Iepurasi de Martie-Aprilie 2010 (11)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bordeancavio spune:

SENSIBILA, DAR IN BUCURESTI SE FACE BCG!!!!!
FETELE, ATI SUNAT LA MATERNITATE UNDE ATI NASCUT???
EU AM FACUT DEJA SAPT TRECUTA LA POLIZU, AM O PRIETENA CARE A FACUT LA MUNICIPAL SI A AUZIT CA SI LA FILANTROPIA SE FACE.

DE ALTFEL, IN SPITAL CAND AM FOST AM AUZIT CA AU ADUS IN TOT BUCURESTIUL, DAR NU MULTE!!!! EU ZIC SA VA INTERESATI, CA EI NU SUNA SI NU ANUNTA PROBABIL PT CA NU SUNT MULTE DOZE.



mami de Tudor Cristian 23.04.2010

poze
http://picasaweb.google.com/vasileviorica/Hainute#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kossir spune:

Continui:
Castelana ce bine ca scrii mai des pe la noi. Ne plac postarile tale. Plus ca inseamna ca ati intrat in ritm cat de cat. Pozici, ceva ???????

Alina felicitari si voua pentru micuta crestina. Frumusica, dar nici cu zambareata nu mi-e rusine.

Jeni, felicitari c-ai terminat cu sesiunea. Si sa aveti un botez asa cum va doriti. Moamaaaaa ce frumusete aveti voi acolo. Am vorbit, dar n-am reusit sa-ti spun

Ramy pup Briana, ce-a mai crescut. Si nu mai are ciuful ala obraznic. Frumoase la botez. Frumoasa rochita roz.

Sensibila acum am vazut poze. Frumoaaaaaase. E o sensibila fetita ta. Si marturii frumoase.
Intra de cate ori simti nevoia.

ELLA o stii pe aia in care o batrana incearca sa se sinucida infigand cutitul in genunchi?

Va pupic merg la pozat pentru cartea de sejur .


http://community.webshots.com/user/kosscar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabyHila spune:

Ella a mea se stramba extraordinar la apa! ce ceai ii dai?

noi azi am fost lela si ne-am simtit destul de naspa din cauza vremii. da mi s-a luat de ploaie! da nu mai pot!!!!!

Oana ai terminat cu treburile?

Kossir ti-ai gasit femeie? te descurci?

Delia si tu aveai probleme cu fata din casa. ai gasit alta?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honeybaby spune:

M-am chinuit dimineata sa scriu un mesaj cu bebeluna pe mine calare dar nu stiu pe ce am apasat si s-a pierdut.
Incerc sa reiau acum ..
Vladi - de cosmar soacra ta. MA amuza sa citesc dar nu as vrea sa fiu in locul tau . Si a mea face la fel cu usa de la bucatarie nu invata in veci ca trebuie sa fie dreapta clanta cand o inchide si o tot tranteste iar in final o lasa deschisa, evident dupa ce o trezeste pe bebeluna. Acum sunt in Spania am scapat.

Roxana- sterge fata pozele alea , vrei sa crape celulita pe mine de invidie ?? . Defapt nu ar fi rau daca ar crapa dar mi-e teama ca se impulteste in loc sa crape
Chiar vroiam sa intreb de bentita. Beleluna are urechile un pic lasate la varf. Zici ca-i Ceausescu
Silvana creste vazand cu ochii. nu mai are fatuca de bebe mic.

La ce varsta isi tin copii capul singuri ?

Ella- nu merge cu lapticul luat cu tine. Rezista maxim o ora pe probate. Poate doar sa-l iei de la frigider dar asa cum i-l incalzesti...

Andra- Ianis e tare cuminte asa-i ? Vad ca te lasa pe forum ? Ma bucur sa te citesc mai des. Imi aduc aminte cand eram cu burtici ce mai scriam de zor despre verzi si uscate.

Erina, Vladi ce se intampla de tot scade laptele asta la tot mai multe dintre noi ?

Cori - am vazut petala crestina si plambata la mare

Alina - frumoase si pozele voastre desi nu prea am vazut fetele frumoase in ele

cui mai vroiam sa scriu ca nu mai stiu....

Cum e peria aia pt tetine ?

Cum e sexul dupa epiziotomie ? La mine e destul de dureros si nu prea mi se pare mormal sa fie asa

Mi-am mai amintit cate ceva

Delia - nu trebuie sa-mi multumesti pt poze. Le pun cu placere . Nici mie nu mi-ar placea sa nu pot vedea pozele fetelor

Jane sta in wrap cand e treaza ? Maya nu vrea deloc, ii trebuie spatiu sa dea din maini si picioare si nu-i place inghesuita.
In brate vrea doar pe urma nu asa oricum
Caut o solutie sa pot face si eu ceva cand e ea treaza

trimi sa nu raman si fara mesajul asta

Denisa, de bebe roz Maya Rebecca (06.04.2010)
Doamne ajuta sa fim sanatoase !

