Goldie Pants - 42

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

PURPLE





si rapirile se face in ordine alfabetica?
va anunt ca am ajuns la destinatie,dupa un scurt www.youtube.com/watch?v=ZjFcVG89qvs&feature=player_embedded#!" target="_blank">popas la dorinta lu kidnapperu,suntem toti prezenti..l-am adus si pe www.youtube.com/watch?v=HrPTDU40hO4" target="_blank">tinerelu e la noi de 3 zile pentru meditatii

oana.. discutam la party

marami... cu sau fara

lisa o sa-mi permiti sa-i multumesc lu profu?

JoAnn sper ca-l aduci si pe finutu

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Datorita unor dificultati tehnice de satelit, va anunt doar acum ca la ora 1700

www.lux-limo.co.uk/areas/worcester-limousine-hire.jpg" target="_blank">a fost rapita Joann. Sper ca iti este destul de confortabil mijlocul de transport


1800 hours Maramiwww.army-technology.com/projects/lynx-mk7/images/1-Lynx-helicopter.jpg" target="_blank"> a fost si ea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Vai, ce frumos animal de companie ai, Iona. Mai si canta pe deasupra. Ce sa zic, esti o talentata . Multumesc pt. cantecul pe care l-ai invatat sa il cante.

Vad ca ai inceput sa consumi deja www.youtube.com/watch?v=iDLr99tlGiA" target="_blank">ceva pregatit la bordul mijl. de transport . Nu imi explic cum altfel ti-ai imagina ca ai facut o oprire pe undeva, nici cum visezi ca www.youtube.com/watch?v=HrPTDU40hO4" target="_blank">tinerelu este la tine de 3 zile pt meditatii de . Crezi ca daca nu l-am mentionat, am uitat de el? Bucura-te ca ai fost rapita cu ceva destul de incapator pt. toti cei cu care ai venit

Fii cuminte si lasa tastaturili in pace

Inca o rapire si gata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

1900 hours

www.tuvie.com/wp-content/uploads/sleek-boat-concept-by-andrew-bedov1.jpg" target="_blank">sistera a fost rapita




Relaxare www.palheiroestate.com/madeira-mix-blog/wp-content/uploads/2009/07/palheiro-spa.jpg" target="_blank">placuta sa aveti
Tonight

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:



pt mijlocu de rapire





Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

purple

noi am ajuns la destinatie iar acum ne relaxam
asteptam sa inceapa partili




iona

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:


Vad ca nu -ati prins ca a inceput party..asadar acum va canta live in premiera ternationala:





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Purple, sa traiesti o mie de ani
Eu venisem sa vad ce se mai aude cu rapirea din serai si sa va zic ca eu vreau sa dooooorm, insa mister Cooler a considerat ca trebuie sa saboteze actiunea www.youtube.com/watch?v=cupnsUDyjuA" target="_blank">rapirea si pana sa ma dumiresc ca de fapt actiunea deja s-a petrecut si sunt in mijlocul unui party www.youtube.com/watch?v=SiPFfSZYpfk" target="_blank">sedata fiind, am adormit ca butucul, sa recuperez chipurile ultimele doua nopti nedormite, asa ca mia culpa daca sforaitul meu a acoperit cerul si helicopter a www.youtube.com/watch?v=SiPFfSZYpfk" target="_blank">aterizat fortat in mijlocul petrecerii

I miss u, sis!


Before you judge me, try hard to love me. MJ

o stea logostea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

hello

hei fetele petrecarete

hai ca tura asta ma sacrific io si ma trezesc mai devreme sa va servex www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

toate fetele



19+ viitoare mami de gemeni
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput