ai decis. Pai sa-i spun matusii mele sa nu se mai intereseze atunci. Am vrut sa te mai intreb - o sa-ti faci injectiile singura? Mie mi le-a facut sotul meu, dar stiu ca sunt multe fete care si le fac singure. La FIV1, sotul meu a venit mai tarziu, asa ca am mers la clinica in fiecare zi pentru injectii

Laura de Nicholas James 9 Noiembrie 2009
Poze
Poze botez si nu numai
www.youtube.com/watch?v=E9FMYc2Px0s" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamolnar spune:

Tami mersi de raspuns. Va iesi soarele si pe strada mea


MTHFR - A1298C,genotip homozigot,3 sarc oprite in ev(5s,5s,7s)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

nu..optiunea mea ptr FIV ramane tot la doctorasul noastru KOVACS de la budapesta

am intrebat de greci ptr stiinta mea..
ca e fffff laudat in reusite

anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns broscuta7 spune:

Tamaryllis, il am activat

Mergi la inceput