Aspirante optimiste > 20 ani (509)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doula spune:

Bebelule eu sunt tot timpul cu voi, doar ca scriu mai putin (de fapt foarte putin ) Pur si simplu sunt intr-o perioada mai .... tacuta.... nu prea am ce sa spun, dar nici nu prea am chef de vorba. Asa ca va urmaresc din umbra

Andreea

MAGIC: The smell of your newborn baby, the feeling of being a mother, the realization that you- yes you- have the power and awesome opportunity to shape a life of a human being full of potential and unlimited possibility - WOW consider the possibilities! ~ Tracy Wilson

"I wanted you before you were born. I loved you when you were born, I saw your face and I knew that I was in love. Before you were an hour old, I knew I would die for you. To this day, I will. This is the miracle of life."

www.feminitate.org/" target="_blank">Feminitate - trup si suflet de femeie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

Andreea dar esti ok. nu ai patit nimic nu????




http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
Albumele noastre

In momentele fericite iubeste-l pe Dumnezeu!
In momentele dificile cauta-l pe Dumnezeu!
In momentele de liniste adora-l pe Dumnezeu!
In momentele dureroase ai incredere in Dumnezeu!
In toate momentele multumeste-I lui Dumnezeu!
Cand Iisus a murit pe cruce, El se gandea si la tine!

Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt bb 8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi32 spune:

Ancaaaa, ne lasi sa fierbem aici?
Andreea nu stiu ce sa zic, nu te mai gandi, nu-ti strica luna de miere, daca nu e acum va fi data viitoare
Bebelule ai facut ochi?
Doula, ne bucuram c-ai mai venit pe la noi, sfaturile tale sunt ff apreciate aici. Chiar daca esti intr-o perioada mai tacuta, noi te asteptam cu drag cand iti revine cheful de vorba
De Roxy mai stie cineva ceva? A cam disparut sapt asta

in devenire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

neta fetele
declar si eu Z1 azi era prima zi de intarziere oficiala, m-am trezit cu gandul direct la test dar nu a mai fost nevoie
mandreeac nu fi suparata si io am facut 2 teste si au fost negative nu-ti pierde speranta pana nu vezi rosu mai este o speranta
anca sa te ajute DD sa fie bebe acolo, io cata rabdare ai i-ti trimit eu un test ca eu am luat mai multe, numai sa-l faci, ca nu mai am rabdare
doula ce mai faci?
bebelu ai terminat de scris ?
roxi ce mai faci nu ne mai dai si noua nici un semn de viata
cosminutza, iony, lia, didi, mara, sherbi,dragut,aoanab04 si la restul fetelor nu mai stiu care
ukume24, aditzaC,Ioana_Mami, onybony, JoAnn ce mai faceti gravidutelor?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

doula vreau sa te intreb daca pot lua mentrovital plus pastile naturiste si duphaston din Z14-24, are ceva aceasta combinatie
i-ti trimit linkul cu ce contine menstovital
http://www.magazine-online.ro/medactiv/produse-vitalia-k/menstrovital-plus,-50-cps,-vitalia-k-metroragii,pentru---43352
ca imi este frica sa le combin, dupfaston mi-a dat dr., iar menstrovital am citit in formula as ca este foarte bun pentr infertilitate
multi




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi32 spune:

Cami , ici multi sa treaca supararea! Vezi cu butoiul ca e bine pazit si n-ai voie! Noi te vrem aici vesela, da?

in devenire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

sherbi daca nu te spuperi poti sa-mi spui si mie cat a costat tot ce ti-a facut dr., consultatia cat costa este separat de restul analizelor?
vreau sa merg si eu la dr. Albu doar ca mie teama ca costa o caruta de bani




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Camcris e un nou inceput,ce sa facem trebuie sa o luam de la capat!
Mandreeac
Anca Doamne ajuta
Didisor,Bebelu

Va pe toate!!!!

Cosmi,aspiranta optimista viitoare
Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Doula am uitat de tine,scuzeSunt batuta-n cap azi
multi!!!

Cosmi,aspiranta optimista viitoare
Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui camcris

sherbi daca nu te spuperi poti sa-mi spui si mie cat a costat tot ce ti-a facut dr., consultatia cat costa este separat de restul analizelor?
vreau sa merg si eu la dr. Albu doar ca mie teama ca costa o caruta de bani




Anul acesta ajuta-ma Doamne sa fiu

SORA MEA A DAT 1 MIL LA MEDLIFE

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!

Mergi la inceput