Goldie Pants - 42

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

mey fetili stand io acilisa si savurand o limonada lasata de oana la rece special pt mine , ma pali o intrebare existentiala

vaz ca in curand tre sa ne mutam la alt apartament si intrebarea mea e daca avem cheia si daca ne mai prelungeste proprieterul contractul de inchiriere???
ete asta ma framanta pe mine

19+ viitoare mami de gemeni
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

De ce scriu aici? Pentru ca e subiectul cu cele mai multe vizualizari/postare (de la data inceputului de capitol), din pacate. Vreau si eu putina audienta??? Probabil

Acum un an, cand m-am inscris pe acest forum, a fost prima data cand am "intrat in legatura" cu fani Michael Jackson. Pana atunci nu simtisem nevoia sa impart cu nimeni ce simt sau cum m-a influentat el in bine. Probabil evenimentul trist m-a determinat sa fac asa.
Nu imi pare rau, pentru ca am intalnit oameni deosebiti, mi-am facut chiar prieteni noi, as putea spune .

In ultimul timp (datorita acestui forum si a altor forumuri romanesti si din strainatate) am ajuns la concluzia ca eu NU sunt "fan Michael Jackson". Pentru mine el este inca acolo unde a fost intotdeaua...undeva foarte sus, unde nu va ajunge nimeni niciodata; il iubesc si il respect; nu pot sa exprim in cuvinte ce inseamna pt. mine.
Probabil s-a asternut praful peste tot ce a facut, poate nu mai avem nimic de descoperit, nu mai avem nimic de facut. Nu mai avem timp de el. Asta este...daca nu ne mai "furnizeaza" indicii si descoperiri macabre...el este de vina. Nu este interesant sa asculti toate melodiile pe care le-a cantat vreodata, sa ii intrezaresti cele mai profunde ganduri din simple povestiri ale altor oameni, din discursuri sau din simple aparitii. Nu este interesant sa vezi pregatirile pentru concerte, vizitele la spitale...
Dar, ce bine ca il iubim si mai din cand in cand pt. el. Intr-adevar..daca cineva nu te iubeste cum vrei tu, nu inseamna ca nu te iubeste cat are el capacitatea.

Acum trecem la alte tragedii, pe care le comparam atat de inteligent cu soarta lui. Nu inteleg de ce, pentru ca viata, cariera, fiinta lui nu se poarta compara cu altcineva, artist sau nu. Sigur, suna bine "vai, exact ca si Michael Jackson" Ca si el ce? Nu conteaza, comparatia cu el este la moda. Toti vrem sa fim moderni .

Este foarte trist sa vezi ca subiectul cu cele mai multe vizualizari la subforum este "Goldie Pants". De ce? Cineva isi imagineaza ca s-au adunat cateva persoane obsedate, fara alta viata? Niste persoane care nu vad in Michael decat o aparitie pur fizica? Va asigur ca nu este deloc asa. Cine are timp (dar daca citesti, inseamna ca ai timp) si putina imaginatie poate sa observe ca in spatele tuturor povestirilor imaginare, ale videoclipurilor sexy, se afla ceva mult mai profund. Este poate putin "haz de necaz", dar intr-o nota plina de respect pt. EL. Nu este un circ ieftin...este cu totul altceva. Niciodata nu s-a facut o gluma in legatura cu el (cum ar fi linkuri catre melodii despre dependenta, suferinta, etc.)
Cine nu intelege asta, e mai bine sa nu citeasca. Daca vrea sa vada ceva interesant, poate sa vizualizeze toate cele aproapte 400 melodii unice de la "Melodia zilei", si toate celelalte subiecte: "Aparitii live", "Mostenirea lui...", "Interviuri" etc.

