Fiv la Cluj 36

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Mai imi plac unele manele,asta chiar imi place,pe asta dansam mult cu prietenii la chef.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Sper ca ti-a placut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Georgi,te asteptam...cu vesti bune


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgetani spune:

salut fete dragute
Am vorbit cu Stela - a spus ca sunt norocoasa si sau fertilizat ambele ovule si maine fac embriotransferul - sper sa ma ajute DD sa se divida ambii embrioni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

helloo...
georgicule ma bucur ca ai doi embrionasi , sa dea d zeu sa fie bine pana la capat! de data asta sigur reusesti!
uratica la multi ani sotului tau ! sa va dea d zeu tot ce va doriti si bebe cat mai repede!
cristina eu abia un examen am avut , sambata al 2 lea , pana in 20 le termin si plec..
maine merge intrusul la dr , sper sa mi dea acordul pt start!
alinuta fi optimista , o sa fie bine!


"Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

julia ce ti face bebelina? e cumintica?
uratica salutari la grasu' si toate cele bune.. mi e tare dor de tine
jovana piticul tau ce mai face? cred ca e marisor deja!
aici ploua nonstop, e f deprimant, astept sa ajung pe meleagurile provensale , acolo e cald si bine..


"Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

georgie-ce ma bucur ptr tine!tin pumnii ptr maine!se dea Domnul sa fie cu final fericit de data asta!
bruni-ce ma bucur ca te mai *vad* din cand in cand!am disperat cat n-am avut net!iubita..trebuie neaparat sa vb cu tine!ptr ca as vrea sa plec de aici pe la sfarsitul anului-si cum lunile astea trec asa repede..as vrea sa trec pe la tine,daca o sa fii in frantia!poate ma astepti cu 2 bebelasi in burtica!eu cred ca fac in ungaria fiv!sa vad dupa ce imi ies analizele!
multam fetelor ptr urari!o sa-i transmit intrusului!o sa sarbatorim ptr ca pe 1 iunie de ziua copilului am implinit 12 anisori!sa dea Domnul sa dea roade toti anii astia impreuna!
aici e o caldura de mori!am spalat rufe si in 5 minute s-au uscat!
hihi..fetele astea 2 vorbarete imi aduc aminte de mine
!cat de disperata eram daca una dintre noi nu intra pe net!
mara.madutz-mi-e ff dor de voi!
criadema,georgie,jovanna,enni,julia,apalina,dedus,iaura,lili,anamy,turqoise,moni,medut,denisu,petru-ufff cate eram,cate suntem si asa putine au reusit!
ar fi cazul sa spargem gheata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgetani spune:

Fetelor va multumesc pentru sustinere sper ca DD sa-mi asculte rugile si sa fie bine pana la capat
Uratica ma bucur ca esti ceva mai bine cu sanatatea mai ales acum ca-ti vine si sotiorul care-ti va da si aspirina saracului sigur te vei face bine
- sotului, sa aveti o viata frumoasa , fericita si implinita
Bruni bafta la examene in continuare si sa aud ca dai startul norocos
Alinuta -astept sa vi cu vesti f. bune -bafta
Cristina -multumesc din suflet de sustinere
Restul fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

uratica
mi e dor de caldura, aici e trist si ploios, m am saturat!
cand ajung in frantia o sa putem vb nelimitat, te sun eu..
poate trag si eu o fuga pana la tine, sa vad cum avem drumuri si pe unde..
m am saturat si eu cate un pic de situatia asta, sunt asa putine reusite, dar nu ne pierdem speranta, eu cred ca pana la urma toate vom reusi..
acuma ma dor ovarele un pic , cred ca am racit
sper sa treaca repede..
maine merge intrusul la programare in locul meu si sper sa mi dea dr liber la start, doamne ajuta!


"Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Georgi,ma bucur foarte mult pt. embrionasi ,iti doresc ca dumnezeu sa-ti asculte rugaciunile si sa fie bine pana la capat
Fetelor si eu cred ca vom reusi pana la urma,intr-adevar domnul ne incearca tare cu fazele astea cu copiii,dar parca nu-mi vine sa cred ca in epoca asta a atator descoperiri (Fiv,clonari)nu vom reusi.
Totul e sa ne tina psihicul si punga.
Bruni,succes la examene,imi pare rau ca ai prins asa timp urat,altadata stii si tu era timp mai bun in Ro,eu tare tin la ro,eu nu m-as duce nicaieri in alta parte ca sunt tare legata de familie,prieteni,catei(no ofense).Ori ma duc cu tot cu ei,ori nu.
la toate

Mergi la inceput