Fiv la Cluj 36

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Buna dimineata fete frumoase!
Va ofer o cu lapte condensat .
Sa aveti o zi frumoasa!
Georgi,sa fie azi intr-un ceas bun!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

buna dimineata ....cristina mersi de cafea ,mie chiar imi plce cafeaua cu lapte mai bine zis numai asa baeau cafea ....si eu il ascult pe guta ...da mia placut melodia

brunadria...la tine urmeaza FIV -ul cel norocos
uratica ...
georgetani....Doamne ajuta ...sa vi cu enbrionasi acasa si sa stai cuminte ....sa fie cei mai lipiciosi puiuti si peste doua sapt sa ne dai vestea cea mare sa fie intrun ceas bun

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Alinuta,foarte bine faci ca o bei cu lapte,eu mai nou o beau cu lapte condensat,de la Napolact il cumpar ca e si proaspat si si ieftin;tare imi place cu lapte condensat.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Si melodia asta imi place
http://www.youtube.com/watch?v=gMFV_eHsgL0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

http://www.youtube.com/watch?v=WUTJgk0HFqw
Am vazut si filmul,imi place mult michelle pfeiffer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

prima melodie e bunisoara dar naspa videoclipul....insa a doua e super asta merge cand eu aveam asa vreo 13 anisori ,imi amintesc ca soara mea imi arata cum se danseaza in disco pe melodia asta ...stiti voi dai pasi dreapta doi pasi stanga

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

dar vroiam sa-ti spun ca sunt trista asazi si sti de ce?....ieri dupa ce ne-a dat vestea sefa ca cine pleaca si cine ramane ma tras de o parte si ma intrebat ca e adevarat ca in burtica mea este un bebe...la care nu am stiut ce sa ii raspund si bineantales ca am negat ....acuma de acea sunt suparata foc pt ca sefa mea a spus ca auzit din alta sectie iar eu dupa cum t-am mai spus nu am zis la nimeni prin ce trec dar duminica am iesit cu doi ,,prieteni,,care baiatul lucraza tot unde lucrez si eu si le-am spus ca am facut IA asa simteam nevoia sa povestesc cuiva ce sa intampla in sufletul meu dar nu ma-m gandit la consecinte...a si sefa spunea cu exactitate cand am facut IA -ul ....si asa de frumos i-am rugat sa nu spuna la nimeni macar pana ce stiu rezultatul si ei ce au facut...au dat bin gura la prima ocazie sunt asa de suparata ma simnt tradata lor inca nu le-am spus nimic dar urmeaza in weekend ...decat asa prieteni atunci mai bine nici unul ....scuze dar trebuia sa ii spun cuiva .....sotului i sa dus tensiunea la vreo 200 a fost foarte nervos pt ca mai mult ei ereau prieteni mari

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Da,stiu pasii aia,e buna melodia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

vb cu sensibila pe yahoo si zice ca in z 11 este mult prea devreme sa fac test de pipi zicea ca sa nu fac ca oricum iese negativ chiar daca am ceva in burtica ...acuma nu stiu ce sa fac

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

dau o fuga pana la magazin .....revin intr-o jumate de ora ....

buburneak

Mergi la inceput