Pufuleti de ianuarie-februarie 2010 (73)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

sory ca iar s-au anulat intalnirile...........ooooff ce pacat...cred ca e facatura......asi a treia oara va fi cu noroc......
doamne ajuta



nu va suparati, k de vineri zice kanikula, so.......poate poate va mai puneti de o intalneala cat de curand...............

Bea de Ivan, iubirea noastra!

Doamne ajuta-ne sa fim sanatosi!

Poze


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micki_mica spune:

Citat:
citat din mesajul lui catalutza81

Va invit la o tarta cu visine tocmai facuta!!!! iamiii am mancat jumatate de tava deja...

Catalutza mami de Irina








Mihaela, mami de Florin Cristian (16.12.2009) aici poze si povestea piticului


AMR 10 pan'la nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalutza81 spune:

Am pus poze noi pe contul comun secret . De la botez si cateva si doar cu mine si sotul ca sa vedeti ce dansatori profi suntem .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micki_mica spune:

Am reusit sa adorm piticul (iar). Acum e pe bune si doarme minim 30 min.

Nik0le ma bag si eu ca musca-n lapte, dar ptr linistea ta, fa o programare la guru Stanciu si mai gandeste-te ca esti mostenita! Printesa mica seamana cu tine. Si ptr capitol!

Miremia felicitari pentru ambitia cu slabitul. Eu sunt mai modesta, si desi nu sunt invinsa, incep sa imi dau seama ca am sanse la locul 2. Pentru ca eu sunt ...

Azi m-am intalnit cu Arwen in National si ne-am plimbat vre-o 2-3 ore. A fost frumos. Daca o vedeti ce copila si ce slabatura e... Nici nu zici ca a nascut. Si feciorul seamana bine cu ea. De fapt asa se da de gol ca e mamica!

Azi ies la National iar, si-mi stckeresc iar carutul. Sa se vada acolo ""!

Maine si poimaine am examene asa ca...s-ar putea sa lipsesc iar. Dar macar in noapte sa arunc un ochi. Am tot citit si am uitat destule ...

Noi suntem in cautari ptr scaun de masa. Am ramas indragostita de chicco polly. Pana la urma, cine mai stie, ce minim necesar trebuie sa aiba scaunul si ce ar fi bine sa aiba suplimentar?

Despre diversificare, eu am facut supita si a refuzat-o. Imi poate da si mie cineva idee de o supa care a fost acceptata? Poate reteta nu e buna ...

sarbatoritii zilei de azi!





Mihaela, mami de Florin Cristian (16.12.2009) aici poze si povestea piticului


AMR 10 pan'la nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns evyme spune:

Fetelor, m-am hotarat (in sfarsit) sa-i fac si eu pustiului mulaj la manuta si piciorus. Pusese cineva aici la un moment dat un link cu un filmulet in germana, sau daca a facut cineva, poate ma ajutati si pe mine...




din 10.02.2010 fericita de Sebastian Mihai


cum a venit pe lume pustiu`
poze bebe Sebastian
www.youtube.com/watch?v=qBT23OL7Co0" target="_blank">filmul botezului


O mama e acea persoana care poate lua locul oricui, dar nu poate fi inlocuita cu nimeni ~ Cardinal Mermillod

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Citat:
citat din mesajul lui catalutza81

Am pus poze noi pe contul comun secret . De la botez si cateva si doar cu mine si sotul ca sa vedeti ce dansatori profi suntem .

Catalutza mami de Irina





superbi parinti! super aratati! ce poze frumoase!
Iar Irinaaaaa frumusica foc si haioasa cu palarioara! si rochitza frumu! si ce "mergareatza" e ea

de Yannis


AMR 7 kile.... si nu vor sa plece singure

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu_bu spune:

evymehttp://www.hausgemacht.tv/familie-wohnen/baby-kind/1594,64,wie-mache-ich-salzteig.html?node_id=64
sa nu uiti ca abia a 2 zi se coace mulajul!sa pui poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu_bu spune:

catalutzasuperba familie!
tati ca o danseaza pe mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ayanna_xem spune:

Citat:
citat din mesajul lui evyme

Fetelor, m-am hotarat (in sfarsit) sa-i fac si eu pustiului mulaj la manuta si piciorus. Pusese cineva aici la un moment dat un link cu un filmulet in germana, sau daca a facut cineva, poate ma ajutati si pe mine...




din 10.02.2010 fericita de Sebastian Mihai


cum a venit pe lume pustiu`
poze bebe Sebastian
www.youtube.com/watch?v=qBT23OL7Co0" target="_blank">filmul botezului


O mama e acea persoana care poate lua locul oricui, dar nu poate fi inlocuita cu nimeni ~ Cardinal Mermillod


Evy_me...eu am facut pasta, iese ok, dar e cam chin. Iti recomand pasta de modelat www.arthobbycreativ.ro/Pictures/2009122391253631326.jpg" target="_blank"> DAS . Se gaseste in orice Metro, costa in jur de 15 lei pachetul mare, cel mic nush cat e ca nu mai era pe stoc cand am fost eu...e foarte usor de folosit, ca o plastina...se usuca la aer in maxim 24 de ore. Arata la final ca ipsosul. Nu are rost sa tge complici cu aluatul...eu mi-am cam prins urechile, plus ca dupa 2 saptamani de la umezeala mi s-au cam inmuiat mulajele, deci sincer nush cat de rezistente sunt in timp.



mami de strumfita scumpa Daria-Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ayanna_xem spune:

Si pachetul contine suficient de multa pasta incat sa faci mai multe mulaje, diferite forme...care puse in rama langa o fotografie poa' sa fie un cadou foarte dragut pentru bunici de ex.



mami de strumfita scumpa Daria-Ioana

Mergi la inceput