Goldie Pants - 42

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

parpal pot sa-l salut si azi pe kidnapperu?

lisa,oana ce dati sa nu public neste dovezi?






fetele

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play-replay


mey iona...speechless e cuvantu de ordine saptamana asta...deci esti pe frecventa buna. ce s aiti dau sa nu publici dovezi??? nu iti dau nemic mey..publica...ca sa se vaza cu cine ma vaz si ma intalnesc si ce fac...sunt transparenta in actiuni....nu ma ascund dupa himere

ieri a fost cea mai blonda zi din viata mea....da nu-i bai...blonda si sincera sa fiu in continuare, ca restul...trec si vin altele

JoAnn ti-as da o limonada...da aci e nor si vreme inchisa...deci nu avem de ce sa ne racorim...asadar..mai astepti pana vine soarele

lisa, parpal is weeekenddddddd

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna
www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

iona despre ce dovezi e vorba? si dc ar trebui sa-ti ofer io ceva la schimb pentru ele? mey nemic nu dau vreau sa vaz cu ce te lauzi de data asta sau CREZI ca te lauzi

in rest....vaz ca toate sunteti pe speechless, mute etc ....asa ca il las pe BAD sa va salute si din partea mea




o zi de vineri frumoasa sa aveti

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

oana....dovezile nu e despre tine..ci despre mine si..... nu mai poti misca nemik de paparazzy astia

lisa nu mai tre sa dai nemik imi ajunge ca ma saluta BAD a 3a oara

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ionaaaaa sigur nu suni tu la paparazzo sa vina sa te pozeze? sigur?? sigur sigur??

daca dovezile iaste cu baietii mey o sa iti predau un curs dirty....de ma tii minte ....si oricum..merg pana in panzili albe sa vaz daca nu e photoshopate intai. si chiar daca te-ai strecurat pe langa baietii mei...sa stii mey ca ei tot numai pe mine ma vad the one

mey parpal...de ce cu baietii tai iona nu se trage in chip??? haaaa??? aveti vreun pact sicret?


lisa....daca ne saluta BAD...mai iau o gura de speechless..si ma multumesc sa il salut...cu mainile doar, daca verbal nu poci....da nu zic cum anume...cu mainile

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

vai de mine si de mine ce de dovezi am primit pe adresa redactiei na ca m-au surprins si cu Wishper
mey oana si io ma intreb di ce nu apar poze si cu baietii lu parpal singura esplicatie care imi trece prin minte iaste urmatoarea ea e capu rautatilor....e pe o mana cu paparazzy si nu stiu ce urmareste cu asta iar daca ma ameninti cu predarea lu cursu dirtynu va mai arat nemik le tin doar pt.okii mei si nu stiti ce pirdeti
as publica una cu rainy dar daca zici ca merji pana in panzele albe sa vezi daca e photoshopata...mai bine nu ca asta inseamna sa il studiezi cu lupa

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello




E uikend

Sunt curioasa de dovezile ionei. Photoshopate sau nu, eu nu am vazut o poza in care sa nu spuna ca este ea, mai putin cele cu Lisa, unde este prea evident.
Adica, daca noi nu ne punem pe aci poze cu albumele de famelie sau pozele de buletin, inseamna ca iona sufera de tranformare fizica continua????? Chiar si culoarea pielii si-o preschimba?

Eu nu-s mana in mana cu paparazii, dar nici nu ii chem sa ma pozeze, nici nu le dau poze ca sa ma publice. Cine stie ce sisteme de plati mai practici, iona. Inteleg ca e criza si trebuie sa traiasca si paparazzoii, dar nici chiar asa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey,nu va puneti pozele cu albumele de famelie pt. ca nu aveti ce si sunt cameleoanca asta e cauza din care apar altfel in fiecare poza asa nu se plicti nici baietii si daca nu esti mana in mana cu paparazzy atunci esti pe o mana cu ei



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey oana si iona puteti sa il salutati pe BAD de cate ori si cum vreti voi... verbal, nonverbal...cu maini sau fara...io stiu f bine ca salutul lui l-am transmis live ce-i drept insa via webcam deci iaste esclus sa ma bagati in dileme
in ce priveste dovezili ionei..purple io cred mai bine ca ea e mana-n mana cu paparazzoii care..dornici de senzational si bine platiti evident ii photoshopeaza presupusele "dovezi" cred ca nici ea insasi nu mai stie cum arata...tre sa se uite in oglinda




PS apropo parpal vaz ca ai platit cheria la propritar a mai marit tarifu sau nu?.... sa stiu ce socoteli imi fac

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:






www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput