Fiv la Cluj 36

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

bine fetelor vad ca munciti din greu asa ca va las plec si eu la munca ...sa aveti o zi buna ....la noi iara ploua ...offffffffff vremea asta nenorocita



buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns edennoa spune:


endeljulia, cum ai luat duphaston? ti s-a pozitivat inainte sa trebuiasca sa intrerupi duphastonul si ai tot continuat?

multumesc


Citat:
citat din mesajul lui bendeljulia



Buna fetele!
Alinuta - eu am facut IA in Z14, iar in Z13 dupa mi s-a pozitivat testul, a doua linie era ma slaba, dar se vedea, oricat de slab se vede, e sarcina.Test de sange n-am facut. N-am stat in pat, m-am dus la servici, a doua zi dupa IA la schi cu copiii de la scoala. Si eu am luat Duphaston.Mult noroc, ai grija de tine.
Georgetani - tin pumnii, multa bafta!
toate fetele, fara nici o exceptie!!!




de Hanna-Virag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Buna fetelor,

Vreau sa urez si eu tuturor celor ce au copii "La Multi Ani!" si sa fie sanatosi si sa aiba o viata fericita!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Brunadria,multumim de melodie
Alinuta,eu numar din ziua cand am facut IA,aia e prima zi la mine,sa vedem ce zic si fetele.
Nu v-ati uitat la meteo pana cand tine vremea asta nasoala?
Buna iaura21,sa faci un FIV cu reusita!
Mai nou fetelor,eu zic cand ma intreaba cineva ca pe cand copii:"cand vrea cel de sus",nu-s' ce-i ....pe ei grija cand fac altii copiii.
Mai fetelor eu fusei azi pe la primarie la impozite si taxe si era greva,nu se stie pana cand,dar daca vroiai sa platesti ceva te lasau sa intri,daca ziceai ca-i urgenta.
la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Alinuta,tu cum te simti?
Georgi ,sa fie FIV-ul care sa va umple casa cu copii.
Succes pe maine,noi suntem alaturi de tine cu gandul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Buna dimineata fetelor!
Sa aveti o zi frumoasa!
Va ofer o .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Alinuta,aici la noi in sfarsit a iesit soarele!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgetani spune:

Buna dragele mele, am facut punctia si... doar 2 ovocite ( restul cica erau chiste) dar eu cred ca sunt din cele de gemeni daca DD ma va ajuta, acum astept sa vad daca se fertilizeaza- abia pe maine dupa ora 10 o voi suna pe Stela sa aflu vesti asa ca pana atunci ma rog la DD
Voi sa aveti o zi buna va doresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Georgi ,parca si criadema tot cu 2 a reusit .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

buna ....

cristina mersi de cafea ...daca nu ai fi tu nu am bea cafea de dimineata aici pe forum
gerrgetani DD ajuta sa se fertilizeze ovocitele
e sunt bine nu am nici un mic indiciu daca sa prins ceva sau nu dar astept ...cred ca duminica voi face un tesct
restul fetelor

buburneak

Mergi la inceput