Burtici cu ursuleti de nov - dec 2010 (44)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Iris-Harieta spune:

Suntem si noi fericiti si parca mai linistiti. Am fost ieri la doctor si copilasul este bine, corespunzator varstei. Si este....fetita. Asa ca incet , incet creste grupul ,,ursoaicelor'' cu carucioare roz(nu-mi prea place mie culoarea roz , dar asta sa fie problema). Burtica creste pe zi ce trece si parca simt si mici fluturari. e bine dar parca zboara timpul, trece foarte repede....sa ne bucuram cat mai mult de perioada aceasta frumoasa.
va pup....

18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

fetelor eu vad ca "scorul" este egal 9-9..



Alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)
si 16+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunset_zuzi spune:

pentru cine isi mai www.libertatea.ro/stire/pentru-toti-cei-care-au-fost-copii-candva-si-inca-sunt-290227.html" target="_blank">aminteste

Doamne ai grija si de noi 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns heidy spune:

Neatza fetelor! Eu azi am ramas acasa sa lucrez. M-au prins de dimineata in niste sedinte on-line (nici acasa nu scap) si abia acum am avut timp sa va citesc.

Lidia_P felicitari, sa fie sanatos si sa creasca mare mare...

Marizta bafta astazi la eco.

Eu am visat groaznic azi-noapte pe bebe, dupa ce am citit povesti cu cordonul ombilical infasurat in jurul gatului si m-am trezit speriata sa nu fi patit bebe ceva si pana pe 18 iunie la urmatoarea eco ce ma fac??

13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns heidy spune:

Si ... la multi ani tuturor copiilor mari si mici

13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

felicitari Lidia si Iris pentru culori!!! Maritza, sa te intorci cu vesti bune!!
Cine stie, sa treaca rozul pentru Iris si albastrul pentru Lidia, in listuta. Hehe, incep lucrurile sa devina serioase!

Ana
17

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

Allexxia nu s-a intors de la Birlad?
Fetelor, sunt curioasa pentru cate din noi s-a potrivit calculul meu cu sexul bebelului. La mine s-a potivit la fix. Oricum am stiut si am simtit... doar speranta a murit ultima, ca eu fata mi-am dorit... Of, poate data viitoare!

Ana
17

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunam spune:

Maritza, te asteptam cu vesti! Bafta!

Iris, felicitari pentru carucior! Sa fie sanatoasa, fericita si iubita!

Doura, daca se rupe bara de haine nu poate fi decat semn bun . Eu as fi mandra, la ce obsesie am cu hainele si pantofii . Oricum. cu siguranta gasesti de schimb, sunt unele cu lungime reglabila care intra direct in acele suporturi.

Heidy, eu si la prima sarcina am avut o gramada de cosmaruri, sunt normale. Am visat inclusiv ca imi cadea bebele in toaleta, numai din astea horror. Dupa aceasta etapa au urmat presimtirile ca pateste copilul / patim noi ceva rau... a trecut si asta si acum cred ca o iau de la capat. Eu zic ca e normal, dar orice nebun se crede normal

MIRUNA cu Emanuel Alexandru si Iustin Adrian 16 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia_P spune:

Citat:
citat din mesajul lui ana_o

Allexxia nu s-a intors de la Birlad?
Fetelor, sunt curioasa pentru cate din noi s-a potrivit calculul meu cu sexul bebelului. La mine s-a potivit la fix. Oricum am stiut si am simtit... doar speranta a murit ultima, ca eu fata mi-am dorit... Of, poate data viitoare!

Ana
17


nu vrei te rog sa imi calculezi si mie.... eu am facut doua teste si la unul mi-a iesit fata iar la altul baiat...te roggg
fetelor va multumesc de felicitari
Iris-Harieta felicitari pt fetita si sa fiti sanatoase si frumoase amandoua

16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MSymo spune:

Ana, la nume nu te-ai gandit inca?
Doura, si tu?

Symo 18+ Diana

Mergi la inceput