Nu sunt eu in masura sa "cert" pe nimeni si nici nu o fac. Doar am vrut sa va spun ca eu NU sunt "fan Michael Jackson". Aaaa, inca ceva, pt. mine


cu

cu

inseamna la fel de mult. Este aceeasi persoana deosebita, sub 3 reprezentari diferite. Aceeasi persoana care m-a influentat in bine si m-a ajutat sa am o viata mai buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Purple, eu sunt mult prea obosita ca sa inteleg de la ce ai facut indigestie, de felul meu sunt blonda (la radacina) si jur ca nu pricep , hmmmm....promit, la viitoarea aniversare vin cu alt www.youtube.com/watch?v=mLxs1l3l4HE" target="_blank">cadou.... sau poate ar trebui nu mai vin deloc.


JoAnn, tu vaz ca in curand tre sa te mutam la alt apartament si intrebarea ta e daca aveti cheia si daca va mai prelungeste proprieterul contractul de inchiriere???


I miss u, sis!




Before you judge me, try hard to love me. MJ

o stea logostea...


edit ca vreau sa va zic ca sunt si blonda si frumoasa si isteata si am asa un soi de resemnare........ da` musai trebuie sa stiu daca mai e valabila adresa de mail si parola.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui marami
....actiunea deja s-a petrecut si sunt in mijlocul unui party www.youtube.com/watch?v=SiPFfSZYpfk" target="_blank">sedata fiind, am adormit ca butucul, sa recuperez chipurile ultimele doua nopti nedormite, asa ca mia culpa daca sforaitul meu a acoperit cerul si helicopter a www.youtube.com/watch?v=SiPFfSZYpfk" target="_blank">aterizat fortat in mijlocul petrecerii


marami, nu era nici un "atac la persoana". Pana acum ca ai spus, nu am dat click pe cuvintele alea de ieri.
Nu intelegeam de ce te superi.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui marami



JoAnn, tu vaz ca in curand tre sa te mutam la alt apartament si intrebarea ta e daca aveti cheia si daca va mai prelungeste proprieterul contractul de inchiriere












19+ viitoare mami de gemeni
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Citat:
citat din mesajul lui marami
....actiunea deja s-a petrecut si sunt in mijlocul unui party www.youtube.com/watch?v=SiPFfSZYpfk" target="_blank">sedata fiind, am adormit ca butucul, sa recuperez chipurile ultimele doua nopti nedormite, asa ca mia culpa daca sforaitul meu a acoperit cerul si helicopter a www.youtube.com/watch?v=SiPFfSZYpfk" target="_blank">aterizat fortat in mijlocul petrecerii


marami, nu era nici un "atac la persoana". Pana acum ca ai spus, nu am dat click pe cuvintele alea de ieri.
Nu intelegeam de ce te superi.



www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson


www.abc-whoisit.blogspot.com" target="_blank">Never can say goodbye...


pai tu de ce crezi ca mi-am editat mesajul si v-am zis ca sunt si blonda si frumoasa si isteata eu am zis ca nu poci spune ce m-a adus taman la timp pentru petrecere (as fi fost si mitocana pe deasupra) ca eu nu o spuneam asa frumos ca tine



I miss u, sis!


Before you judge me, try hard to love me. MJ

o stea logostea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play replay


Tzinderella mea preferita nu te dezminti. pentru modul in care ai spus totul si momentul in care ai facut-o.

apoi....nu precep neste treburi aci. da cred ca nu e prima data cand imi scapa un skepsis . eu tot sper insa ca e ultima

JoAnn cred ca asteapta cheia de la urmatoru apartament Goldie, de aia e asa nerabdatoare, ca spera sa o pupe propretaru la inaugurare, cred ca asta e ideea, nu JoAnn??? oricum, daca e asa....iti mai tai din limonada pt sapt viitoare, ca prea te rasfeti

marami....as vrea sa iti raspund ceva, da nu am inteles la ce te-ai referit.asa ca iti dau o , ca asta inseamna intotdeauna ceva de bine si de frumos.

iona va anunt ca de la socul rapirii, sau de la desfatarea din mijlocu de transport sustine ca baietii mey is la etaj pe balcon si se hoalba la dansa cum se cu treburili prin curte. parpal da-i o vetamina ca sa ii vina neuronii in simtiri, ca altfel prin curte pana se deshidrateaza, mai ales pe caldurili astea

lisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

De ce scriu aici? Pentru ca e subiectul cu cele mai multe vizualizari/postare (de la data inceputului de capitol), din pacate. Vreau si eu putina audienta??? Probabil

