"LMA Antonia-Maria!!! Mai-Iunie 2009(79)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns philip spune:

neata
alynta, daaa, interesant cu grisul, si-asa is cum is numai chef de strans si spalat covor nu aveam. asta e. i-am facut poze ca beleaua era deja comisa asa ca ce sens avea sa ma mai agit. ei s-au bucurat sa faca baie la prima ora de dimineata, ca si Philip era uns pe o mana pana la umar, el se juca la nintendo si frate-sau se stergea de el. eu-s tot nasol, ma tot gandesc sa nu fie alergii, aproape ca nu pot respira, ochii mi-s umflati, stranut, lacrimez dar nici medicamentele de alergii nu-si fac efectul...
am vazut pozele frumoase ale ruxandrei (aveti si piscina, super) si ale lui ingrid (ce bine-i sta in portocaliu).
cosminica, imi pare tare rau, cand te simti in stare, vino cu detalii
raluca, sincere condoleante si
ioana, de ce asa scurt??
cris, credeam ca am mai spus. mergem in italia, la milano (unde-i mama), apoi la jesolo, langa venetia la mare si apoi undeva la munte (nu-mi amintesc unde, mama a facut rezervari). baietii mari vor merge vreo 10 zile si-n Romania
adriana, bine ai revenit, poze???
ioana, ti-am zis cat sunt de geloasa pe Paris? abia astept sa mai creasca N sa putem lasa copiii la bunici si sa calatorim si noi nitel
otilia, am inteles, toata noaptea, dar tot e mult, si-a mai revenit acum?
va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Otilia:multumim...vremea chiar nu conteaza,ca nu facem afara..noi stam la bloc..iar meniul nu e asa sofisticat...un aperitiv format din mai multe specialitati de salam,cascaval,branza de vaci, muslitos,rondele de macrou afumat,icre,vinete,salata de boeuf..apoi sarmalute in foi de vita cu smantana si iaurt..apoi friptura de curcan si de porc(barbatii sunt cu carnea de porc la noi in familie)cu cartofi noi la cuptor si muraturi asortate in otet....si apoi desertul, tort si cozonac,plus fructe pe masa(struguri,cirese si banane).

Philip:multumim...cred ca ai avut treaba,nu gluma,cu stransul grisului...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cosminica

...aseara ne-am intors si noi din spitale, unde am stat 4 zile jumatate.

sistemul sanitar romanesc este la pamant!!!!

cand o sa am vreme, revin cu detalii.

mami de ELIZA
http://lb2f.lilypie.com/rAMSp3.png


Imi pare foarte rau! Asa e ! Jale in spitale!

Alina-Mirela 26+Maria si mami de DAVID (27.06.2007)siMATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Nushy a crescut blonduta?! O culci in patul de o pesoana? NU cade?!
Philip si eu fac ca tine uneori! Cand raul e deja facut nu ma mai agit! Strang si gata! Eventual mai fac si poze!
Otilia o fi o perioada mai nasoala a copilului....
Fetelor stiti ceva de Andata?!
Andata ce fac copii? Cum o duce sotul?!

Alina-Mirela 26+Maria si mami de DAVID (27.06.2007)siMATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Raluca condoleante! Cred ca sunteti prinsi in situatia data!
Maine merg sa-l inscriu pe David la gradinita!

Alina-Mirela 26+Maria si mami de DAVID (27.06.2007)siMATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Alynta: da,a crescut....nu o culc in patul de 1 persoana,are patutul ei,situat vis-a-vis..patul de 1 persoana e pentru cand o trece de 3 ani,o sa-i pun atunci o aparatoare din-aceea speciala,care se tot gaseste pe diverse site-uri pentru bebelusi si nu o sa cada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Multumim tuturor pentru urari!

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20Love%20DC&page=1" target="_blank">I LOVE DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

Iote ca am prins si eu un moment liber, am culcat fata, rebeca este la petrecerea unei colege de gradi si a plecat andrei sa o ia acasa. Mai avem cateva zile si plecam la mare, abia astept, poate acolo o sa treaca timpul mai incet.
Trec printr-o perioada tare anapoda, simt ca nu imi ajunge timpul pentru nimic, m-as apuca de o gramada si totusi nu as face nimic, ma uit in jur si vad cat este de lucru si mi se taie cheful instantaneu... `stau cu registrul de casa pe masa de doua zile si nu ma atrage deloc, insa tre' sa-l fac. Sara are momente de exceptie cand imi vine sa ma duc pe campii (dar tot dulce rau este ) Somn prea putin, kilograe prea multe, dar noi sa fim sanatosi, ca boala vine singura, cum se zice in popor.
Sa ma iertati, va rog, nu am apucat sa citesc din urma si nici nu stiu cand o sa imi iasa, sper din toata inima ca nu am ratat nimic important si, daca am ratat, poate ma trageti de maneca sa imi revizuiesc atitudinea
Am vandut un apartament de curand si acum nu stiu ce sa fac cu banii. Parca nu i-as lasa in cont, stau cu o usoara teama ca, in curand, va cadea tot sistemul bancar si ma gandesc ca se duc la gara si banii mei. Ma gandesc sa construim la tara la Andrei o casuta, in care sa ne retragem la sfarsit de saptamana sau pe perioade mai lungi cand nu are andrei treaba la bucuresti. As merge si intr-o vacanta undeva exotic, sa vada si ochiul meu apa superba si nisip alb. `pana nu demult visam `maldivele... insa m-as multumi si cu republica dominicana. `fratele meu imi cere o parte din bani ca sa isi ridice un depozit, insa... eu aveam alte planuri cu banii si acum sunt in mare cumpana. `daca il refuz, se supara si asa nu vreau sa se supere, il iubesc tare mult. Eh, vedeti ce drame am si eu? Tara arde si babele se piaptana...

Ioana, Rebeca (16.05.2004) si Sara (17.04.2009)
Creste fata mica... Creste si minunea Rebeca
http://community.webshots.com/user/Berecutza
http://community.webshots.com/user/bebeca2004
http://community.webshots.com/user/bebebeca



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaela spune:

Intru repede sa pupam si noi pe toata lumea, ca sunt rupta de somn am stat afara de la ora 4 pana la 22, cand a picat lat Darius.
Cezara Ilinca de Serialbastre sa va bucurati in fiecare clipa de minunatia de fetita ce o aveti si sa aiba parte de ce e mai bun si mai frumos pe lume, scuze ca nu prea o am eu cu urarile dar cat de putin acolo si sa nu uitam am vazut si noi pozele voastre foarte frumoasa Cezara va .

Ana cu Darius Stefan Gabriel (29 iunie 2009)

http://picasaweb.google.com/chiriac.ana/Darius10Lunite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_micu83 spune:

La multi ani Cezara Ilinca! Sa fii fericita, sanatoasa si norocoasa!

Felicitari Andreea pt minunea ta!

www.mysong.ro/product--cezara--311.html" target="_blank">CADOU VIRTUAL

***Andrei~Razvan, surprize in imagini***Hainute alese pentru printi si printese!***

Mergi la inceput