Fiv la Cluj 36

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgetani spune:

Apropo nu m-am exprimat eu corect cand am spus ca am lichid in burtica - nu are cum la eco vaginal sa vada ce e in burta dar... hormonii sa vazut ca exista acumulare de lichid ,ma simt balonata, imi e cam greata , ma doare un pic capul, ovarele, o fi vreun pui de hiperstimulare...sper sa treaca ca nu ma las eu acum cand mai am un pic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara72 spune:

Citat:
citat din mesajul lui georgetani

Dragele mele am o intrebare- Pregnilul se face si subcutanat? sau doar intramuscular?


pregnilul eu l-am facut doar intramuscular, asa mi-a zis MIcu.Mult mult noroc, ma rog ca DD sa te ajute sa ti se implineasca visul . Pentru riscul de hiperstimulare bea lichide cit de multe poti si consuma proteine(ou fiert, iaurturi,carne de curcan ori de pui)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Georgi,si eu tin minte ca dr.micu mi-a zis ca intramuscular,am intrebat-o pe prietena mea doctorita de spalaturi intravaginale si a zis ca nu influenteaza,dar ea nu e ginecoloaga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

vai dragele de voi cum va faceti voi grij pt mine ....

georgetani ...eu luna asta am primit pregnyl si mi lam sat eu acasa in grasimuta de la burta
mona nu am cuvinte
cristina de ce nu se fac insemanari si in weekend ? aici cand iti pica ziua poti sa mergi indiferent de ce zi ...clujeanca mami.....e ce mai pt toate si as mai pune multe altele dar atunci va-ti satura de uitat

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

ei da mona am uita sa te intreb tu cum te simti ? cum iti trece timpul?ce faci sa mai uiti de tine ? prea multe intrbari DAR VREAU RASPUNSURI

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Buna dimineata fetele!

Fetele,eu am vrut sa ma apuc de munca si am intrebat-o ceva pe sefa legat de munca si mi-a zis sa stau sa-mi beau intai cafeaua
Asa ca acum o savurez in fata PC-ului si va ofer si voua o
Alinuta,fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


"De cāte ori da#355;i gre#351;, ridica#355;i-v#259; #351;i īncerca#355;i iar#259;#351;i. Dumnezeu nu v#259; va dezam#259;gi niciodat#259;, atāta timp cāt nu Īl dezam#259;gi#355;i voi pe El, #351;i atāta timp cāt face#355;i efortul."


citat din Paramahansa Yogananda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


"Cea mai mare parte a problemelor noastre apar doar pentru ca nu le-am privit niciodata cu adevarat, nu ne-am indreptat niciodata atentia asupra lor pentru a vedea ce sunt ele īn realitate. Incercati sa creati numai lucruri frumoase, nu aduceti la viata nimic urat. Nu aveti prea mult timp si nu aveti nici mult#259; energie de pierdut. Avand o viata atat de scurta, avand o sursa de energie atat de mica, este pur si simplu stupid sa o pierdeti in tristete, in furie, in ura, in gelozie. Folositi-va energia in iubire, folositi-o in actiuni creatoare, in prietenie, in meditatie; indreptati-va spre ceva care sa va inalte. Si cu cat va inaltati mai mult, cu atat intalniti mai multe izvoare de energie care stau la dispozitia voastra. Depinde numai de voi"

Osho in Viata este aici si acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


http://www.citatepedia.ro/index.php?id=58387

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corivio spune:

Salutare!
Bine zis Cristina.
Eu nu m-am dat la fund zolele astea , dar am probleme cu netul..Incep sa ma enervez pe UPC-ul asta.Duminica nu am avut curent vreo 4 ore, asa ca....
Voi cum mai sunteti?
Cine vine cu o burtica luna asta?
Ar fi o idee sa mergem la Aerosmith,Cristina, dar cand e exact concertul?
la toate

Corina,in curand o fericita

Mergi la inceput