MONTIGNAC (141) .... stil de viata nu dieta

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Andanii daca ti-a facut anestezie eu zic ca o sa te doara destul de tare locul mai ales la efort. Parerea mea ca fara fitnes.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Andani nu am mare lucru de zis. Nu ma simt prea bine, ori de oboseala de la lipsa somnului de cand cu varicela Denisei , ori o iau eu acuma. Asa ca m-am aruncat in cateva chocotoafe.
De Alinam va zic eu ca e bine , teoretic amandoua ne "pregatim" concediu de pe 11 iunie dar sa vedem daca si ajungem.
La cap sport azi sunt pauza, ma mustra constiinta ca eu fac aproape zilnic.


Elena & Denisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Somleac iti trimit pm cu id si parola sa vezi pozele.

Elena & Denisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

ele deci sa inteleg ca Alinam o abandonat monti? sa stiu daca scot din lista...ca nu am mai vazut-o demult pe aci desi am vazut ca pe alte forumuri a postat

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Citat:
citat din mesajul lui brindusik

ele deci sa inteleg ca Alinam o abandonat monti? sa stiu daca scot din lista...ca nu am mai vazut-o demult pe aci desi am vazut ca pe alte forumuri a postat

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.





La asta nu pot sa iti raspund. Dar nici nu cred ca o sa fie f suparata daca nu apare pe lista. Eu tin monti in continuare si nu ma deranjeaza ca nu sunt pe lista..ideea e sa slabesc , nu sa fiu intr-un anume top.
Deci pe raspunderea mea scoate-o de pe lista (Alino de citesti sa ma iei de par pe 11...daca ma prinzi ). Daca apare si vrea pe lista mai faceti o modificare.

Elena & Denisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ele
La asta nu pot sa iti raspund. Dar nici nu cred ca o sa fie f suparata daca nu apare pe lista. Eu tin monti in continuare si nu ma deranjeaza ca nu sunt pe lista..ideea e sa slabesc , nu sa fiu intr-un anume top.
Deci pe raspunderea mea scoate-o de pe lista (Alino de citesti sa ma iei de par pe 11...daca ma prinzi ). Daca apare si vrea pe lista mai faceti o modificare.


pai stai mey..lista e tabelul de prezenta...pe tine pana sapt trecuta nu te-am vazut pe aci din ianuarie (posibil sa fi fost eu zapacita si sa fi trecut cu vederea)..da te trec acusica acusica daca imi spui data de inceput, kg de le ai, de vrei sa le dai jos, cate ai dat pana acum?...imediat ce primesc datele te trec

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

nu, nu..nu vreau pe tabel...mi-e frica de porci.
Eu doar va incurc pe aici.

Elena & Denisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ele

nu, nu..nu vreau pe tabel...mi-e frica de porci.
Eu doar va incurc pe aici.


porci dau numai pentru lenese(eu fiind prim )hai ca nu ne incurci....ma si uitam la dieta disociata...pfffdeja zarit 2 fete care fusera pe aci..au ditamai lista..is curioasa cum se mentin dupa ce nu mai tin dieta respectiva...prietena mea o tinut si s-o ingrast ce daduse jos+ inca ceva ce nu avea inainte

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ninha spune:

Citat:
citat din mesajul lui maya_m

ANDANIItin pumnii sa scapi cu viata de la dentist
apoi NINHA draga ai grija ce faci ca te asteapta imblanzitorea BRANDUSIKA cu
MENIU azi
  • MD- 1 banana+1 mar
  • P-ciorba de legume + 1 bol de spuma de capsuni[cu fructoza indulcita]
  • C- o salata:rosie +castravete+ceapa verde+branza de oaie
pt. maine dimineata am rezervat un pahar maaare de socata ,cu fructoza ofcourse,si nici de-aia multa,..in care o sa-mi pun si vreo doua felii de lamaie sa fie putin acrisoara




NIMENI NU MOARE VIRGIN...VIATA I-O TRAGE FIECARUIA CEL PUTIN O DATA



maya, tu ai facut socata? a aparut socul pe piata? sau a si disparut? ADOR socata!!!! facuta in casa.


Ninha, mami lu' Mirci
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wI3O97P/weight.png[/image

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Fetele, multumesc de PM. Am vazut pozele concluzia este ca sunteti niste frumoase, si intradevar cateva kg in plus ne schimba tare mult la fata si mai ales ne imbatraneste.

Melany dar tu esti o slabanoaga, ce mai vrei sa slabesti?

Sper din tot sufletul sa ma tin tare wekendul asta.

O sa caut si eu ceva poze sa vad daca reusesc sa pun.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008

Mergi la inceput