Acum un an, cand m-am inscris pe acest forum, a fost prima data cand am "intrat in legatura" cu fani Michael Jackson. Pana atunci nu simtisem nevoia sa impart cu nimeni ce simt sau cum m-a influentat el in bine. Probabil evenimentul trist m-a determinat sa fac asa.
Nu imi pare rau, pentru ca am intalnit oameni deosebiti, mi-am facut chiar prieteni noi, as putea spune .

In ultimul timp (datorita acestui forum si a altor forumuri romanesti si din strainatate) am ajuns la concluzia ca eu NU sunt "fan Michael Jackson". Pentru mine el este inca acolo unde a fost intotdeaua...undeva foarte sus, unde nu va ajunge nimeni niciodata; il iubesc si il respect; nu pot sa exprim in cuvinte ce inseamna pt. mine.
Probabil s-a asternut praful peste tot ce a facut, poate nu mai avem nimic de descoperit, nu mai avem nimic de facut. Nu mai avem timp de el. Asta este...daca nu ne mai "furnizeaza" indicii si descoperiri macabre...el este de vina. Nu este interesant sa asculti toate melodiile pe care le-a cantat vreodata, sa ii intrezaresti cele mai profunde ganduri din simple povestiri ale altor oameni, din discursuri sau din simple aparitii. Nu este interesant sa vezi pregatirile pentru concerte, vizitele la spitale...
Dar, ce bine ca il iubim si mai din cand in cand pt. el. Intr-adevar..daca cineva nu te iubeste cum vrei tu, nu inseamna ca nu te iubeste cat are el capacitatea.

Acum trecem la alte tragedii, pe care le comparam atat de inteligent cu soarta lui. Nu inteleg de ce, pentru ca viata, cariera, fiinta lui nu se poarta compara cu altcineva, artist sau nu. Sigur, suna bine "vai, exact ca si Michael Jackson" Ca si el ce? Nu conteaza, comparatia cu el este la moda. Toti vrem sa fim moderni .

Este foarte trist sa vezi ca subiectul cu cele mai multe vizualizari la subforum este "Goldie Pants". De ce? Cineva isi imagineaza ca s-au adunat cateva persoane obsedate, fara alta viata? Niste persoane care nu vad in Michael decat o aparitie pur fizica? Va asigur ca nu este deloc asa. Cine are timp (dar daca citesti, inseamna ca ai timp) si putina imaginatie poate sa observe ca in spatele tuturor povestirilor imaginare, ale videoclipurilor sexy, se afla ceva mult mai profund. Este poate putin "haz de necaz", dar intr-o nota plina de respect pt. EL. Nu este un circ ieftin...este cu totul altceva. Niciodata nu s-a facut o gluma in legatura cu el (cum ar fi linkuri catre melodii despre dependenta, suferinta, etc.)
Cine nu intelege asta, e mai bine sa nu citeasca. Daca vrea sa vada ceva interesant, poate sa vizualizeze toate cele aproapte 400 melodii unice de la "Melodia zilei", si toate celelalte subiecte: "Aparitii live", "Mostenirea lui...", "Interviuri" etc.

Nu sunt eu in masura sa "cert" pe nimeni si nici nu o fac. Doar am vrut sa va spun ca eu NU sunt "fan Michael Jackson". Aaaa, inca ceva, pt. mine


cu

cu

inseamna la fel de mult. Este aceeasi persoana deosebita, sub 3 reprezentari diferite. Aceeasi persoana care m-a influentat in bine si m-a ajutat sa am o viata mai buna


subscriu

oana..nu mai zic nemik.....astept vetamina



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FanClubMJ spune:

Rugam moderatorii sa inchida aici deoarece ne-am mutat la capitol nou. Multumim

Continuam aici
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=154324

Mergi la inceput