Poze & Filmulete Bebeluna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honeybaby spune:

Sotii vostri stau cu copii ??
Al meu e jale . Sta maxim 30 de min si atunci mai rau o agita.
Daca o tine la ragait trebuie sa stea la calculator si cu o mana pe mouse. Ea se agita o da jos , iar o pune pe urma pana la urma se lasa cu maraiala si o iau eu.
Samabata ia dau un bibe sa pape si nu stiu ce a facut ca a vomitat tot , s-a facut tot una si pe haine is patul si in par. Pana acum nu a vomitat niciodata asa. Banuiesc ca nu a tinu-o destul sa dea aerul afara....

Azi vad ca a reusit s-o culce. Mare minune.

Ieri ma certam cu ea sa pape la care el " bubu daca nu te poti frumos cu jucaria ti-o iau"

Sau sambata se tot miorlaia ca nu reusea sa scoata aerul . il aud ep sot " eu cred ca s-a stricat ceva hai s-o ducem la garantie"

aaaa si azi dimineata ii zic hai ca ma duc eu la munca in locul tau si sta tu acasa cu bebeluna . La care el : "eu te pun sa stai cu jucariile mele ?"

Denisa, de bebe roz Maya Rebecca (06.04.2010)
Doamne ajuta sa fim sanatoase !

Poze & Filmulete Bebeluna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CoriMami spune:

Honey, pupici, imi era dor de tine:)
Eliza isi tine capul 90% din cazuri, il mai balangane totusi cateodata.
A inceput sa exerseze rostogolirile, inca nu ii ies totusi.
Gangureste ff mult, si ii canta lu tzitzi cand papa.
Sex dupa epiz- abia la a4a runda a fost mai ok, dar inca intrarea este dificila, apoi ma acomodez si merge...clar trebuie exercitiu.
Eu sunt suparata ca am cantarit-o acum, si iar a scazut in greutate:
sapt 1- a luat 40 g
sapt 2- a luat 250g
sapt 3- a scazut 50g
(din luna a 3a ma refer).
Tre sa fug ca a venit sotul, dar mai revin.
Pup si seara buna tuturor!


Mamica de 8 martie - dulcea fetita Eliza Valentina
http://family.webshots.com/album/577563096pZggfd?vhost=family

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CoriMami spune:

Ca ziceai de sot..trebuie multa rabdare, sa-i obisnuiesti unul cu altul, etc.
Daca face ceva bine, lauda-l, fa-l sa se creada important, eu ii mai bag un "numai la tine zambeste asa" etc
Nici el nu are rabdare sa eructeze fata, dar stiu ca o iubeste mult si ii place sa fie in preajma noastra.
De spalat eu o spal...etc, el stie sa puna pampers, si e mandru de asta

Mamica de 8 martie - dulcea fetita Eliza Valentina
http://family.webshots.com/album/577563096pZggfd?vhost=family

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:



Buna seara!

Multumim pt vizionarea pozelor!
Denisa cum nu ai vazut fetele in ele?
Oricum mai am de recuperat poze..astea sunt facute de mine si de fratele meu.


POZE RECENTE
ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + JUSTINA (14 Aprilie 2010)
MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

Citat:
citat din mesajul lui honeybaby

.

se impulteste in loc sa crape

Denisa, de bebe roz Maya Rebecca (06.04.2010)
Doamne ajuta sa fim sanatoase !

Poze & Filmulete Bebeluna



eu am citit fara t :))))))
stai linistita ca eu mai am de muncit su suferit sa ajung slaba ca tine, oricum ma mandresc cu ideea ca la celulita nu ma bate nimeni :))

cun sotul zice bine cori, trebuie multa multa rabdare, ai doi copii acum
sexul: la ivan a fost dureros prima oara , de data asta a fost ok

ce vroiam sa.ti mai zic?

ah da: sigur n.a dat aerul tot afara si a baut mult cu pofta sau a tras mult aer, se aude cand inghite sau in stomacel

roxana si silvana aroa (2.04.2010) ivan leonard(2.12.2006)
POZE

AMr...4kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

am fost in parc cu amandoi...cand ma intorceam am vazut afis ca se inaugureaza din nou o discoteca unde mi.am petrecut multi ani....
mi.e dor de.o salsa sau bachata...merengue am avut asa un sentiment ciudat
dar la anu` cand creste silvana va sta sotul noaptea cu ei amandoi

roxana si silvana aroa (2.04.2010) ivan leonard(2.12.2006)
POZE

AMr...4kg

Mergi la inceput