Goldie Pants - 42

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neatza



















o zi frumoasa

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello

Ce darnica esti Ionaaaaaa!!!!! Intoarcerea Propretarului te-a adus in starea asta euforica?

Oana, sper ca ai scapat de sub cheie si te poti bucura si tu de revenire si de lipsa de egoism a Ionei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play-replay


mey belet de voie...sa zic ca poci sa schimb ora pe el...da nu reusesc cu neuronu sa tin pasu

nu-i bai, am vazut derect indirect intrarea lu propretaru...el eeeeeeee ....la Metalu o sa ma achit de datorie...daca ne-a ajutat, si a facut efortu pt noi....cat despre propretar, azi vi l-am lasat..ca am avut bisnisuri de rezolvat....

da maine e al meu, sa dezbat cu el cheria mea si taxili ce le am de achitat

mey vaz ca iaste rost de aplicat neste reguli p'aci....stabelite de miss DD acu ceva vreme. o mai las inca 24 ore...sa nu zica despre mine ca stau cu lupa pe camesha ei galbina....de la CT

fetili..seara asta ma retrag ca am neste sedinte private de rezolvat, insa nu uitati de supravegherea din aluni...is cu okii pe voi


ionaaaa...generosite-ul tau e de la vetamine, sau de la cursu ala de lady? ca sa stiu cum si cat sa gust din ce ai pus

parpal nu scoate drujba, ca la Metal ii trimet numai neste...flori..atat si alea virtuale...daca asa preferi

JoAnn sper ca esti in parametri..vad ca dupa cafele..te retragi spre privat...asa ca mai bine iti servex limo ca sa stai p'aci pe langa casa...la vedere



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
Intoarcerea Propretarului te-a adus in starea asta euforica?

nu doar www.youtube.com/watch?v=bGAFb9WuMAM&feature=player_embedded" target="_blank">el mai e si www.youtube.com/watch?v=jQmQ_N41NC0&feature=channel" target="_blank">altii

egoism.... am fost acuzata stie ea care e dar va spun cu mana pe inima ca nu iaste adevarat de tot ce au vazut okii mei s-au bucurat si okii vostrii

oana e de la ....am ezemplificat mai sus



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play-replay


mi se scuza absenta de azi, da am fost ocupata cu propretaru...loong time no see him... si a trebuit sa recupeream timpul, sa ajung la zi cu totul....


in rest, vad ca noua aparitie a lu propretaru v-o dat peste cap si sunteti cu noo speech, no comment...si speechless...toate in acelasi timp

poate va mai reveniti asa







Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

fetili

oana io sunt speechless recunox da nu din cauza de propretar...

totusi...am sa-i pun pe baietii mei sa faca o demonstratie de defilari hot cum numai ei stie.... ca apoi, ziceti iarasi ca nu-i mai recunoasteti daca ii vedeti... iaca








www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

hello

fetili, harnice mai sunteti, ati adus proprietarul inapoi, v'ati mutat in alt apartament, ati inceput sa platiti si chiria...

la mine mai greu

oricum, am auzit ceva de neste limonada pt mine, dar vad ca numai vorbe , ca io nu am gasit nik.

io si baietii mei va salutam si dorim o zi buna

13+ viitoare mami de gemeni
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

JoAnn asteapta limonada

fetele sa aveti parte de o zi cu un soare generos

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play-relay



si ce presupui meu JoAnn...daca tu esti in silenzio stampa sa stau cu limonada asa pe masa...sa ma uit la ea cum se plictiseste??? no way.....nu iesti aci, nu se servesti nemic

iona buna cafea servesti

parpal daca iti iei in serios rolul de cinderela....macar pe baieti mai lasa-i p'afara sa ii mai vedem



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Eu sunt pe Mute pt ca de fiecare data cand doresc "raspunde la subect" dau cu ochii de revenirea propretarului si ....restul este istorie.

Am intrat sa va spun cate ceva la fiecare dar, na....MUTE.

Macar el sa va salute:



Mergi la inceput