Goldie Pants - 42

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

neatzaaa

joann afacerea merge f bine cererile si consumul iaste tot in crestere..se pare ca nu se pot desfasura alte activitati fara delicatesili mele iar oferta...na, tre sa fie in ton
asadar meniul special al zilei eeeee





purple crezi ca e ok delicatesa e stimulatoare in producerea de vetamini?? sau mai trimit si un supliment?
oana mi-a trimes killeru un set de condimenteee picanteeee nu spui prin ce mijloace s-au efectuat transportu si plata ca e sicrete dar musai sa le folosesc la urmatoarea delicatesa
iona ce faci? ce-ai mai visat aseara???

in rest, io si baietii mei va dorim o duminca frumoasa




www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey lisa...nu-i bai...schimb la schimb, vad ca am fost pe aceeasi lungime de unda, ca si eu m-am intalnit intamplator o ba, cu BJ al tau...si ne-am conversat putin, mai mult nu spun, ca sa nu ne furati ideile



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna

Citat:
iona vad ca ai luat cu asalt vecinu si rar apuc sa mai ajung la el si sa fie singur, adika sa nu fii tu acolo . mey neobosita esti

oanacum poci sa-i arat ce buna sunt la? dacat.... jucand nu?

papal daca e pe votate votul merge catre vetamina 3

lisa te intrebi ce fac? mai bine nu-ti raspund ca poate vrei si tu si nu am cum sa-ti tremit ...de visat...am visat....ce as vrea sa visez

JoAnn




www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Azi, 20 iunie 2010, cadou de first Sunday of August va ofer o www.youtube.com/watch?v=5eYTHnDsMBI&feature=player_embedded" target="_blank">"vetamina speciala".

Sper sa va faca bine la pshio-minto-etc si va doresc 20 iunie frumos, cu ocazia a "first Sunday o August"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

parpal nu stiam despre ce vorbeste BAD girl

liso..astept urmatoarea delicatesa

oana inca nu m-am decis daca o iau pe scurtatura sau nu



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play-replay


mey da ce vetamine si delicatese se servesc p'aci

parpal...dupa cum am zis, daca nu existai, trebuia ceneva sa te inventeze

lisa un lung replayyyyyyy ca vaz ca e la moda

iona despre scurtatura nu zic nemic, ca nu vreau sa imi arate parpal drujba. la mine, vrei, nu vrei, ajungi...ca doar treci dintr-o curte in alta

JoAnn sa ai o saptamana fromoasa cu pitici cuminti



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

oanacum poci sa-i arat ce buna sunt la? dacat.... jucand nu?



..de aici inteleg ca nu mai ai cu cine juca = Sporty nu e acasa = unde e??????????????????????????/

Tin sa multumesc pe aceasta cale Lisei Bad pt delicatesa ultima noutate si Ionei Rock si Lisei Bad pt. transpunerea exponentiala extrasenzoriala a anumitor factori si elemente constructive, fara de care nu reuseam sa produc o asemenea "vetamina speciala"

Oana Ebony, sunt o doamna, nu scot drujba...am oameni platiti pentru asta. Asa ca...stai cum esti si nu depasi calul

Joann , ca sa iti pui in vaza.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:



calul e bine, e in siguranta....atata vreme cat nu ma urc pe trambulina

noapte senina sa aveti

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna

purple ma bucurez mult pen'ca delicatesili mele iaste asa de productive si ajuta la bunul mers al biznisurilor voastre

iona ca sa primesti tre sa dai ceeeee daaaiii????

oana succesuri maine si....sa ne ai in vedere la difuzari




www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Noi suntem pe aici



Mergi la inceput