BV Ale! HAI Viriniana, Madutza09! mai-iun2010 (92)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns theophillina spune:

Aly, uite ca mai sunt fete in clubul nostru: Vivela si Bilica, de care uitasem.

Vivela, sindromul de cuib l-am avut si eu toata ziua azi am smotruit, insa cu relaxarea de care vorbesti stau tare prost, poate-mi dai tu de la tine un pic, caci altfel nu stiu ce sa mai fac, incerc sa ma imbarbatez singura, insa cred ca doar o spalare pe creier care sa-mi spuna ca merg la spa nu sa nasc ma mai salveaza.

Bilica, chiar azi vorbeam cu matusa mea care e asistenta medicala la gineco si o tot intrebam eu de semnele nasterii: dop gelatinos, contractii, apa rupta etc. si mi-a zis asa: "tine minte de la o baba ca mine: cand iti coboara burta in asa fel incat intre sani si burta sa-ti incapa latul palmei in ziua aia nasti." Deci, ce sa zic...eu iti doresc ca bebe Rachel sa-l astepte pe tati, insa daca zici ca ti-a coborat asa mult intr-o noapte...noi oricum suntem alaturi de tine cu ganduri bune si energie pozitiva.


Theodora 36+ Stelios
AMR 4 saptamani

BEBE STELIOS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

HAI ALE

HAI VIRIANA

HAI MADUTZA


Cristina,mamica implinita de sufletel mic,Sebastian Mihai(14.05.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Bilica depinde cat de mult a coborat.Mie cand a inceput sa-mi coboare fetele mi-au zis ca mai dureaza in jur de 2 saptamani..dar coborase foarte putin.Au trecut cele 2 saptamani si tot nu nasteam.
Socrela imi zicea mereu ca trebuie sa-mi incapa pumnul sub sani(intre sani si burta) si atunci sunt pe ultima suta de metrii.
Pregatim o motata?

Cristina,mamica implinita de sufletel mic,Sebastian Mihai(14.05.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Eu ma pregatesc sa plec la examen.La 10:30 am.Tineti pumnii si azi,da?

Cristina,mamica implinita de sufletel mic,Sebastian Mihai(14.05.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

Neata'!
Ale, Viriana, Madutza, Ela-Nastere usoara si bebei sanatosi!
cris- bafta la examen! La ce esti studenta?

Faza cu caisele, m-a ofticat tare caci sunt multe pe jos si s-a scuturat caisul care face niste fructe cat nectarinele de mari. E o placere sa mananci astfel de caise. Nectarinii mei sunt plini, abia astept sa mananc si d-astea. Pana acum m-am saturat de capsunile din curte si mai sunt destule care trebuie sa se coaca!

O zi frumoasa va doresc!




36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinasmile spune:


Neatzaaaaaaa!!!

Cristina, bafta multa la examen!

Ai grija cum ajungi acolo, ca eu de jumatate de ora ma uit pe geam si e blocat traficu intr-un mare hal, abia se misca masinile (pe Sos Oltenitei, dar ceva imi spune ca peste tot e la fel)...



Corina 36s+ cu Maria

AMR - mai putin de 4s si apoi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinasmile spune:

Citat:
citat din mesajul lui NicoletaB

Neata'!
Ale, Viriana, Madutza, Ela-Nastere usoara si bebei sanatosi!
cris- bafta la examen! La ce esti studenta?

Faza cu caisele, m-a ofticat tare caci sunt multe pe jos si s-a scuturat caisul care face niste fructe cat nectarinele de mari. E o placere sa mananci astfel de caise. Nectarinii mei sunt plini, abia astept sa mananc si d-astea. Pana acum m-am saturat de capsunile din curte si mai sunt destule care trebuie sa se coaca!

O zi frumoasa va doresc!




36+



Nico, vreau si eu capsuni de curteeeeee



Corina 36s+ cu Maria

AMR - mai putin de 4s si apoi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinasmile spune:


Oare Ale si-a vazut deja floricica?
Oricum, bag si eu niste pt incurajare si refacere rapida!!!

La fel pentru Viriniana si Madutza - haideti fetelor!!!

Sa va ajute Dumnezeu pe toate sa treceti cu bine de nastere, sa aveti puiuti sanatosi si sa va intoarceti cat mai curand fericite acasa!



Corina 36s+ cu Maria

AMR - mai putin de 4s si apoi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

Citat:
citat din mesajul lui corinasmile

Citat:
citat din mesajul lui NicoletaB

Neata'!
Ale, Viriana, Madutza, Ela-Nastere usoara si bebei sanatosi!
cris- bafta la examen! La ce esti studenta?

Faza cu caisele, m-a ofticat tare caci sunt multe pe jos si s-a scuturat caisul care face niste fructe cat nectarinele de mari. E o placere sa mananci astfel de caise. Nectarinii mei sunt plini, abia astept sa mananc si d-astea. Pana acum m-am saturat de capsunile din curte si mai sunt destule care trebuie sa se coaca!

O zi frumoasa va doresc!




36+



Nico, vreau si eu capsuni de curteeeeee



Corina 36s+ cu Maria

AMR - mai putin de 4s si apoi...




La urmatoarea culegere ti le ofer tie. Ultimele coapte le-am mancat de dimineata!

36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lenabum spune:

bafta cris
neata burtici

maribell draga mea ce faci mai poti?


hai burtici fiti mamici cu bbici


+36 bianca maria
AMR 4 sapt poate mai putin

Mergi la inceput