Fiv la Cluj 36

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

ok plec si eu putin la magce sa-ti aduc?ce iti pofteste inimioara?


buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Ia in ziua 12 si testul in ziua 16 de la IA si am luat duphaston daca era sarcina sa se fixeze,tie ti-a dat ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

nu mie nu mi-a dat nimic sa iau decat femibion 800 asat este un complex de vitamine care se iau de la inceput si pana in a 12 sapt de sarcina ceva gen evelite

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Si prietenele au luat elevit.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Alinuta,sora mea a pus pe ea cu sarcina 28 kg,dar le-a dat jos asa cam pe cand fetita avea 2 ani,mai are vreo 3kg in plus fata de cum era;toate femeile ce le stiu eu,s-au ingrasat mult cu sarcina,dar le-au si dat jos cam pe cand copilul avea cam 2 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

iara ma ia cu nostalgie ...asa de mult ma bucur ca va-m gasit imi umpleti,, casa,, cu sperante si cu putere de lupta ....va ador

citisem pe forum la insemanare ,la magnifice ,la stimularea cu closty ...numai cuvinte si urari frumoase .....VA ADOR


buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

cristina ...in privinta kg nu imi fac eu griji doar sa vina puiutul meu cel scump si mult asteptat....cel putin acuma nu ma pot gandi la greutate desi nu imi place deloc sa fiu grasa dar o sa vedem

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Alinuta ,intelegi tu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

cristina suntem tare pe aceasi unda

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

auzi cristina astia o sa ne dea afara ca toata ziua stam pe net si scriem romane....ai vazut ca imediat facem FIV la cluj 37?



buburneak

Mergi la inceput